2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Geçen hafta bende parmakla baktım böyle bilmeden. 4 parmak boşlukta duruyor gerçekten

Kızlar sizce karnım iyice aşağıya inmiş mi? Burdan belli oluyor mu bilmiyorum ama göğsümün altı tamamen boş gibi görüyorum resmen.
Benim hep böyleydi ya o yüzden cok şükür midemle ilgili bi sorun yaşamadım bu zamana kadar. Önceki halini bilmek lazim mesela 2-3 hafta önce de karnını çektiysen onunla karşılaştır

Benim hep böyleydi ya o yüzden cok şükür midemle ilgili bi sorun yaşamadım bu zamana kadar. Önceki halini bilmek lazim mesela 2-3 hafta önce de karnını çektiysen onunla karşılaştır
Hic cekmedim ama esime soruyorum baya asagida diyor. Benimde hiç midemle ilgili sorun olmadı ama bu aralar baya aşağıda gibi hissediyorum.

Aynen ya her sabah acaba bugün bir şey olacak mı diye uyanıyorum, tüm gün de kendimi dinliyorum ama pek yakın gibi hissetmiyorum ben. Belki de çat diye başlar, bakalım
Bende sabah dinç oluyorum iş yapıp akşam ağırlık oluyor baskı oluyor kasıklarda diyorum doğum yaklaştı galiba biraz temzlşk yapacağım kardeşimle yarfımcı çağıracsktım vazgeçtim haftaya serin olacakmış ama haftasonuda yapabilirim dun erişte kesmiştşm kızıma çorba yapıyorum bir kaç gun öncede kesmiştim ama dun bayağı zorlandım hergun doguma yaklaşıyoruz aslında oturunca çok anlaşılmasada

Aaa hiç denememistim baktım şimdi neredeyse 4 parmak oturuyor
O zamansa düşmüş oluyor heralde
Ben de kalabalık etmesin de diyorum ama arabayla gidilecek zaten diyorum diğer yandan da. Ha bir eksik, ha bir fazla
Ay o da doğru
Geçen hafta bende parmakla baktım böyle bilmeden. 4 parmak boşlukta duruyor gerçekten
O zaman çoğumuZun düşmüş oluyor teoriye göre benim serçe parmak tam oturmuyor daha ama

Tek taraflı ağrıyla doğum olmaz zannımca yatarken fazla yuklendiysen ondan olmasın otur uzanmamaya çalış arkanı yastıkla destekle

Canim ben ah diyip kaliyorum o sanci geldiginde kimildayamiyorum kasilip kaliyorum. Karmim hep sert yumusamiyor arada azicik hafifliyor. Heralde baya yaklastik doguma canim.
Nstler nasil cikiyordu, rahim agzinda yumusama falan var dedi mi doktor? Benim vajinaya bicak saplanma hissi oluyor ama dogum yakin degil
Sanci cikmadi canim sali gunu kontrolum vardi. Rahim kapali yumusama yoktu.

Canim ben ah diyip kaliyorum o sanci geldiginde kimildayamiyorum kasilip kaliyorum. Karmim hep sert yumusamiyor arada azicik hafifliyor. Heralde baya yaklastik doguma canim.

Sanci cikmadi canim sali gunu kontrolum vardi. Rahim kapali yumusama yoktu.
Ay inşallah ya ben artık çok sabırsızlanıyorum

Ben dunden beri boyleyim canim. Cok sık lavaboya gidiyorum senin gibi. Agri sirasinda nefes kesiliyor. Ayni belirtileri yasiyoruz. Dogum çok mu yakin ki gunumuz de doldu gibi aslinda.

Umarım her şey yolunda gider. İkiniz de sağlıklı olun, artık nasıl olduğu ikinci planda olacak.

Canim ya sen de bir suredir bu belirtileri yasiyordun gerci dimi. Nasip bakalim hangimiz doguracak sen biraz daha bekle canim ya gunu dolduralim önce

Surer bende nişan geldi ağrıyla ama iki gun o kanamalar geldi sende de açıklık var bence nişan geliyordur hafiften bende bayağı bir nişan gelmesine ragmen kanamalar geliyordur yinede artma durumunda ambulans ararsın şimdi hareket halinde olsan o nişan kople gelir ama hareketlerini azalttığın için o kadar kanama bana normal geldi bebeğin harrkrtlerini kontrol et tuzlu yeme yinede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…