2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canısı Hayırlı sağlıklı doğumlar olsun,helal olsun hak neyim geçmedi ki ama için rahat olsun. 🤗Ayrıca doğuruncası başka gruplara gitmeyesin buradan yazmaya devam yoklama alırız 👩🏻‍💻 bak eksik yazılmayasın 🤪🥳

Arada evet. Ama artık her türlü ağrı mübah. Bu Arada evde durumlar nasıl oldu ? İnşallah hayırlı bir sonuca bağlanmıştır 🤗 Dualarım sizinle 🤲🏻💐
Sagolasin tatlim sizi birakmaya hic niyetim yok🥰

3 gündür maşallah iyi gidiyoruz bir bu kadar daha dayansın aslan oğlum 😍 ya geçen gün gelen nişan mıydı ona emin olamadım yoksa biraz daha rahat olucam. Inşallah nisansa bile bende nişanı gelip 2 hafta sonra doğuranlardan olurum 😅😂
Kız kardeşim nişandan bir ay sonra doğurdu😊 35 de nişan geldi biz geliyor erkenden dedik. Bekle bekle 40+1 de sezeryan oldu😊

Ya biz eski kadınların yanından gecemeyiz ne yazık ki artık hareketten mi dersin yediğimiz ictigimiz mi ne dersen de ama öyleyiz.. eskiler bir baskaymis.
Canım bizim dönemi eskiye milyon kez tercih ederim. Baba anneme 15 doğumdan 5 tane sağ kalmış. Nerden tutsan elinde kalıyor. İyiki günümüzde anne bebek sağlığı bu kadar önemseniyor 😊

Beni de ekleyin kizlar 😁 yarin kontrolum var ne yorum yapacak cok meraktayim. Eger hala kanala girmemisse doktorun alternatif plani ne olur onu soracagim. Insallah bizi cok bekletmeden gelir bebisler saglikla.
Hadi bakalım, ne diyecek doktor. Umarım girerler kanala.
Kanala girseler bir dert girmeseler başka dert..🤓
Sorma 😃
Kontrole gidince; "hayırdır dr ne vardı ? çağırdınız geldik" dersin artık 😝 yarın kontrol var. Dr tahmini bişey der herhalde. Umarım inceden açılmalar başlamıştır. Yorulmak istemiyorum doğururken 🤓
Merakla bekliyorum haberlerini 😍
Aaaah ahh keşke de olsa öyle bişey 😅 indi biraz daha aşağıya galiba hissedebiliyorum
Ben de biraz aşağı inmiş gibi hissediyorum ama dün anneme gösterdim göneğimi, inmemiş yukarısı bayağı boş kalıyor inince dedi 😒 rüyamda da hastanede bir ede bakıyordu, oo hiç inmemiş diyordu 😂

Kanala girmezse, ve doğum başlamazsa tabi, suni sancıyla falan deniyorlar mı yoksa direkt sezaryene mi yönlendiriyorlar? Annemin iki doğumu da suni sancıyla başlatılmış ama sebebini bilmiyoruz tabi tam. Kaçıncı haftaya kadar bekliyorlar acaba? 42’ye kadar bekleyen arkadaşlarım var ama onlar da sezaryene döndüğü için anlamsız da olabilir beklemek. Kafamda deli sorular 🤨

Kızlar burda uzun bir sure sohbet ettik dertlerimizi paylastik güldük agladık yol arkadaşı olduk
İnanin hepinizi tek tek cok seviyorum
Eger istemeden kalbini kırdığım biri olduysa affola
Benden yana hakkim varsa sonuna kadar helal olsun
Sizler de hakkinızı helal edin sonucta bi operasyon geciricez
Yarın size yazmaya calisicam mutlaka ama yazamazsam kusuruma bakmayin olur mu
Hepinizi cok seviyorum 🥰
Sağlıkla kavuş bebeğine ☺️
Başlarda pek aktif olamasam da çok güzel bir ortam gerçekten burası, iyi ki varsınız 🥰
Yazabilirsen, merakla bekliyoruz tüm deneyimini. Yazamazsan zaten hiç sorun yok 😘
Bol şans 🍀

Dogumhaneye verecegim keseyi hemen gittim degistirdim bu yorumlardan sonra 😁 fotografa saklamak da cok iyi fikri.peki hastane icin fotografci ayarladiniz mi? Ben cok abartmak istemedigimden kendim cekeriz diye dusunuyorum ama sonra bu huyum yuzunden guzel seyleri de kacirmayayim dusuncem de oluyor ☺️
bebisimizin ismi olmadigindan kapi susu falan da yok. Isimsiz cikolata goturucem hastaneye. Isim bulunca bi hediyelik yaptiricam neyse ki. Oglan ileride anne benim niye yok diye kizmaz umarim 😅😅
Hastanede bir fotoğrafçı varmış, o çeker diye çok umursamadım ben de. Zaten pandemi var, annemi bile almıyorlar odaya. Fotoğrafçı işi daha sakat. Umarım güzel çeker hastanedeki de, pek umudum yok ama. Sonra gidip bir fotoğraf çektirmek istiyorum ama çok başarılı yenidoğan fotoğrafları çekiyorlar.
İsim işi zor gerçekten ya 😃 umarım bulursunuz bir an önce.

