2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ay ay seninle 40. Haftayı görecez gibime geliyor yerlerini sevdiler
Ben belki o kadar göremem ya rahim ağzı iyice kısaldı benim bir de nişan geldi 1 hafta oldu artık bir su bir sancı bekliyorum ama henüz bir şey yok ınşallah ikimizde 40ı görmeyiz ya o kadar beklemekte zor

Ben belki o kadar göremem ya rahim ağzı iyice kısaldı benim bir de nişan geldi 1 hafta oldu artık bir su bir sancı bekliyorum ama henüz bir şey yok ınşallah ikimizde 40ı görmeyiz ya o kadar beklemekte zor
Benimde rahim.ağzı 20 olmuş 2 cm aciklil nişan geldi hala oturdum bekliyorum biz seninle cok bekleriz

Benimde rahim.ağzı 20 olmuş 2 cm aciklil nişan geldi hala oturdum bekliyorum biz seninle cok bekleriz
Aa benim de 18 2 cm açılma ve nişan geldi aynınız baya bir haftamız farklı oturduk bekliyoruz artık ne yapalım hadi bir hafta daha gitsin benim bebis büyüsün biraz minnak

Hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah

Beklemedeyiz ebecim bekle dinlen rahatla dedi gelip muane edecek sanırım sonra doktotra geçeriz öğlene doğru. Sancı vs hala tık yok gece hafif oldu o kadar
Hakkınızda hayırlısı olsun sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin rabbim

Hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah

Maşallah kuzum gözünaydın sağlıkla sıhhatle büyütün bebeğinizi inşallah

Evet 1 cm le hastane yayılım yapıldı sebebi ne suyun gelmesi . Antibiyotiğe başladı doktor. Sancı bekleyeceğiz olmadı suni. Hakkımızda hayırlısı. Duanızda eksik etmeyin
Gene beklemediğimiz birinden haber su gelmesi nasıl oluyo

Minnak bebisini saglikla kucagina alirsin insallah

Çok şükür eylul ayını gördük eylülü görseydim sonraki günleri kâr sayıcam diyodum, cok şükür erken dogum riskini atlatiyoruz bu haftasonunda, miniğim uslu durdu biraz bekledi. Allah hepimizin evlatlarini bağışlasın sağ salim kavuşmamızı hayırla mutlulukla hep sağlıkla büyütmemizi nasip etsin

Evet 1 cm le hastane yayılım yapıldı sebebi ne suyun gelmesi . Antibiyotiğe başladı doktor. Sancı bekleyeceğiz olmadı suni. Hakkımızda hayırlısı. Duanızda eksik etmeyin
Su gibi aksın yağ gibi kaysın hayırlısı ile kucağına almak nasip Rabbim

Aminn

Bende doğum heyecanı az kaldı diye arttı birde ev taşıma mevzum var, uzun zamandır ev arıyorum Birtane bulduk gibi dolandırıcı değilse (inşallah) ev tam istediğim gibi onu tutup doğumdan önce yada sonra hemen tasınıcam he arada bide haftaya kız okula baslıyo tüm aksiyonlar bir arada Eylül bereketiyle geldi inşallah hepimize hayırlı kapılar açsın, mutluluk dolsun hep hanelerimize

Amiiin inşallah canım çocukla taşınmak zor olmayacak mı kuzum

Amin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…