2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ay kız bende de kaşıntı varya o can yanması benimde hoşuma gidiyor
Ya ben çok zorlanıyorum. Ayıplamak aslaaaa ne güzel çekinmiyorsun yapsın adam. Benim eşimde sürekli diyo ben yapim heves ediyo bi de sanki güzel bişeymiş gibi ama ben asla yaptıramam aşamadım kendimi

Dünkü durumu biliyodum da ne zamana ertelendiğini bilmiyodum. Güzel haberlerle gel inşallah.
İnşallh canım yarın gitcem bakalım nst de istendi en son 2 hafta önce yapıldı diyince yapmamız lazım dedi hemşire bakalım nasıl çıkacak . Biraz adet ağrım oluyo annem diyo ay sancısıdır

İnşallh canım yarın gitcem bakalım nst de istendi en son 2 hafta önce yapıldı diyince yapmamız lazım dedi hemşire bakalım nasıl çıkacak . Biraz adet ağrım oluyo annem diyo ay sancısıdır
Bana daha 1 kere yapıldı ctesi günü hiç sancı çıkmadı yerlerdeydi o çizgi. Ne anlamaa geliyor hiçbi fikrim de yok yani sancı olsa ben zaten bilmez miyim ki diye düşünmüştüm ama hemşire hissetmeyebilirsin dedi.

İstanbuldayız eşimi kontrol odasına bile almadılar sadece nst odasında yanımda olabildi o da tek kişilikti. Doktorun odası ve kontrol odası bile ayrıydı çok garipti senin için çok güzel bir durum bu hayırlısıyla gelsin bebişin

Haftaya mı giyeceksin tekrardan yoksa 2 hafta sonra falan mı . Evet bazen sancı hissetmeseler nst de çıkabiliyormş

Dene bi kere yapsın bende aşamamıştım daha önce illaki yapim dedi bi kere denedik hem düşündüm hamileyken ihtiyaç olacak diye şimdi en azından utanmicam eskisi gibi alıştırma yaptık

Sağolasın canım inşallah bu durum bana yaradı aslında izin verilmemesi mantıklı bu pandemi de ama insan istiyor işte

Dene bi kere yapsın bende aşamamıştım daha önce illaki yapim dedi bi kere denedik hem düşündüm hamileyken ihtiyaç olacak diye şimdi en azından utanmicam eskisi gibi alıştırma yaptık
Sisiz alıştırma varsa iyi yok anacım bilmez de o derimi söker möker en iyisi ben ayna ile devam

Hehe tosuncuk gelecek 4 kilo dua et 5 olmasın nasıl çıkarcan kızzzz şaka yapıyorum… maşallah sağlıkla zamnı gelince gelicek inşalllah …
Biranonce dogurmam lazim benim 4 ü gecerse dogurmam ki banane sezeryanla alsin hayirlisiyla bi gelir de insallah kavusuruz tospikimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…