2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hareketlerini takip etmeni tavsiye ederim. Bence nişan gelmiş yarında bir doktora git bakalım. Belkide doğumun geldi ama sancıların düzenli değil. Buda olağan dışı bi durum değil. Gayet normal olabilir.

Hem de nasıl kasıyor arada bir yokluyor beni ama şimdilik içerde ınşallah güzel haberler alırsın sende. Evet magnezyum doğumu geciktiriyormus okudum bende hatta progestan hap da öyle yapıyormuş. Sen yine iç ama fazla icmemeye çalış ne erken gelsin ne de geç vaktinde gelsin

3-5 dk dedin ya düzenli diye düşündüm ben illa sancı olcak diye düşünme kasılmalar nasıl rahim ağzını kısaltıyosa devam edince de açılmaya sebep olcak
Haklisin valla ona dikkat etmedim. Hatta kasılmamı da takip etmiyorum artık. Düzenli aralıkta mi yoksa düzensiz ama çok mu bakmadım bir bakayım nasıl ilerliyor bugün

Aşağı indiği için olabilir. Baş aşağı iyice yerleşince yukarda boşluk oluyor ya yukardan bakınca küçük geliyor göze

Ya ben de öyle hissediyorum ama bebek kilo alıyor. Aşağıdya doğru indiği için öyle geliyor herhalde diye düşündüm
Evet aşağıya doğru indiği içindir muhtemelen bize öyle geliyor herşey yolunda olsun da

Zamanla kabullenir bence ya başka çaresi mi var kardeş kıskançlığı illaki olucak

Zaman tut canim bak 2 gün önce benimde öyleydi hastaneye gittim bak neredeyse doğurcam tutayım diye uğraşıyorum. Benim 10dk da bir geliyordu kasılmam ama hiç sancım yoktu. Sancıyı bekleme kasılma da çok önemli.

Sagsalim gelmiş kuzu Allah analı babalı büyütsün

Doktordan geldim 3200 kilo olan cocugum 2800 kilo cikti bugun diyet yapiyo herhal saka bi yana ultrason makinesinden pozisyonuna falan hersey kilo olcumunu etkiliyomuş takma kafa nedi tohtorum benim bebiş doğum kanalina girmemiş sancı vardi ama bu doğuma neden olmaz dedi. Güsel bir gündü teşkürler haftaya bir daha gitcem

Hareketlerini takip etmeni tavsiye ederim. Bence nişan gelmiş yarında bir doktora git bakalım. Belkide doğumun geldi ama sancıların düzenli değil. Buda olağan dışı bi durum değil. Gayet normal olabilir.
Acı eşiği yüksek olursa sancı çok yüksek hissedilmeyebilir gibi birşey görmüştüm ve benim de yüksek. Şimdiye kadar hissettiğim hiç bir ağrı adet sancısından daha fazla değildi ki benim her adetim sancıyla geçer. Riske atmak istemiyorum ama doktorum çok doluymuş eşime boşluk yok acilden gelirse yönlendirilir gibi birşey demiş benim halim yoktu eşime arattım. Bakalım eşim bir gelsin de karar veririz. Şuan kasılmalarım artmadı gibi zaman tutuyorum bakalım. Olmadı bir duş alayım.

Bizim yatak da 60 kusur cm, satici da bizi hic uyarmadi. Biraz da abez geldi anlayamadim gercekten

Zaman tutuyorum şimdi. Sıklaşmadı henüz ama tamamen geçmedi de

400 gram falan hata payi oluyor olcumlerde, son olcum de resmen gozler onune sermis bunu

Son haftalarda +-400 gr farkedebilir demişti benim dr ama bu da sinir bozucu olmus gerçekten sağlıklı olsunlar da önemli olan o

Insan sevince bunlar icinden geliyor Allah ayirmasin hicbirimizi

Hanımlar kasılma oldukça vajinamda bir baskı oluyor gibi oluyor uyuşuyor sanki mantar var o yapar mı acaba? Kasılma yokken hiç olmadı gerçi ama doğurabileceğim ihtimalini hala kabullenemiyorum da fazla mı sakinim ne anlamadım

Yalniz değilsin ben de hala inanmak istemiyorum ki sabah arada yoklayan sancım da vardı uyuşma değilde iğne batması ve baskı hissediyorum ben o yüzden de yerimden kalkmıyorum tutmamız lazım bu bebisleri biraz daha

Hayirla saglikla gelsin insaallah az kalmis zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…