Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

T Turkanmammadova cnm naptın idrar testi yaptınmı ? Güzel haberlerini brkliyoruz
İş çıkışı aldım miratech vardı. Geldim direk banyoya girdim kahve leke geldi galiba adet oluyorum ama hiçbir ağrım yok. İsdekiler bile hamilemisin diye sormaya başlamıştı mide bulantıları kokulara hassasiyet sık idrar hepsi var ama umudum kalmadı. 3 gün gecikmem vardı. Sabah yapacaktim işe gitmeden

İş çıkışı aldım miratech vardı. Geldim direk banyoya girdim kahve leke geldi galiba adet oluyorum ama hiçbir ağrım yok. İsdekiler bile hamilemisin diye sormaya başlamıştı mide bulantıları kokulara hassasiyet sık idrar hepsi var ama umudum kalmadı. 3 gün gecikmem vardı. Sabah yapacaktim işe gitmeden
Bazılarında yerleşme kanaması gibi de olabiliyor. Bekle istersen yarın sabah devamı gelmezse yap testi boşa gitmesin. Çok önemli dğl yapiym için rahatlasın diyorsan yap rahatla nasıl istiyorsan. Ama negatif olsa bile sonuç üzülme bir sonraki ay yine denersin 🌸🌸

Allah razı olsun inşallah
5 gün geçikti adetim hala bir belirti yok sadece gögüslerime ve kasıklarıma kısa saniyeli batmalar oluyordu. 3 gün geçikince test yaptım silik çıktı ertesi ssabah daha koyu sonra kan verdim 879 çıktı yarın gene kan vercem bakalım büyüyor mu
😍
İnşallah sağsağlim kucağına alırsın çok sevindim senin adına

Sat 15 Ağustos Bat 8 Ekim 🍀
Canım bu topic kapanıyor artık yenisi bak burda buraya yazdırabilirsin 😊

Kızlar duphaston biteli 7 gün oldu bugün çok şükür adet oldum leke leke geliyor şuan umarım güzelce sökülür. Size bir sorum var, benden doktorum adetimin üçüncü günü hormon tahlili istedi, şimdi leke gibi azar azar geldiği için bugünü mü birinci gün olarak sayicam? Yani kısacası adetin yoğun olması mı gerekiyor?

Bazılarında yerleşme kanaması gibi de olabiliyor. Bekle istersen yarın sabah devamı gelmezse yap testi boşa gitmesin. Çok önemli dğl yapiym için rahatlasın diyorsan yap rahatla nasıl istiyorsan. Ama negatif olsa bile sonuç üzülme bir sonraki ay yine denersin 🌸🌸
4 sene oldu 3 kayıp. Bıraktım artık olmazsa da olmaz nasip

Kızlar duphaston biteli 7 gün oldu bugün çok şükür adet oldum leke leke geliyor şuan umarım güzelce sökülür. Size bir sorum var, benden doktorum adetimin üçüncü günü hormon tahlili istedi, şimdi leke gibi azar azar geldiği için bugünü mü birinci gün olarak sayicam? Yani kısacası adetin yoğun olması mı gerekiyor?
Bugünü birinci gün saymalısın kuzum zaten yarın çoğalır o test sonuçlarını bizimle de paylaşırsın💕

Bu günü sayabilirsin başlangıç olarak. Lekenme şeklinde olsa da adetin başlamış. Ben farkında olmadan kimyasal geçirdim galiba HCG 0.365 çıkmış gebelik yoksa 0.100 çıkardı. Dalgalanma olmuş.

Kızlar benim kafam çok karıştı şimdi size danissam bana yardımcı olur musunuz nolur biraz uzun olcak normalde adetlerim düzensiz olur bir kaç ay düzene girdi ben size düzene soktuğum aydan itibaren not aldığım tarihleri yazayım
31mayis adet
4 Haziran bitiş
30 Haziran adet oldum
5 temmuz bitti
24 temmuz adet oldum
29 bitti adet
20 Ağustos adet oldum
24 Ağustos bitti
Böyle yani en son 24 ağustosta bitti 6 Eylül'de lekelenme tarzında kanama oldu doktora göründüm yumurtlama kanaması olabilir dedi adet değildi o ama benim adet dongum öyle değildi eminim . Bugün ayın 28 i halen adet olmadım hamile olma ihtimalim halen varmı yoksa o adetmiydi

• Beğen
Reactions: As6
Kızlar benim kafam çok karıştı şimdi size danissam bana yardımcı olur musunuz nolur biraz uzun olcak normalde adetlerim düzensiz olur bir kaç ay düzene girdi ben size düzene soktuğum aydan itibaren not aldığım tarihleri yazayım
31mayis adet
4 Haziran bitiş
30 Haziran adet oldum
5 temmuz bitti
24 temmuz adet oldum
29 bitti adet
20 Ağustos adet oldum
24 Ağustos bitti
Böyle yani en son 24 ağustosta bitti 6 Eylül'de lekelenme tarzında kanama oldu doktora göründüm yumurtlama kanaması olabilir dedi adet değildi o ama benim adet dongum öyle değildi eminim . Bugün ayın 28 i halen adet olmadım hamile olma ihtimalim halen varmı yoksa o adetmiydi
Canım hiç test yaptınmı baya olmuş çıkardı testte varsa

Canım hiç test yaptınmı baya olmuş çıkardı testte varsa
24 agustos da bitmiş 6 eylülde yumurtlama lekesi olsa
Yumurtlama üstünden de 20 gün geçmiş
20 eylülde adet tarhinden geçmiş bir ay olmuş geçmiş yani
Bugun27 eylül olduğuna göre baya zaman geçmiş
Bnce test yap varsa çıkar

24 agustos da bitmiş 6 eylülde yumurtlama lekesi olsa
Yumurtlama üstünden de 20 gün geçmiş
20 eylülde adet tarhinden geçmiş bir ay olmuş geçmiş yani
Bugun27 eylül olduğuna göre baya zaman geçmiş
Bnce test yap varsa çıkar
Test yapmya korkar olduk ama öyle bulantı felanda hissetmiyorum arada bı kasık ağrısı oldu bu iki gündür de gogsum agiriyor

X