2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba kızlar, dr kont vardı bugün suyum yine yine yine fazla baya fazla 😭 bebito 3900 olmuş kanala girmemiş maalesef hala yukarda duruyo karnım düştü aslında ama kanalda değil. Dr çok kararsiz kaldı bos yere seni sezeryan yapmak istemiyorum dedi kızımda iri doğmuştu ama yine de emin olmak için 2 dr a daha danıştık omuz takılmasından korktu. Perinatologa sordu 1 hafta daha beklenebilir dedi başka dr a muayene oldum onda aynı şekilde 1 hafta daha beklenebilir dedi 4 cm acılmam varmış sanci manci hiç bisey yok 2.doğumlarda bu açılma normal.dedi belki o kadar yoktur kg dedi su fazla olduğu için iri gözüküyo olabilirmiş büyük ihtimal salı günü kont gidicem o zaman herşey daha net belli olacak
Hakkında hayırlısı olsun kuzum sağlıcakla al yavrunu kucağına bana kızımda diyorlardı suyun fazla vs kendi doktorum öyle birşey yok diyordu ağrım olduğunda gece acile gittiğim de hep oradakiler derdi ay bu çocuğun suyu fazla kafası büyük vs vs bi çıktı çocuk küçücük kafası vardı 😂

Canlarım benim kontrolüm vardı bugün bebeğin suyu çok azalmış yatış yaptırdı doktor birazdan sezeryana gireceğim dua edin benim için bebeğim için hakkınızı helal edin 😊
Eylül bebişleri eylülü beklememekte ısrarcı sağlıcakla al kucağına yavrunu kuzum bizede haber ver 😘

Arkadaşlar günaydın mesajların hepsini tek tek okuyamadım ama Allah razı olsun herkesten biz dün doğduk çok şükür teyzeleri uzun uğraşlar sonucu nihayet oğlum geldi kolay bi doğum oldu diyemem çok uğraştık açılmam yavaş oldu ıkınmaya mecalim çok kalmadı doktor karnıma bastırdı yani bir şekilde zar zor geldi nazlı oğlum dikişlerim de fazla ama çok şükür kavuştuk herkese kolay doğumlar dilerim sancı anında çok dua ettim tüm hamişlere kolay doğum olsun diye inşallah hepinizin kolay güzel doğumları olur 🥰
Gözun aydın olsun Rabbim analı babalı buyutsun

Haklısın canım da son zamanlar zaten sıklaşıyo doktor ziyaretleri bide senin az da olsa kanaman var ihmale gelmez bence nerden geliyo bu kan acaba. Dk tutuyo musun kasılmaların arası ne kadar
Valla o kanın nerden ve neden geldiğini bir bilsemmm. Hadi birkaç gün önce açıklık muayenesi yapıldı o zaman leke olur dedi doktorum tamam dedim. Ama o leke olayı bitti akıntı normale döndü ama içinde minik minik kanama geliyor. Nisan desem kaç gün sürecek bu nişan. Dk tutuyorum bazen 7dkda bir geliyor sonra 1 saat geçiyor yeniden 10 dk da bir geliyor. Bazen tutarken 5-8dk arası oluyor. Isın garip yanı bu sadece otururken böyle tuvalete gitmek için yerimden kalktığım an karnım taş kesiliyor hiç ayağı kalkmaya gelmiyor. Şaşırdım kaldım anlayacağın.

Valla o kanın nerden ve neden geldiğini bir bilsemmm. Hadi birkaç gün önce açıklık muayenesi yapıldı o zaman leke olur dedi doktorum tamam dedim. Ama o leke olayı bitti akıntı normale döndü ama içinde minik minik kanama geliyor. Nisan desem kaç gün sürecek bu nişan. Dk tutuyorum bazen 7dkda bir geliyor sonra 1 saat geçiyor yeniden 10 dk da bir geliyor. Bazen tutarken 5-8dk arası oluyor. Isın garip yanı bu sadece otururken böyle tuvalete gitmek için yerimden kalktığım an karnım taş kesiliyor hiç ayağı kalkmaya gelmiyor. Şaşırdım kaldım anlayacağın.
Garipmiş gercekten 😂 acaba senin doğum başladı da sen progestanla durdurdun mu yani progestani bıraksan belki düzenli gelicek bu kasılmalar. Senin yerinde olsam giderdim doktora ben biraz pimpirikliyim

Hakkında hayırlısı olsun kuzum sağlıcakla al yavrunu kucağına bana kızımda diyorlardı suyun fazla vs kendi doktorum öyle birşey yok diyordu ağrım olduğunda gece acile gittiğim de hep oradakiler derdi ay bu çocuğun suyu fazla kafası büyük vs vs bi çıktı çocuk küçücük kafası vardı 😂
Hadi yaaaa 🤣🤣 bana moral oldu 😁 dr um.28.haftadan beri hep diyo su fazla diye, su fazla olunca mercek görevi görüyormuş daha büyük iri gösterebilir dedi

Garipmiş gercekten 😂 acaba senin doğum başladı da sen progestanla durdurdun mu yani progestani bıraksan belki düzenli gelicek bu kasılmalar. Senin yerinde olsam giderdim doktora ben biraz pimpirikliyim
Kız valla aklıma gelmedi değil 😂 hatta eşime diyorum ki bir su gelmedi bir de adet sancisi gibi olan sancıdan onun harici her sey var. Ya sanciyi hissetmiyorsam bu ilaç yüzünden aslında yavaş yavaş varsa hatta açılma olmaya başladıysa 😅 zaten aşırı belim ağırıyor ama sabit bir ağrı. Dün neredeyse yine gidiyordum dedim hadi bugünde bekleyeyim ama maşallah her gecen gün başka bir ağrı çıkıyor 😅

Canlarım benim kontrolüm vardı bugün bebeğin suyu çok azalmış yatış yaptırdı doktor birazdan sezeryana gireceğim dua edin benim için bebeğim için hakkınızı helal edin 😊
Aaaa nasıl bi süpriz oldu bu. Canım dualarım seninle hayırla sağlıkla kavuşun inşallah. Her şey beklediğinden daha güzel olur umarım. 💐❤️

Hadi yaaaa 🤣🤣 bana moral oldu 😁 dr um.28.haftadan beri hep diyo su fazla diye, su fazla olunca mercek görevi görüyormuş daha büyük iri gösterebilir dedi
Dert etme kuzum herkes bişey der bu hamileliğimde de yine aynısı dendi acil de suyu fazla kafası büyük 😂 doktorum ya senin çocuğun ne suyu fazla ne kafası büyük haftasından önde gidiyor sadece diye sinirlenmişti 😂

Kız valla aklıma gelmedi değil 😂 hatta eşime diyorum ki bir su gelmedi bir de adet sancisi gibi olan sancıdan onun harici her sey var. Ya sanciyi hissetmiyorsam bu ilaç yüzünden aslında yavaş yavaş varsa hatta açılma olmaya başladıysa 😅 zaten aşırı belim ağırıyor ama sabit bir ağrı. Dün neredeyse yine gidiyordum dedim hadi bugünde bekleyeyim ama maşallah her gecen gün başka bir ağrı çıkıyor 😅
Bence öyle bak bebiş ordan bastırıyor, fitil ordan bastırıyor derken ikisi arasinda bi savaş var sanki bakalım hangisi kazanacak 😂

X