2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Evet benimki de 6 ay demir d vitamini devam dedi. Decavit ocean magnezyum onları bitene kadar devam deid. Bir de tiroid mesela benimki gebelik tiroidi normalde yoktu. 25 mg içiyorum 1ay devam et sonra test yaptır dedi
Bu tiroid ilacını ben de merak ediyordum ama hep doğuma daha var dediği için sormamıştım. İyi bir bilgi oldu bu, hastane çantasına koyayım en azından.

Canım ben normal doğum hiç yapamadım ama okadar tevekkül sahibiyim ki şu doğum konusunda, millet sokakta tarlada doğurmuş ben şimdi doğumum başlasa 11 yasında ki kızımla sakince yaparım gibi geliyor. Korku sıfır, sen pozitif bakarsan o zaten pozitif gelir. Şöyle söyleyeyim ilki makat geliş diye sezeryan oldum 42 haftada. İkinci ssvd sezeryan sonrası normal doğum denedim hersey çok iyi giderken bebişim suni verince hemşire stres yaptı kalp atısı yavaslayınca zorlamadık. Ama sancım acılmam çok güzeldi hemşire acele etmeseydi yani ebe normal olmuştu bence. Bunda sezeryan yapıcam he normal gelicem derse drda okeylerse yaparız ne güzel olur 😍 ayıptır söylemesi ilişki durumunda bile acı hisseden biri bunu söylüyor. Sen içindeki güce inan neleri basarmıyoruz ki, güzel bir amaç için yaşıyacağım hersey çok güzel olacak. Her dk her saniye yaşadıklarım beni bebeğime yaklaştırıyor, mutluluk ile karşılıyorum diye telkinlerde bulun işe yarar inşallah 🥰 musmutlu doğumlar diliyorum ❤️
Mutlulukla yaklaşıyorum 🤭🤭 sağol , Allah razı olsun , şimdi de mi duruşu o şekil bebisin ? Başından beri öyle miydi ? Öyle olunca zaten sezeryan oluyo aynen, mantığa ters zaten doğum şekli normal olması. Allah bağışlasın çocuklarını .

Evet kızlar hastane çantam tamam oğluşuma 4 takım koydum biri isimli hastane çıkışı , eldiven , çorap , ağız mendili , ıslak mendil, bez , battaniye, emzik ve biberon koymadım çünkü sütüm gelmezse şırınga ile vermeyi düşünüyorum mama vs , göğüs pompası, kendime de lohusa takımı taç terlik 😂 depend iç çamaşırı , aklıma gelen bunlardı eksik birşey varsa söyleyin 😂

Evet kızlar hastane çantam tamam oğluşuma 4 takım koydum biri isimli hastane çıkışı , eldiven , çorap , ağız mendili , ıslak mendil, bez , battaniye, emzik ve biberon koymadım çünkü sütüm gelmezse şırınga ile vermeyi düşünüyorum mama vs , göğüs pompası, kendime de lohusa takımı taç terlik 😂 depend iç çamaşırı , aklıma gelen bunlardı eksik birşey varsa söyleyin 😂
Ben bir de şampanya koydum 🤭🤣

Kağıt havlu, göğüs ucu kremi, tarak-fırça, yüz havlusu, yedek gecelik 🤔

İyi hazirlamissin 👍, çocukların arası 11 ay mi olacak 😲😲 ilk mi diye profiline tıklayayim dedim, profil mesajını gördüm, Allah bağışlasın 🤲 hemen hamile olunca sütün kesilmedi mi? Ya da daha artmamisti belki

Tarakta ekle canım istersen bende akşam yaptım valizimi bir.de maske 🤣🤣

X