2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sagolasin tatlim sizi birakmaya hic niyetim yok

Kız kardeşim nişandan bir ay sonra doğurdu 35 de nişan geldi biz geliyor erkenden dedik. Bekle bekle 40+1 de sezeryan oldu

Ya biz eski kadınların yanından gecemeyiz ne yazık ki artık hareketten mi dersin yediğimiz ictigimiz mi ne dersen de ama öyleyiz.. eskiler bir baskaymis.
Canım bizim dönemi eskiye milyon kez tercih ederim. Baba anneme 15 doğumdan 5 tane sağ kalmış. Nerden tutsan elinde kalıyor. İyiki günümüzde anne bebek sağlığı bu kadar önemseniyor

Beni de ekleyin kizlar yarin kontrolum var ne yorum yapacak cok meraktayim. Eger hala kanala girmemisse doktorun alternatif plani ne olur onu soracagim. Insallah bizi cok bekletmeden gelir bebisler saglikla.
Hadi bakalım, ne diyecek doktor. Umarım girerler kanala.
Kanala girseler bir dert girmeseler başka dert..
Sorma
Merakla bekliyorum haberlerini
Aaaah ahh keşke de olsa öyle bişey indi biraz daha aşağıya galiba hissedebiliyorum
Ben de biraz aşağı inmiş gibi hissediyorum ama dün anneme gösterdim göneğimi, inmemiş yukarısı bayağı boş kalıyor inince dedi rüyamda da hastanede bir ede bakıyordu, oo hiç inmemiş diyordu

Kanala girmezse, ve doğum başlamazsa tabi, suni sancıyla falan deniyorlar mı yoksa direkt sezaryene mi yönlendiriyorlar? Annemin iki doğumu da suni sancıyla başlatılmış ama sebebini bilmiyoruz tabi tam. Kaçıncı haftaya kadar bekliyorlar acaba? 42’ye kadar bekleyen arkadaşlarım var ama onlar da sezaryene döndüğü için anlamsız da olabilir beklemek. Kafamda deli sorular

Sağlıkla kavuş bebeğine
Başlarda pek aktif olamasam da çok güzel bir ortam gerçekten burası, iyi ki varsınız
Yazabilirsen, merakla bekliyoruz tüm deneyimini. Yazamazsan zaten hiç sorun yok
Bol şans

Hastanede bir fotoğrafçı varmış, o çeker diye çok umursamadım ben de. Zaten pandemi var, annemi bile almıyorlar odaya. Fotoğrafçı işi daha sakat. Umarım güzel çeker hastanedeki de, pek umudum yok ama. Sonra gidip bir fotoğraf çektirmek istiyorum ama çok başarılı yenidoğan fotoğrafları çekiyorlar.
İsim işi zor gerçekten ya umarım bulursunuz bir an önce.

Uuu nasıl düdüklüyolar arkadaş yaa biliyolar tabi her kadın doğuruyor eli mahkum

Ay hadi gözün aydın yaa Allah'ım ne güzel bir şey

Arkadaşlar hastanedeyim yatışım verildi 4 cm açıklık var sancı çekiyorum doğum bekliyorum dua edin nolur inşallah bir an evvel biter
Allah'ım kolaylık versin inşallah oldu da bitti maşallah deriz.. dualarımız seninle.

Canım bizim dönemi eskiye milyon kez tercih ederim. Baba anneme 15 doğumdan 5 tane sağ kalmış. Nerden tutsan elinde kalıyor. İyiki günümüzde anne bebek sağlığı bu kadar önemseniyor
Ya tabi elbette o boyutu çok farklı ama işte onlarda da ayrı bir dayanıklılık varmış. Aynen günümüzde çok şükür bu tarz şeyler bay asılmış durumda.

Hayırlı olsun sağlıkla bol sütle büyüsün inşallah darısı başımıza
Arkadaşlar hastanedeyim yatışım verildi 4 cm açıklık var sancı çekiyorum doğum bekliyorum dua edin nolur inşallah bir an evvel biter
Selametle kurtul inşallah darısı başımıza

Ya kuzum çok vakit geçirdik her anımızı paylaştık birbirimize çok destek olduk ama tecrübelerinle sen hep yanımızdaydın. Sağlıkla al kucağına kızını. Güzel haberlerini bekliyoruz. Helali hoş olsun varsa hakkım sen de helal et. Biz de seni seviyoruz kendini iyi hissettiğin ilk fırsatta bize yaz
Canım benim sağlıkla kucağına almana çok sevindim. Süt bebeğinin çabasıyla en kısa zamanda oluk oluk gelecek inşallah. Sağlıkla büyüt kuzunu
Hadi kolay bir doğum olur inşallah dualarımız sizinle umarım ikinizde sağlıkla çıkarsınız

Ya tabi elbette o boyutu çok farklı ama işte onlarda da ayrı bir dayanıklılık varmış. Aynen günümüzde çok şükür bu tarz şeyler bay asılmış durumda.
Eskiler cidden çok güçlüymus, 5 tane, 10 tane doğum yapıyorlarmış, tarlada vb, biz hemen sezeryan istiyoruz korkudan düşünsene , şimdi güçlüler çevremde az ya, bence en çok yediğimiz ürünlerden, ekmek bile katkı maddeli, sabah sabah saçmalamiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…