2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Maşallah tombiş bişey geliyor annesiiHayırlısıyla gelsin inşallah zamanında En fazla 100 gr daha alıp doğar gibi doğdu içime bilemedim

Gözünaydın canım. Sağlıkla mutlulukla büyüt yavrunu. Helal olsun sana katlandığın sancılar için.

Neler hissediyosun
Ben bilmiyorum ne hissettigi mi
Merak korku endise sabirsizlik her sey var
Neye benziyo saglikli mi oglumdan ilk defa ayri bir gece geciricem nasil dayanicam o nasil uyuycak
Hicbisi bilmiyorum
Şu an aynı duygular içerisindeyim, bizim de ilk ayriligimiz olacak. Kaç zamandır hazırlayıp kitaplar okuyorum kardeşle ilgili, bakalım yaşayip göreceğiz nasıl bir süreç olacak. Belki düşündüğümüzden çok kolay geçer muhtemelen yarın yeni bebiş için merak, heyecan ve endişelerim gün yüzüne çıkar valla bı sağlıkla kucağıma alsam hemen cuma olsa da eve gelsem omuzlarımdan büyük bir yük kalkacak

Sinirlerim hopladi yeminle ya
Yarin son gün temizlige gelecek kadın
Bu saat olmus simdi yeni ariyo rahatsizmiz da yarin temizlige gelemiyomus dehset sinirliyim
Temizlik islerine yardimci bulmak cok zor. Bize 10 senedir gelen abla tasininca beni de boyle oynattilar hep. Gelicem diyip haber vermeden gelmeyen mi dersin, eskiya gibi ablalar mi, yolu sasirinca sirf is hallolsun diye taksiye bin diyip taksi parasi verdigimde e ertesi hafta taksiye binmesigi icin vermeyince acip hesap soran mi , tabi sabah tam bize gelecekken esinin halasi vefat eden de var
sana da sabahtan beri adam gibi soyleyebilirdi hamile oldugunu biliyordur. Bosver bazi seyler de oldugu kadar olsun. Canini uzme hic.

Vallahi cok sinirlendim ya
Gerci seni dinleyince halime sukrettim sabah direk gelmeyebilirdi de

Hepsi olur zaman col cabuk geciyor sagliklica gelsinler de insallah

Masallah senin bebisinede aicik daha kilo almistir tabi saglikli olsunlarda kilo sorun degil normal dogumda zor sezeryanda bence ama ben normali tecrube ettigim icin ne kadar korksamda yine bildigim olsun istiyorum hayirlisi bakalim
Yani başına ne gelecek biliyorsun en azından ben de sezeryandan da korkuyorum ama mecburen birini seçmek zorundayım

En sevmediğim durum. Bı de ne halde olduğunu biliyor yani napicaksin peki gerçekten son gün
Ne bileyim yaaa gicik oldum
Hayir erken soylese baskasini bulurum belki
Ya da onceden dese en azindan hergun 1 odayı temizlerdim kendim
Eşime de temizlikci gelcek sen evde olma dedim
Adam arabanin muayenesiydi evin vergisiydi her seyi yarına randevu almis aksama kadar evde yok

Olsun daha güzel erkek bebek ne güzel iri işte maşallah minnoşa . İstanbul da mısın bilmiyorum ama büyük şehirlerde öyle kabul etmiyorlar. Biz şuan urfadayız mesela doktora sordum ben de kızkardeşimi doğuma sokmak istiyorum zaten yenidoğan hemşiresi . Doktor izin verdi problem yok dedi tabi birde anestezi doktorundan izin alacağız sezeryan zamanı daha çok anesteziciler karar veriyor bu duruma

Allah kimseye muhtac etmesin hamilelikte bunu daha iyi anladim. Gecen hafta yine temizlik yapmistin diye kalmis aklimda. Bosver cidden hic sinirini bozma ince isler de kalacaksa kalsin napalim
Benim oglanin allerjik astimi var ya mecbur hergun sil supur yapiliyor ev ama
Bi camlar falan silinse fena olmazdi hani
Olmadı bebek olduktan sonra bulcaz birini cagircaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…