2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
İnşallah canım sağolasın 🥰kısmetse 3 de operasyon, sonrasinda ilk fırsatta girip duygularımı paylaşacağım
Neler hissediyosun
Ben bilmiyorum ne hissettigi mi
Merak korku endise sabirsizlik her sey var
Neye benziyo saglikli mi oglumdan ilk defa ayri bir gece geciricem nasil dayanicam o nasil uyuycak
Hicbisi bilmiyorum

Bende kist oldu patladı ilişkide yumurtalığımın yarısı kadardı kim bilir ne kadardır vardı... ondan sonra gittiğim iki doktor da bana bir daha tekrar edebilir yumurtalıklarının ikisi de büyük çok tekrarlarsa yumurtalıkların alınır dediler bir güzel korkuttular beni. Nasıl ağladım bir ben hatırlarım anneme eşime göstermeden... sonra çocuk istedik geçen yıl evlilikten beri de hiç korunmuyorduk zaten. denemeye başladık ama dört ay olmadı. Doktora gitmeye karar verdik eşimde sperm sayısı az çıktı ve hareketliliği de düşük çıktı. Tam ümitsizliğe düştük derken bir ay sonrasına kontrole gitmeden hamile kaldığımı öğrendik. Ama şanssızlık bu ya tatildeydik ve ben çok hareket etmiştim bilmeden. Eve dönmeye yakın hala kanamam olmayınca öğrendik ki gebeyim. Ama çocuğumuzu 7 haftalıkken kaybettik tutunamadı annemle de tartışmıştım kanamam olmuştu derken eşim çok kötü oldu. Bir süre kendine gelemedi o daha duygusaldır bana göre. Öyle korktuk ki bir daha çocuğumuz olmayacak diye. Ben aylarca kendimi suçladım benim yüzümdendi diye. 6 ay sonra hiç planımızda yokken eşim böyle olması gerekiyormuş gibi hissediyorum dedi ve ben hamile olduğumu öğrendim çok şükür ufak sorunlarla da olsa 36. Haftasını doldurmak üzere oğlumuz 😊 sanırım erken gelecek ama kilosu boyu çok yerinde inşallah sağlıklı olacak gelse bile. İnşallah allah her isteyene sağlıkla yavrularını kucaklarında görmeyi nasip eder 😊
Seni çok iyi anlıyorum benim de yumurta rezervim yüzde 1 e kadar düşmüştü eşimde bir sorun yoktu hiç beklemeden tüp bebek dedi doktor bu benim ikinci evliliğim ilk evliliğimde 4 kez tüp bebek tedavisi olmuştuk ama hiç hamile kalamamıştım şimdi yine tüp bebek deyince doktor günlerce ağladım hiç umudum kalmamıştı ertesi ay çok şükür Rabbim tedaviye gerek kalmadan kızımı gönderdi inşallah hepimiz yavrularımızı sağlıkla kucağımıza alırız 🤲 Rabbim isteyen hak eden herkese hayırlısı ile nasip etsin evlat sahibi olmayı

Son düzenleme:
Neler hissediyosun
Neye benziyo saglikli mi oglumdan ilk defa ayri bir gece geciricem nasil dayanicam o nasil uyuycak
Hicbisi bilmiyorum
Her sey guzel olacak insallah, Poyraz bir gun bekler annesini, Ayliz bebek de uslu uslu zamanini bekledi. Iyi haberlerini bekliyoruz Persembe gunu 🥰

Ilk gruba girdigimde seninle ayni olan dogum tarihimiz dikkat cekmisti
Bakalim kim önce dogurcak diye 😇
Ben ilk dollenme tarihine gore yazmistim 12 eylul, o zamanlar saati saatine takipteydim tabi 😅
Tahmin ettigimiz gibi sirayi kaptirdim 😇
Bakalim bizim bebis ne zaman gelecek o zamana Ayliz bebis toparlamis olur insallah 🤗🍀

Ben ilk dollenme tarihine gore yazmistim 12 eylul, o zamanlar saati saatine takipteydim tabi 😅
Tahmin ettigimiz gibi sirayi kaptirdim 😇
Bakalim bizim bebis ne zaman gelecek o zamana Ayliz bebis toparlamis olur insallah 🤗🍀
Abla olur benim kızım o zamana kadar
Seninki de saglicakla vakti zamaninda gelsin insallah

Neler hissediyosun
Hicbisi bilmiyorum
Her sey mükemmel olucak hiç merak etme. Oglun annesini güzelce beklicek Aylizde nasıl güzel dayandı bak vaktini bekledi😍 güzel haberlerle bize de tecrübelerini anlatmanı beklicez 💖

Neler hissediyosun
Hicbisi bilmiyorum
Bu duyguları hissetmen çok normal ama korkma hep dua et inşallah herşey yolunda ilerler sağlıcakla al kucağına 🥰

Acı eşiği yüksek olursa sancı çok yüksek hissedilmeyebilir gibi birşey görmüştüm ve benim de yüksek. Şimdiye kadar hissettiğim hiç bir ağrı adet sancısından daha fazla değildi ki benim her adetim sancıyla geçer. Riske atmak istemiyorum ama doktorum çok doluymuş eşime boşluk yok acilden gelirse yönlendirilir gibi birşey demiş benim halim yoktu eşime arattım. Bakalım eşim bir gelsin de karar veririz. Şuan kasılmalarım artmadı gibi zaman tutuyorum bakalım. Olmadı bir duş alayım.
Nasıl oldun ?

Bunu ablam atmıştı bana doğuma gidecek olan arkadaşlarımız için attım belki okursunuz kızlar 🤗

Eklentiler

• IMG-20210427-WA0001.jpg
    IMG-20210427-WA0001.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 44
Kontrolden geldim bende kızlar bebek kanala yerlesmemis ama bu onemli degil dedi doktor bi bakarsin sancin tutar dogum baslar dedi nst baglandim 100 vuran bi sancim cikti zaten hissettim kasilma ile kasik agrisi oldu o sanci olarak yansidi nst ye ama duzenli olmadigi icin doktor onemsemedi zaten duzenli olsa dogum baslar yani 3 bucuk kilo olmus 38+1 deyim dogmazsa 4 gececek diye korkuyorum Rabbim hayirlisini nasip etsn insallah bende durumlar boyle
Hehe 😜 tosuncuk gelecek 😁 4 kilo dua et 5 olmasın nasıl çıkarcan kızzzz 😂 şaka yapıyorum… 🤩 maşallah sağlıkla zamnı gelince gelicek inşalllah …

Kızlar göbüşü kaşınan var mı acaba galiba benim göbüş artık git gide büyüdüğü sertleştiği gerildiği için göbek deliği çevresinde çatlaklar olmaya başladı ve sürekli kaşınıyor üç gündür gece gündüz sorun oluyor gebeliğin başından beri yağ krem tarzı şeyler de sürdüm ama etkisi çok olmadı demek ki her türlü çatladı şimdi de kaşınıyor kaşınması normal mi ne yapılabilir
Bol bol sıvı tüketmelisin çatlak kremi, yağ sürmelisin.. karın gerilirken kaşınıyor eğer şimdi bunları yapmazsan çatlaklar olabilir. Ya da zaten olacak çatlaklar daha derin olabilir

X