2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ay sonuna dogru hep birlikte dogururuz artik ben de sizi yalniz birakmamak adina eylul sonuna kalicam heralde
Biz doğurana kadar kimse kalmayacak korkarım. Benim 9 Eylül sezaryen tarihim belli gerçi. 13 gün kaldı. Asli06m aslıcım çok sevindim heyecanlandım senin adına hayırlı uğurlu olsun şimdiden. Çok kolay geçsin inşallah

Canlarım benim kontrolüm vardı bugün bebeğin suyu çok azalmış yatış yaptırdı doktor birazdan sezeryana gireceğim dua edin benim için bebeğim için hakkınızı helal edin
Allah yardımcın olsun canım. Hakkım varsa helal olsun, sen de hakkını helal et. Masalına kavuşuyorsun sonunda. Sağlıcakla kucağına al. Kendini iyi hisseder hissetmez haber ver bize de. Aklımız sende, kalbimiz seninle

Valla hasta gibi yatmıyordum bugune kadar ama özellikle bugün mecbur kalmadıkça yerimde kalkmıyorum. Benim ekstra akıntıyla karışık minik minik kanamam oluyor dün ve bugün. Ayrıca bel ağrısı ve kasiklarimda karnımda rahatsız edici his var ağrı desen degil acı desen değil nasıl tarif edeceğini bilemedim. Inşallah gelmezler canım, gelirse de sağlıkla gelsin. Sen kendini takip et düzenli kasılma olursa acile git bak bende acile gidince çıktı ortaya.

Adet sancısı bellli dk ile mi geliyor bir sonraki aşamada belide içine alan ama belli aralıklarla gelen sancı banada böyle bir dk olup geçiyor gun içinde devam etse derimde devam eden birşey değl bende iki gun surmuştu geçen sefer

Allah allaaahh teker teker elenmesek bari benimde wc sıklığı arttı üstüne minik minik kanama geliyor akıntıyla ve bilin bakalım eşim bugün evde mi? Tabiki haaayıııırrr üstelik maç görevine gidicek 4 ile 9 arası kesinlikle dogurmamam lazım, sende tut kendini aman gelmesin

Oh yine belirliymiş senin ya Dün neyse daha doğmasın diye çok olgun yaklaşıyordum bugün yine ne zaman doğacak acaba diye bir merak sardı neyse hayırlısı olsun hepimiz için sonu iyi olsun

Canlarım benim kontrolüm vardı bugün bebeğin suyu çok azalmış yatış yaptırdı doktor birazdan sezeryana gireceğim dua edin benim için bebeğim için hakkınızı helal edin
Canım Rabbim saglıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Hayırlı haberlerini bekliyoruz kolaycacık agrısız doğumun olsun, bol bol sütlerin olsun

Doktoruna sordun mu canım kanamaları?

Bugünler çok bereketli geçiyor. Herkes teker teker doğuruyor. Doğuracak gibi de hissetmiyorum gerçi. Eylülün ilk haftası gelir gibi bir his doğuyor içime. Tutar mı bilmem Sen bugün hiç kalkma, eşin de görevdeymis madem. Uzanabildigin kadar uzan

Hayırlısı canım dua edeceğim sağ sağlim prensesini kucağına al inşallah. panik yapma 13 yıllık hasretin bitecek birazdan kollarında olur mis kokulu bebişin.

Doktoruna sordun mu canım kanamaları?
Dün sağlık ocağına gitmiştim son kontrole hemsire nişan olabilir dedi. Hareketlerde azalma, düzenli kasılma, su gelmesi, aktif kanama olmadıkça korkma evde bekle dedi. Kimi doktorlarda bir ped dolduracak kadar degilse korkmayın diyor anlam veremedim. Kasılma desen var azıcık kanama desen var bir doğum sancisiyla su gelmesi kaldı. Herkeste de su hemen gelmiyor doğum anında patlatılan var neye göre gidicem hastaneye bilmiyorum artık

Arada doktorunu darla bilgilendir derim ne diyeceğimi bilemedim başka

Evet ya resmen hiç beklenmeyen kişiler beklenenlerden önce doğuruyor. Ben hissediyorum ya benim vaktim doluyor bu kadar bel ağrısı pek hayırlı gelmedi bana ınşallah seninde biraz daha durur babası da varken gelir

Boşver akışına bırak derim bende 37+3 genelde çoğu kşi aynı durumda merak etme doğumdan sonra uyku kalitesi artıyor çatıyıda umursama sancı esnasında yaparlar açılmana bakarken çok anlamazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…