2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ay keşke bende gidebilsem. Herkesin aksine ağda yaptırmayı çok seviyorum ben kaşınıyor ya ağda hoşuma gidiyor 😂 acıyor ama hoşumada gidiyor 😬 kuaför olmadığı için eşim ben yaparım dedi muhtemelen bu hafta ona yaptırıcam😁 şimdi kimis beni ayıplar eşime yaptırıyorum diye ama mecburum bide bizimki çok hevesli sürekli
Ben yaparım diyor yapsın bakalım ☺️
Ay kız bende de kaşıntı varya o can yanması benimde hoşuma gidiyor 🤣
Ya ben çok zorlanıyorum. Ayıplamak aslaaaa ne güzel çekinmiyorsun yapsın adam. Benim eşimde sürekli diyo ben yapim heves ediyo bi de sanki güzel bişeymiş gibi 🤣 ama ben asla yaptıramam aşamadım kendimi

Dünkü durumu biliyodum da ne zamana ertelendiğini bilmiyodum. Güzel haberlerle gel inşallah.
İnşallh canım yarın gitcem bakalım nst de istendi en son 2 hafta önce yapıldı diyince yapmamız lazım dedi hemşire bakalım nasıl çıkacak . Biraz adet ağrım oluyo annem diyo ay sancısıdır

İnşallh canım yarın gitcem bakalım nst de istendi en son 2 hafta önce yapıldı diyince yapmamız lazım dedi hemşire bakalım nasıl çıkacak . Biraz adet ağrım oluyo annem diyo ay sancısıdır
Bana daha 1 kere yapıldı ctesi günü hiç sancı çıkmadı yerlerdeydi o çizgi. Ne anlamaa geliyor hiçbi fikrim de yok yani sancı olsa ben zaten bilmez miyim ki diye düşünmüştüm ama hemşire hissetmeyebilirsin dedi.

Olsun daha güzel erkek bebek ne güzel iri işte 😊 maşallah minnoşa 🧿 . İstanbul da mısın bilmiyorum ama büyük şehirlerde öyle kabul etmiyorlar. Biz şuan urfadayız mesela doktora sordum ben de kızkardeşimi doğuma sokmak istiyorum zaten yenidoğan hemşiresi . Doktor izin verdi problem yok dedi tabi birde anestezi doktorundan izin alacağız sezeryan zamanı daha çok anesteziciler karar veriyor bu duruma
İstanbuldayız 😅 eşimi kontrol odasına bile almadılar sadece nst odasında yanımda olabildi o da tek kişilikti. Doktorun odası ve kontrol odası bile ayrıydı çok garipti 😅 senin için çok güzel bir durum bu 😊 hayırlısıyla gelsin bebişin 😊

Bana daha 1 kere yapıldı ctesi günü hiç sancı çıkmadı yerlerdeydi o çizgi. Ne anlamaa geliyor hiçbi fikrim de yok yani sancı olsa ben zaten bilmez miyim ki diye düşünmüştüm ama hemşire hissetmeyebilirsin dedi.
Haftaya mı giyeceksin tekrardan yoksa 2 hafta sonra falan mı . Evet bazen sancı hissetmeseler nst de çıkabiliyormş

Ay kız bende de kaşıntı varya o can yanması benimde hoşuma gidiyor 🤣
Ya ben çok zorlanıyorum. Ayıplamak aslaaaa ne güzel çekinmiyorsun yapsın adam. Benim eşimde sürekli diyo ben yapim heves ediyo bi de sanki güzel bişeymiş gibi 🤣 ama ben asla yaptıramam aşamadım kendimi
Dene bi kere yapsın bende aşamamıştım daha önce illaki yapim dedi bi kere denedik hem düşündüm hamileyken ihtiyaç olacak diye 😁 şimdi en azından utanmicam eskisi gibi alıştırma yaptık 😂😂

İstanbuldayız 😅 eşimi kontrol odasına bile almadılar sadece nst odasında yanımda olabildi o da tek kişilikti. Doktorun odası ve kontrol odası bile ayrıydı çok garipti 😅 senin için çok güzel bir durum bu 😊 hayırlısıyla gelsin bebişin 😊
Sağolasın canım inşallah 🙏🏻 😊bu durum bana yaradı aslında izin verilmemesi mantıklı bu pandemi de ama insan istiyor işte 😊

Dene bi kere yapsın bende aşamamıştım daha önce illaki yapim dedi bi kere denedik hem düşündüm hamileyken ihtiyaç olacak diye 😁 şimdi en azından utanmicam eskisi gibi alıştırma yaptık 😂😂
Sisiz alıştırma varsa iyi 😅 yok anacım bilmez de o derimi söker möker en iyisi ben ayna ile devam 😁

Hehe 😜 tosuncuk gelecek 😁 4 kilo dua et 5 olmasın nasıl çıkarcan kızzzz 😂 şaka yapıyorum… 🤩 maşallah sağlıkla zamnı gelince gelicek inşalllah …
Biranonce dogurmam lazim benim 😜 4 ü gecerse dogurmam ki banane sezeryanla alsin 😅 hayirlisiyla bi gelir de insallah kavusuruz tospikimle 😍

X