2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Allah analı babalı büyütsün

Kızlar hastane çıkışını yikicam da 2-3 gün içinde inşaallah 30 derece olduğunu biliyorum ama sizce günlük yıkamada yikasam olur mu? İlla hassas programa gerek yok bence ama...? (Bebek deterjanı tabi kii)

Hastane çanta malzemelerim çoktan hazır da sadece çantama koyması var ve yıkaması (hastane çıkışını) pazar günü çantami hazırlayacağım, yani tam 38+5 te. Bir hafta kala hazır olmuş olacak ki bence ideal. Uzama sürecine bakarsak 2-3 gün en fazla ki, o süreci hesaplamaya gerek yok, 39-40 ve heyecan dorukta . Velhasıl beklentim 39 ncu hafta sonu , 40 ncı hafta başı , ki 39+3 de olabilir, sağlıkla kucağımiza alalım, bol bol dua edelim

Bence olur zaten kumaş temiz azcık dezenfekte etmek gerek o yüzden ben kısa proğramda yıkadm ama sonradan ütüsünü yaptım, ütüsüde mikrobu varsa alır. Oh mis

Sağol , hiç öyle kiriş kiriş olmamıştı benim geçen , ütülemedim diye hatırlıyorum, bu sefer ütüleyeyim
Ben hepsini ütüledim eldiven çoraba kadar eskiden beri bilirim ütü mikrobunu alır derler o yüzden hani sen bilirsin ama ben kendi iç çamaşırlarımı bile ütlerim sonuçta kadınız çok akıyoruz

Ben 30 derece kısa programda yıkadım ardından ütüledim ve yerleştirdim .. bnce gerek yok hasssas yada uzun programa
Canım çok sıkılıyor otur otur. Sohbet edin benle ilgiye ihtiyacım var
Benimde öyle içim sıkılıyor ki evde of puf diyerek geziyorum.. artık vakit beklediğimizden midir nedir çok sıkılıyorum

Son iki gundur yalanci sancilarim sıklasti. Asagiya baskilar da artti. Kizimin hareketleri de eskiye göre azaldi ama hala hareket ediyor. Asagiya dogru aniden gelen aniden gecen keskin agrilar oluyor. Bel agrisi bir suredir var zaten. Dogum çok mu yakin acaba

Burda nerdeyse kimse bebek programında yıkamadı. Az bir bebek deterjanı ile kısa programda yıkadık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…