2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hap şeklinde kullanıyorum kuzum ben fitil olarak değil. Internette hep böyle kilcal damar görünümlü falan demişlerdi kırmızı ve berrak kısmı aynı öyle sadece yoğun olan kısmı kahverengi gelince nişan bu dedim ama bekliyorum bakalım

Hadi hayırlısı canım bizi merakta bırakma

Inşallah öyledir ya valla oturdum sancı vs bekliyorum hastaneye koşmak istemedim hemen ama takipteyim kendimi
Nişan benden de geldi 4 gün önce doğum da yakın sayılır aslında benim gün olarak hatta iki gün sonrasında bir daha geldi aynı tarif ettiğin şekil ama sancı ağrı vs yok o yüzden bekletebilir bebeğin seni daha doktorum da nişan olayını çok ciddiye almamıştı önemli olan sancı veya su demişti cidden öyle ben nişandan sonra yüklenip çokta hareket ettim gelsin diye yok bana mısın demiyor yani bir iki belki de üç hafta daha bekleyebilirsin hayırlısı ile sağlıcakla gelsin gelecekse de inşallah ama panik yapma da yani

Ay ben seni hatırlıyorum bizim kofi gibi tüp bebek tedavisinde kendiliğinden olan sürpriz gebeliklerdensin ne güzel maşallah ama her iki evladın da aynı şekilde olmuş valla şaşırdım darısı bizlere inşallah bir kardeş daha istersek umarım birimde kendiliğinden olur Allah büyük dediğin gibi ol derse olur olmazsalar olanın canı sağolsun ömrü uzun olsun olduya bi tane şükürler olsun rabbim olmayanlara versin öncelikle

Ay bende hep merak ederdim hatta bu leke işi olmasa ben bu duruma kesin nişan derdim ama şimdi kafam karıştı ınşallah sağlıkla gelir çok teşekkür ederim
şekercim haberdar et bizi de . kendini zaten takip ediyorsundur. hayırlısı neyse o olsun sağlıklı doğumlar ve kavuşmalar olsun inşallah

Haklısın canım . Zaten kim istiyorki gelmelerini kvlerin dün baya yoruldum bende hiç bi işyapmadan tezgahın başında sadece salatalık soyuyorum kalakaldım elim bacağım adeta kesildi oturdum kaldım . Eşim de gördü diyo annemi çağırayım gelsin yardım etsin diyo hemen kalktım iyiyim ben dedim harıl harıl iş yaptım

Evet o benim
Tup bebek bolumunde transferimiz gecikmisti kofiyle o ara kendiliginden geldi

Orası öyle (kün fe yekün) Allah ol derse olur. Maşallah Allah hayırlısıyla versin evlatları kucaklarımıza sağlıkla . E senin emriyo duraun orda 2 sene sonra falan kullanırsınız. Boşa gitmesin

Doktora danışın mı canım değişik bi durum olmuş bende merak ettim

Orası öyle (kün fe yekün) Allah ol derse olur. Maşallah Allah hayırlısıyla versin evlatları kucaklarımıza sağlıkla . E senin emriyo duraun orda 2 sene sonra falan kullanırsınız. Boşa gitmesin
Ya sorma
Bakarsan dogacak kizimin abisi ya da ablasi donmus bi sekilde bekliyo bizi
Kız ben 37 yasıma geldim zaten hamileliklerimde dogana kadar kusuyorum berbat bi hamilelik geciriyorum delik desik oldu heryerim kan sulandirici ignelerden 3. Ye hic hevesim yok
Bu seferde kıyamiyorum yavrumu atın çöpe diye napcam ben de bilmiyorum

Bugün son temizlik Faslı için kuaföre gidicem ama bi yandan da tırsıyorum ya acırsa kendimi kasarsam falan diye
Ay keşke bende gidebilsem. Herkesin aksine ağda yaptırmayı çok seviyorum ben kaşınıyor ya ağda hoşuma gidiyor acıyor ama hoşumada gidiyor kuaför olmadığı için eşim ben yaparım dedi muhtemelen bu hafta ona yaptırıcam şimdi kimis beni ayıplar eşime yaptırıyorum diye ama mecburum bide bizimki çok hevesli sürekli
Ben yaparım diyor yapsın bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…