2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kontrolden geldim bende kızlar bebek kanala yerlesmemis ama bu onemli degil dedi doktor bi bakarsin sancin tutar dogum baslar dedi nst baglandim 100 vuran bi sancim cikti zaten hissettim kasilma ile kasik agrisi oldu o sanci olarak yansidi nst ye ama duzenli olmadigi icin doktor onemsemedi zaten duzenli olsa dogum baslar yani 3 bucuk kilo olmus 38+1 deyim dogmazsa 4 gececek diye korkuyorum Rabbim hayirlisini nasip etsn insallah bende durumlar boyle

Aynen biz plan yapıyoruz ama Allah başka plan yapıyor canım sancı zamani da kanala inebiliyo bebek. Doktoruna söyledin mi ufak ufak ağrılar da oluyo diye

Aynen sebepsiz olmama çok fazla gerçekten ben de çok denk geldim öyle . Bakalım belki olur belki olmaz şuan 30 yaşındayım belki 35 e kadar denerim

Bizim de bir kedi kızımız var en cok onun tepkisini merak ediyorum yaşınız küçükmüş daha canım büyük ihtimal istersiniz çünkü zorluklar unutuluyor diyolar yoksa kimse ikinciyi yapmaz diyolar ama sayısından ziyade hayırlı evlat olması önemli tabi

Herşeyin yolunda olmasına çok sevindim Maşallah bebişe puf bebek olacak belki de son haftada kilo alır çünkü

3-5 dkya indiyse niye hastaneye gitmiyosun evde mi dogurcaksin

Sleepy bez alanlara bir sorum var 3 çeşit var natural, bionatural, sleepy extra. Bunların en iyisi yeni doğana en uygunu hangisi bilmiyorum. İnternette bakındım tam bir şey bulamadım.
Bio natural ile devam etmek istiyorum ama ilk için e bebekten normal natural aldım 32 li 1 beden. Şimdi de 136 adet 2 beden bio natural aldım 3 beden de 32 li ekstra aldım ekstra olan gece için iyiymiş kuruluk açısından ama bio en doğalı diye.biliyorum. ay karışık oldu k bakma

Sizin patili kızlar da bebeğin eşyalarına el koydu mu? Bizimki hep pusette, beşikte. Bebeğin odasına yerleşti resmen
canım benimki bebek arabasıyla geziyor evin içinde
sana şunu soracağım. traş ettirmeyi düşünüyor musun? ben bugün yarın traş olsun doğuma kadar küslüğü geçsin malum bebe olunca gene küsecek bari arada gönlünü almaya vakit buluruz diye düşünüyorum. çok tüy döküyor bu aralar. siyah giyip kucağıma alsam elbisenin rengi dönüyor resmen. aşıları vs tam ama ne olur ne olmaz yeni doğan için tüy problemi alerji hapşuruk vs sorun olsun istemiyorum. ben üstüme düşeni yapayım gerisi Allahtan diye düşündüm.

Sizin patili kızlar da bebeğin eşyalarına el koydu mu? Bizimki hep pusette, beşikte. Bebeğin odasına yerleşti resmen
Besik ve puset ilk geldiginde kurdugumuzda bizimki de bi tadına bakti biraz oynadi ama sonra biz o esyalari baska odaya alıp üstlerini kapattik kıl olmasin diye. Kendi odamıza alınca napcaz bilmiyorum

Zaten çok aşırı düşük olmayınca aşılamaya yönlendiriyorlar ama bizim baya düşüktü sayı hareket morfoloji sorun vardı . Benim rezervim yüksekti tüp bebekte bu şans dedi doktor direk tüp bebeğe yönlendirdi vakit kaybetmemek için iyiki öyle yapmışım çünkü bizim zor görünüyordu. Aynen herşey nasip kısmet

Bende kist oldu patladı ilişkide yumurtalığımın yarısı kadardı kim bilir ne kadardır vardı... ondan sonra gittiğim iki doktor da bana bir daha tekrar edebilir yumurtalıklarının ikisi de büyük çok tekrarlarsa yumurtalıkların alınır dediler bir güzel korkuttular beni. Nasıl ağladım bir ben hatırlarım anneme eşime göstermeden... sonra çocuk istedik geçen yıl evlilikten beri de hiç korunmuyorduk zaten. denemeye başladık ama dört ay olmadı. Doktora gitmeye karar verdik eşimde sperm sayısı az çıktı ve hareketliliği de düşük çıktı. Tam ümitsizliğe düştük derken bir ay sonrasına kontrole gitmeden hamile kaldığımı öğrendik. Ama şanssızlık bu ya tatildeydik ve ben çok hareket etmiştim bilmeden. Eve dönmeye yakın hala kanamam olmayınca öğrendik ki gebeyim. Ama çocuğumuzu 7 haftalıkken kaybettik tutunamadı annemle de tartışmıştım kanamam olmuştu derken eşim çok kötü oldu. Bir süre kendine gelemedi o daha duygusaldır bana göre. Öyle korktuk ki bir daha çocuğumuz olmayacak diye. Ben aylarca kendimi suçladım benim yüzümdendi diye. 6 ay sonra hiç planımızda yokken eşim böyle olması gerekiyormuş gibi hissediyorum dedi ve ben hamile olduğumu öğrendim çok şükür ufak sorunlarla da olsa 36. Haftasını doldurmak üzere oğlumuz sanırım erken gelecek ama kilosu boyu çok yerinde inşallah sağlıklı olacak gelse bile. İnşallah allah her isteyene sağlıkla yavrularını kucaklarında görmeyi nasip eder

Nasibinizde varmış ne güzel sağlıkla kavuşun oğlunuza bu işler hiç belli olmuyor sanırım tam kafadan atınca birden sürpriz diye ortaya çıkıyor bebişler çok erken sayılmaz 36 hafta olmuşsun bile boyu kilosu da güzelse zaten hiç korkma

Ne güzel bende aynıyım eşime karşı tırnaklarımı keser ayaklarını taşlar pedikür yaparım masajını yaparım güzelce. Belkide o yüzden oda benle ilgilenmek istiyor. Ne güzel kadınlarız maşallah bize

Aynen biz plan yapıyoruz ama Allah başka plan yapıyor canım sancı zamani da kanala inebiliyo bebek. Doktoruna söyledin mi ufak ufak ağrılar da oluyo diye
Yok hiç haber vermedim valla iyice emin olana kadar bir şey söylemeyi düşünmüyorum daha dün yanındaydım diye. Düzenli sanci başlarsa haber vericem

Evet canım Fransız. 1 yıldır Türkiye'de yiz, adam iyice Turklesti Ben seninle Fransız olduğun için evlendim, kendine gel dedim en son
Haha bizimkide hollandalı. Evin içini hep türk kültürüne göre düzenlemek istiyor. Bebeğe sünnet kıyafeti falan istiyor Bende dedim aynısını,bir türk erkeği isteseydim senle evlenmezdim diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…