2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
İnşallah canım sağolasın kısmetse 3 de operasyon, sonrasinda ilk fırsatta girip duygularımı paylaşacağım
Neler hissediyosun
Ben bilmiyorum ne hissettigi mi
Merak korku endise sabirsizlik her sey var
Neye benziyo saglikli mi oglumdan ilk defa ayri bir gece geciricem nasil dayanicam o nasil uyuycak
Hicbisi bilmiyorum

Seni çok iyi anlıyorum benim de yumurta rezervim yüzde 1 e kadar düşmüştü eşimde bir sorun yoktu hiç beklemeden tüp bebek dedi doktor bu benim ikinci evliliğim ilk evliliğimde 4 kez tüp bebek tedavisi olmuştuk ama hiç hamile kalamamıştım şimdi yine tüp bebek deyince doktor günlerce ağladım hiç umudum kalmamıştı ertesi ay çok şükür Rabbim tedaviye gerek kalmadan kızımı gönderdi inşallah hepimiz yavrularımızı sağlıkla kucağımıza alırız Rabbim isteyen hak eden herkese hayırlısı ile nasip etsin evlat sahibi olmayı

Son düzenleme:
Neler hissediyosun
Neye benziyo saglikli mi oglumdan ilk defa ayri bir gece geciricem nasil dayanicam o nasil uyuycak
Hicbisi bilmiyorum
Her sey guzel olacak insallah, Poyraz bir gun bekler annesini, Ayliz bebek de uslu uslu zamanini bekledi. Iyi haberlerini bekliyoruz Persembe gunu

Ilk gruba girdigimde seninle ayni olan dogum tarihimiz dikkat cekmisti
Bakalim kim önce dogurcak diye
Ben ilk dollenme tarihine gore yazmistim 12 eylul, o zamanlar saati saatine takipteydim tabi
Tahmin ettigimiz gibi sirayi kaptirdim
Bakalim bizim bebis ne zaman gelecek o zamana Ayliz bebis toparlamis olur insallah

Ben ilk dollenme tarihine gore yazmistim 12 eylul, o zamanlar saati saatine takipteydim tabi
Tahmin ettigimiz gibi sirayi kaptirdim
Bakalim bizim bebis ne zaman gelecek o zamana Ayliz bebis toparlamis olur insallah
Abla olur benim kızım o zamana kadar
Seninki de saglicakla vakti zamaninda gelsin insallah

Neler hissediyosun
Hicbisi bilmiyorum
Her sey mükemmel olucak hiç merak etme. Oglun annesini güzelce beklicek Aylizde nasıl güzel dayandı bak vaktini bekledi güzel haberlerle bize de tecrübelerini anlatmanı beklicez

Neler hissediyosun
Hicbisi bilmiyorum
Bu duyguları hissetmen çok normal ama korkma hep dua et inşallah herşey yolunda ilerler sağlıcakla al kucağına

Nasıl oldun ?

Hehe tosuncuk gelecek 4 kilo dua et 5 olmasın nasıl çıkarcan kızzzz şaka yapıyorum… maşallah sağlıkla zamnı gelince gelicek inşalllah …

Bol bol sıvı tüketmelisin çatlak kremi, yağ sürmelisin.. karın gerilirken kaşınıyor eğer şimdi bunları yapmazsan çatlaklar olabilir. Ya da zaten olacak çatlaklar daha derin olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…