2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Estrofem kg mi yapiyormus.ben gunde 3 tane iciyorum
Ben de üç tane içiyordum 8. Hafta da bıraktırdı doktor bebeğin üreme organları oluşmaya başlıyor diye, estrofem ösrtrojen ya genital bölgeyi olumsuz etkilemesin dedi. Ben de şişkinlik ödem yapıyordu ya ben hissediyordum mesela fitil de rahim kasılması yapıyor onu da bırakacak kadar tehlikeli dönemi geçsek keşke

Ayy gerçekten bugün başka birşey yaşadım hala da ayni yani şaka gibi bulantim yok belirtim yok derken zirvede yasicam galiba
Benim de bulantı vs oluyordu hiç kusmadım gerçi çok şükür bulantı da geçti aş ermeye başladım ben bayağı bayağı iki tabak hedik yedim mesela dün gece künefe.. bu gidişle duba olacağım

Benim de bulantı vs oluyordu hiç kusmadım gerçi çok şükür bulantı da geçti aş ermeye başladım ben bayağı bayağı iki tabak hedik yedim mesela dün gece künefe.. bu gidişle duba olacağım
Hedik ney oluyor hic duymadim :) sen geçen günde söylemiştin soracaktim unuttum.
Ay valla bi an önce benimde geçer inşallah bende hic yoktu dun olmuştu biraz ama bugün tüm gun resmen

Diş hediğini falan duymadın mı ya bebekler ilk dişini çıkardıklarında bunun partisini diş hediğiyle yaparlar ☺️ama bizde genelde beş çayı gibi saatlerde de yapılabiliyor bi bebeğin dişinin çıkmasını beklemeye gerek kalmıyor yani 😅 hedik: bugday ve nohutla yapılan hafif sulu bi yiyecek karabiber çok yakışıyor 😋

Diş hediğini falan duymadın mı ya bebekler ilk dişini çıkardıklarında bunun partisini diş hediğiyle yaparlar ☺️ama bizde genelde beş çayı gibi saatlerde de yapılabiliyor bi bebeğin dişinin çıkmasını beklemeye gerek kalmıyor yani 😅 hedik: bugday ve nohutla yapılan hafif sulu bi yiyecek karabiber çok yakışıyor 😋
Diş buğdayü dediklerini duydum da onunda bi yemek olduğunu bilmiyordum yani
duymadım valla daha önce

X