2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Son iki gundur yalanci sancilarim sıklasti. Asagiya baskilar da artti. Kizimin hareketleri de eskiye göre azaldi ama hala hareket ediyor. Asagiya dogru aniden gelen aniden gecen keskin agrilar oluyor. Bel agrisi bir suredir var zaten. Dogum çok mu yakin acaba
Hareketleri benimde azaldı gerçekten.. gittim tatlı aldım yedim meyve yedim filan ama çok çok narin 🤷🏼‍♀️ Baskı hissetmiyorum ben ama vajinaya giren keskin acılar oluyor bende de yürüyorsam duruyorum acıdan. Ah uh diyorum diyorum acısından bu sıra.. bende acaba yakın mı diyorum .. adet ağrılarımda arada oluyor

Son iki gundur yalanci sancilarim sıklasti. Asagiya baskilar da artti. Kizimin hareketleri de eskiye göre azaldi ama hala hareket ediyor. Asagiya dogru aniden gelen aniden gecen keskin agrilar oluyor. Bel agrisi bir suredir var zaten. Dogum çok mu yakin acaba
Nstler nasil cikiyordu, rahim agzinda yumusama falan var dedi mi doktor? Benim vajinaya bicak saplanma hissi oluyor ama dogum yakin degil😁

Bugün ben de senin gibiyim. Tek fark hareketi fazla benimkinin. Her hareketinde aşağı baskısı artıyor ve nefes alamıyor gibiyim. 10 dk da bir tuvaletteyim. Kanala giriyor olabilir mi acaba diyorum. Sancı var mı yok mu anlayamıyorum. Hareketleri ağrı ve baskı yapıyor. Canım yanıyor

Benimdee beniimmdeeee😥😅 böyle vajinama iğneler batıyor oturduğum yerde bile karnım çok kasılıyor ne zaman ayağı kalksam karnım taş gibi oluyor. Ustelik dunden beri hem bel ağrısı hem hafif kanlı mukuslu akıntı geliyor 😣 bugün kasiklarimda değişik ağrı var da hiç geçmedi ağırlık var resmen. Ya midem ağrıyor sırtıma vuruyor ağrısı ya da sırtım agiriyor ben mideme vuruyor sanıyorum. Bebisimde çookk hareketlendi 1 saattir ne dersin sence hangimiz doğuruyor 😅😂😂😂😂😂

Ben de sonunda bavulu çıkardım. Eğer aslı doğurmasaydı ona da niyetim yoktu. Hala yıkanacak şeyler de var. Sezaryen olacağı için hiç erken doğum paniği yok. Sancı mancı da olmayınca ama su azalması riski olabilir tabii herkesteki gibi ondan bari şu çantayı hazırlayayım dedim. Nstye girdim şimdi. Nst bana çok manasız geliyor ya sancı da olmayınca ama napalım. Sıkıntıdan boş muhabbet yapıyom resmen affedin kızlar😃

Ben de sonunda bavulu çıkardım. Eğer aslı doğurmasaydı ona da niyetim yoktu. Hala yıkanacak şeyler de var. Sezaryen olacağı için hiç erken doğum paniği yok. Sancı mancı da olmayınca ama su azalması riski olabilir tabii herkesteki gibi ondan bari şu çantayı hazırlayayım dedim. Nstye girdim şimdi. Nst bana çok manasız geliyor ya sancı da olmayınca ama napalım. Sıkıntıdan boş muhabbet yapıyom resmen affedin kızlar😃
Bugün hepimiz sıkılıp buraya daldık iyice sanırım 😂

Kızlar sizce karnım iyice aşağıya inmiş mi? Burdan belli oluyor mu bilmiyorum ama göğsümün altı tamamen boş gibi görüyorum resmen.

Eklentiler

• 20210827_160746.jpg
    20210827_160746.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 76
  • 20210827_160916.jpg
    20210827_160916.jpg
    87,9 KB · Görüntüleme: 74
Kızlar sizce karnım iyice aşağıya inmiş mi? Burdan belli oluyor mu bilmiyorum ama göğsümün altı tamamen boş gibi görüyorum resmen.
Benimde aynı böyle gibi.. dört parmağı tam göğüs altına yerleştiriyormuşuz rahat oluyorsa düşmüş oluyormuş burda başka yerde mi okumuştum hatırlamıyorum.. benim üç tanesi gayet rahat oturuyor o bölgeye 😁

Benimde aynı böyle gibi.. dört parmağı tam göğüs altına yerleştiriyormuşuz rahat oluyorsa düşmüş oluyormuş burda başka yerde mi okumuştum hatırlamıyorum.. benim üç tanesi gayet rahat oturuyor o bölgeye 😁
Aaa hiç denememistim baktım şimdi neredeyse 4 parmak oturuyor 😅

O gelip gecen ağrılar arasında dakika tuttun mu? Karnın da sertleşiyor mu o anlarda?

X