2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Tüm mesajları alıntı yapamıyorum ama fikirler için teşekkür ederim. Şimdi bakıp alayım bir şeyler. En azından bezini felan alayım

Bizimkide sırtını poposunu karnıma dayamış sanırım iç organlarımı yumrukluyor tekmeliyor her hareketi canımı yakıyor gece uyurken kaburgama sünüyor bugün gündüz baktım sana online değildin azcık gırgır yaparız diye düşündüm ama sen gece kuşusum sanırsam

Gecmis olsun canim iyi olduguna sevindim . Kiloasuna takilma sagligi iyiyse kilo alir insallah sirayi ben devraldim o halde

Ay herkes patır patır başladı hayırlısı olsun canım hiç takma belkide gerek olmayacak. Hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun. Sen pozitif odaklan hersey güzel olur zaten

Tüm mesajları alıntı yapamıyorum ama fikirler için teşekkür ederim. Şimdi bakıp alayım bir şeyler. En azından bezini felan alayım
Bi kaç zıbın alsan yeter bende öyle yaptım etraftanda geldi biraz. Bezini battaniyesini al hastane çantan hazır olsun yeter.

Doğurdum doğuracam derken pıt,kucagında resim atıcaksın diye bekliyorum şaşırmıycam çok afacan annesi seninki sürekli aksiyon yaşatıyor sana. Masallah subhanallah hayırlı zaman da gelsin azcıkta eylülü beklesin ama dimi yani.

Bana da geçen hafta idrara sıkışık demişti, neden öyle diyince ben alay etmişti canı sonra yapmak istemiştir diye. Önemli olduğunu bilmediğim için bu haftaki kontrolde sormadım. İçime kurt düştü ama şimdi, sorun olsaydı söylerdi herhalde son gittigimde Sizden de hayırlı haberler gelir umarım yarın ☺

Gelmek isteyince durduramıyorsun işte inşallah kilosunu yanlış ölçüyorlardır da en azından 2.5 sınırını geçer daha sağlıklı olur. Gelişimi yerinde olduğu sürece kiloyu emerek de alır hayırlısı olsun ikiniz için de

Kızlar selamlar. Doğum yapan arkadaşları tebrik ediyorum. Allah analı babalı büyütsün. Ben de 38 + 2 den bildiriyorum. Bugün doktora gittim çatı muayenesi yaptı. Çok canım yandı. Sizde de böyle mi oldu. Açılmam varmış bugün yarın doğabilir hazır ol dedi. Kaç cm olduğunu söylemedi ama bebek baya inmiş dedi. Hiç ağrım sızım da yok olmadı bugüne kadar. Sadece pelvik kemiğim arada sızlıyor o kadar.

Geçmiş olsun kuzum inşallah bebiş sağlığına yarına kadar kavuşur gerek kalmaz doğuma falam, belkide hakkında hayırlısı sezaryan olması… habr ver yine yarın
İnşaallah canım ya. Ya sağlığı yerinde olsun da artık 37 doldu zaten ne şekilde olsa doğsun önemli değil. Ama sağlığı yerinde olsun tek endişem o.. inşallah bir sorun olmadan atlatırız bakalım.

Her gittiğimde bir şey öğreniyorum bu seferde nişanım gelmiş onu öğrendim mesela bakalım ne zaman gelicek çok bir şey kalmadı sanki

Benim de zor olmuştu. Kasmıştım da kendimi. Haftaya bir daha yapacak çatı muayenesini.

Ay herkes patır patır başladı hayırlısı olsun canım hiç takma belkide gerek olmayacak. Hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun. Sen pozitif odaklan hersey güzel olur zaten
Aynen canım inşallah. Tek düşündüğüm şey bebisin sağlıklı olması gerisini hiç önemsemiyorum normaldi sezeryandi erkendi geçti.. hayırlı sağlıklı olur inşallah.

Saglikla gelsin bebegin canim. Gunu kucuk degil dogmasi sorun olmaz. Hayirli haberlerini bekliyoruz yarin.

Kız görmemişim yorumunu , sağlıkla gelsin minnoş vaktin de inşallah

Tabi ya öyle aşırı bir durum olsa muhakkak söylerdi. Bizimkinin mesane baya baya dolmuş büyümüş yani. Bakalım inşallah yapar yarına kadar

Bence de progestan olmasa baya açılma olurdu, iyi ki o gün gittin de verdiler progestanı biraz zaman kazanmış oldun. İnşallah iyi kilo alır minnoş. Yeyip yeyip yatcaksin sonra benim gibi 10 günde 2 kilo alcaksin
Evet ya iyiki gitmişim yoksa bebek direk gelicekti bence. Ay ben alayım yeterki bebiş sağlıklı olsun 3 gün kaldı doktorumuza gidelim bakalım ne söyleyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…