2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sagol canim hep beraber insaallah guzel dogumlar yapalim saglikli sihhatli

Aynı ben de öyleyim. Belim kırıldı sanıyorum o derece bir ağrı ne dinlenince geçiyor ne uyuyunca günlerimiz de aynıymış sizinle. Benim de öyle çok bir kasılmam sancım yok ama bel ağrısı öldürmüyor süründürüyor. Normal bir durumdur inşallah.

Allah analı babalı büyütsün canım çok şükür

Çok haklısın… sadece çocuk için yurtdışındayım bende. Evlenirken eşim istersen ben Türkiye de bir iş bulim ailenden ayrılmak istemesen demişti. Türkiyede çocuk büyütemeğiz demiştim. Sırf çocuğum iyi bir eğitim alsın diye gurbetteyim. O yüzden seni çok iyi anlıyorum. Özel okul fiyatlerıda uçmuş gitmiş.

Valla ben de bi kaç kere eşime jilete vurdurmuştum napayım göremiyoruz sonuçta ama oda keserim falan diye korkup tam alamıyordu
Sakal traşı olmuyormu bu adam neyine korkuyor benim eşim kel saç sakal ben yapıyorum traşını hiçte korkmuyorum birde seninki yıllardır traş oluyordur bende bi kere sırf hamileyken alamam diye ağda yapmayı öğrettim. Bakalım inşallah becerebilir yapacak bu hafta.

Kızlar araba kullanan var mı? Bugün 20 dk’lık bir yere gidip geldim eşim bayağı panik oldu. Bence bir sorun yok ama kullanmamalı mıyım emin olamadım. Beni zor duruma sokabilecek bir şey olabilir mi?
Zorunlu olmadıkça kullanmıyorum, doktorum kullanma dedi. Trafikte ani reflex yaparsan kasılırsın ve erken dogum başlayabilir demişti

Pilates öneririm aman Allahım sadece iki gündür yapıyorum bazı hareketler top üstünde benim de alt tarafım çok fazla ağrıyordu şimdi çok şükür hiçbir şey kalmadı nasıl rahatladım videolar da bel içinde hareketler gösteriliyor bence doğru hareketler ile rahatlarsın diye düşünüyorum birde illa ki karın büyüdükçe ağırlık merkezi değişiyor

Inşallah bende 2 hafta sonra doğururum ama benim ki 2 gun bile durmayacak gibi his var içimde
Ya ben hislerime bakarsak üç ay daha dogurmayacak gibi hissediyorum ama halen biraz erken olsa da artık doğurmak istiyorum. Ay niye bu psikolojiyr girdim bilmiyorum ama gelsin yaaa gelsin de seveyim onu şöyle bir ahaha zaten 2.5 kilo da oldu bereket versin kritik dönemi atlattı daha ne isteyeyim. Neyse hayırlısı olsun diyerek bağlayayım bari sonra pişman olmayayım

Bende lazerliydim bacağımda kolumda kalmadı ama biz 3 yıldır gebelik planlıyorduk bende arada atışlarımı yapamayınca bikini ve kol alyı bölgesi eski haline geri döndü. inşallah emzirme dönemi sonrası tekrar gitmeyi planlıyorum. Gebe kalmadan önce eşime bir kere ağda yapmayı öğretttim bakalım bu hafta denicez umudum becerebileği yönünde

Bence istekli olması çok iyi yaa. Ben bir defa nasıl yapicam falan dedim benimki direk sakın bana bakma dedi geçti onu geçtim kolumu alacaktım diyorum bak sadece çekeceksin bana ters gelen yerleri yok ben asla yapamam diyonl

Bir bakayım hangi hareketleri yapabileceğime Rahatlarım inşallah

Hadi inşallah Emzirme döneminde lazer yapılıyor diye biliyorum ben. Sen emzirmeden sonra mi yaptiracaksin?

Sizin çocuklar mucize bebekler Ne güzel mutlu sonla bitmiş harika bir hikaye Gerçi hikaye bitmemiş, yeni başlıyor. Dilerim uzun yıllar sağlıklı ve mutlu omurleriniz olsun.

Maşallah ne becerikli eşiniz var
Geçende benimkine ayak tirnaklarimi kesebilir misin diye rica ettim, bence güzellik salonuna gitmeliisin diye akıl verdi Aa nasıl aklıma gelmedi dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…