En uygun hastane bu şansımıza yakın da 😅 esencandan da yakın fiyatlar aldık ama diğer çoğu hastane 3-5 bin arası normal. Üstüne bir de benim riskli gebelik. Gebelik şekerim var ve oğlum iri ama ben şekeri dengelediğim için çok fazla kilo almadı normal doktora gidebildiğimden bu fiyatlar 😅 perinatoloğa kalsa halim 7 binden başlıyordu 😅
Uuu nasıl düdüklüyolar arkadaş yaa biliyolar tabi her kadın doğuruyor eli mahkum 😂

Herşey yolunda çok şükür canım 🙏 meme sever bir kızim oldu 🥰 doğarken doktorun boğazını sıktı😁Normal doğum yapamadım ama lokal anestezi ile o anları yaşamış oldum. İlk ağlama sesini duyunca ben de ağladım ☺️ spinal ve epidural karışık kombo mu neydi öyle bir anesteziyi uygun gördüler. Sütüm çok az geldiği için kaşık ile mama verdik biraz önce. Yilmiyorum tabi ki her dakika emziriyorum sağolsun o da emiyor 🙏 şimdilik benden haberler bunlar. Yolunda giden ve güzel sonlu bir doğum geçirdim darısı hepinizin başına 🤲
Ay hadi gözün aydın yaa Allah'ım ne güzel bir şey 😍😍😍

Arkadaşlar hastanedeyim yatışım verildi 4 cm açıklık var sancı çekiyorum doğum bekliyorum dua edin nolur inşallah bir an evvel biter
Allah'ım kolaylık versin inşallah oldu da bitti maşallah deriz.. dualarımız seninle.

Canım bizim dönemi eskiye milyon kez tercih ederim. Baba anneme 15 doğumdan 5 tane sağ kalmış. Nerden tutsan elinde kalıyor. İyiki günümüzde anne bebek sağlığı bu kadar önemseniyor 😊
Ya tabi elbette o boyutu çok farklı ama işte onlarda da ayrı bir dayanıklılık varmış. Aynen günümüzde çok şükür bu tarz şeyler bay asılmış durumda.

Herşey yolunda çok şükür canım 🙏 meme sever bir kızim oldu 🥰 doğarken doktorun boğazını sıktı😁Normal doğum yapamadım ama lokal anestezi ile o anları yaşamış oldum. İlk ağlama sesini duyunca ben de ağladım ☺️ spinal ve epidural karışık kombo mu neydi öyle bir anesteziyi uygun gördüler. Sütüm çok az geldiği için kaşık ile mama verdik biraz önce. Yilmiyorum tabi ki her dakika emziriyorum sağolsun o da emiyor 🙏 şimdilik benden haberler bunlar. Yolunda giden ve güzel sonlu bir doğum geçirdim darısı hepinizin başına 🤲
Hayırlı olsun sağlıkla bol sütle büyüsün inşallah darısı başımıza 🎈😍🤗
Arkadaşlar hastanedeyim yatışım verildi 4 cm açıklık var sancı çekiyorum doğum bekliyorum dua edin nolur inşallah bir an evvel biter
Selametle kurtul inşallah darısı başımıza 🤗

Kızlar burda uzun bir sure sohbet ettik dertlerimizi paylastik güldük agladık yol arkadaşı olduk
İnanin hepinizi tek tek cok seviyorum
Eger istemeden kalbini kırdığım biri olduysa affola
Benden yana hakkim varsa sonuna kadar helal olsun
Sizler de hakkinızı helal edin sonucta bi operasyon geciricez
Yarın size yazmaya calisicam mutlaka ama yazamazsam kusuruma bakmayin olur mu
Hepinizi cok seviyorum 🥰
Ya kuzum çok vakit geçirdik her anımızı paylaştık birbirimize çok destek olduk ama tecrübelerinle sen hep yanımızdaydın. Sağlıkla al kucağına kızını. Güzel haberlerini bekliyoruz. Helali hoş olsun varsa hakkım sen de helal et. Biz de seni seviyoruz kendini iyi hissettiğin ilk fırsatta bize yaz♥️
Canım benim sağlıkla kucağına almana çok sevindim. Süt bebeğinin çabasıyla en kısa zamanda oluk oluk gelecek inşallah. Sağlıkla büyüt kuzunu ♥️
Hadi kolay bir doğum olur inşallah dualarımız sizinle umarım ikinizde sağlıkla çıkarsınız ♥️

Ya tabi elbette o boyutu çok farklı ama işte onlarda da ayrı bir dayanıklılık varmış. Aynen günümüzde çok şükür bu tarz şeyler bay asılmış durumda.
Eskiler cidden çok güçlüymus, 5 tane, 10 tane doğum yapıyorlarmış, tarlada vb, biz hemen sezeryan istiyoruz korkudan düşünsene , şimdi güçlüler çevremde az ya, bence en çok yediğimiz ürünlerden, ekmek bile katkı maddeli, 🙆 sabah sabah saçmalamiyim🤭🤭

X