2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Cok mu heveslendik ben de hastanedeki fotografciyi cagiririz diye dusundum yok birkac kare icin yeni dogan cekimi cok hos bir ani aslinda bebek icin de onu ayarlamadim ama aklimda. Isim konusunu insallah hallederiz bir an once insallah

Gözünüz aydın çok sevindim rahat geçtiğine. Darısı hepimizin başına
Süt de gelir yavaş yavaş, kafana takma sakın hiçbir şeyi. Tadını çıkar bebeğinin

Nasıl sevindim Her şey hep güzel olsun inşallah. Allah analı babalı büyütsün canım. Gözün aydın

Gözün aydın sağlıkla büyüsün miniş doktorun boğazını nasıl sıktı onu merak etmedim değil

Teşekkür ederim canım amin inşallah hepimiz sağlıkla kavuşalım yavrularımıza

Teşekkür ederim canım bilgi için yazdım bir kenara doğumdan sonra bakalım

Gözün aydın canım Allah analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah

canım yaa ne güzel mesaj yazmışsın. Hayırlısıyla git sağlıkla bebeğine al kucağına inşallah.

çok şükür herşey yolunda inşallah yakında sütünde çoğalır biri bol su için demişti. Aklında olsun artık bundan sonra bebekleri beslemeyi konuşcaz

Bence 40 dan sonrasında beklememek en iyisi ya suni sancı ya sezeryan doğum başlamalı çünkü riskli durumlar oluyor bebeğin kaka yapıp yemesi gibi şeyler

Ben 30’lara girince hazırladım bir çanta, ne olur ne olmaz diye. Fazla pimpirikliyim sanırım ama şu anda düşününce, her şey çok hızlı hallolur, çok da takmamak lazım diyorum
Ben 26. haftada hazırladım yeğenim çok erken doğmuştu 6,5 aylık doğmuştu şuan 9 yaşında çok iyi maşallah ama o psikolojiden sanırım erkenden herşeyi hazırladım iyiki öyle yapmışım son aylarda hiç enerjim olmadı özellikle bu 9. ay yerimden zor kalkıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…