2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Walla ben olsam 1 yadaa 2 yıl ara sonra hemen tüp bebeğimi yaptırırım. Kimseye de bişi söylemem kendiliğinden olmuş gibi. Yazık günah o kadar uğraşmışsınız

Bugün son temizlik Faslı için kuaföre gidicem ama bi yandan da tırsıyorum ya acırsa kendimi kasarsam falan diye
Bende geçen serinliği fırsat bilip gittim. Lazerli olduğum için çok yoğun değil ama kaç aydır işlem görmedi sonuçta çok korktum ama korktuğum gibi olmadı. Kızın eli mi hafifti anlamadim hemencik acımadan bitti ya da kendimi çok acıyacak diye şartladim hafif geldi

Walla ben olsam 1 yadaa 2 yıl ara sonra hemen tüp bebeğimi yaptırırım. Kimseye de bişi söylemem kendiliğinden olmuş gibi. Yazık günah o kadar uğraşmışsınız
Turkiye sartlarinda 3 cocuk buyutmek benim icin cok zor canim bi oglanin masraflarina yetisemiyoruz iyi kaliteli bi egitim alsin istiyoruz bu sene 3. Sinifa 39 bine yazdirdik hangi birini iyi yetistirmeye calisacaksin
Hamileligim zaten inanilmaz zor geciyor
Rabbim isteyenlere versin insallah

Canım nişan öyle anlattığın gibi bir şey. Hiç endişe etme nişan geldi diye doğum olacak değil, sen sakin kal bebeğin zamanını biliyor

İlahi hiç güleceğim yoktu

Amin çok az kaldı gerçekten günler geçtikçe beni de heyecan ve endişe sarıyor evet, beni de haftada bir çağırmaya başladı doktorum. Haftaya salı günü ilk kez nst’ye gireceğim

Kızlar ya bana acayip bir duygusallık geldi. Allah kimseyi evladından ayırmasın bu ayrılık bile sayılmaz dillendirmeye utanıyorum ama büyük kızımdan ilk ayrilisim olacak ve bu beni hormonlardan mi nedir çok zorluyor. Resmen şu an onun için üzülüyorum. Kardeşi olacak diye bizden uzak kalacak sevgisi ilgisi bölünecek diye çok acayip duygular içerisindeyim rabbim evlatlarimiza eşit ilgiyi sevgiyi adaleti gösterecek gücü sabrı versin

Ayyy resmen mucize olmuş, maşAllah çok sevindim sizin adınıza... Allah kimseye aratmasın gerçekten çok zor bir durum. Ancak yaşayan anlar... İnşAllah benim 2. de böyle mucize olur bana da normal yoldan olmaz dediler, sebepsiz infertilite denildi. Oysa herşeyimiz normal, yumurta rezervine bakarken maşAllah demişti dr. sadece kistim vardı ama o da rezervini ve kalitesini etkilemediği için zararsız denildi. İnsan üzülüyor, keşke direkt olmaz demeseler ama o zaman da gerçeğin farkında olamayız. Çok şükür ki kavuşuyoruz bebeklerimize, o günler geride kaldı diyebiliriz. Bebeğinizi sağlıcakla alın kucağınıza

Yaa çok güldürdün beni

Valla ben de bi kaç kere eşime jilete vurdurmuştum napayım göremiyoruz sonuçta ama oda keserim falan diye korkup tam alamıyordu

Çok normal kuzum senin kızın bide büyükmüş benim kız daha 10 aylık bi bende bi annemde nasıl vicdan yapıyorum ilgilenemiyorum diye yanına gittiğimde direk babasına atlıyor bi 5 dk geçiyor sonra bana geliyor

Eşin yapabilecekse ne güzel işte canım. Ben lazerliyim ama arada atış yaptırmam gerekiyor. Ince tüyleri görmüyor ya makine. Hamile kalınca yalan oldu tabi bu atışlar. Tek tük çıkıyor, ama uzuyor. Epilasyon aleti ile kendim almayı denedim zar zor aldım. Eşime güvensem ona derdim ama, bizim ki makineye kaptirirdi beni. Ağda yapsa rezil oluruz zaten O kadar yani güvenim Doğum planlı olursa ağdaya gideceğim artık, tek tük ne varsa gördüğünü alsın.

Kızlar benim sürekli belim ağrıyor. Bugün 4.günü artık. Her gün bir önceki günden daha çok ağrıyor. Sadece bir taraf ağrırken bugün iki taraf da ağrıyor. Kasılmam falan yok, ama bu ağrı da mahvetti beni. Acaba karnım büyüdü, sürekli yan yatıyorum, sırt üstü yatamadigim için mi ağrıyor? Doğuracak gibi hissetmiyorum çünkü.

Benim uyanınca özellikle sol taraftan belim çok ağrıyor sağa dön Ağrı sola dön Ağrı bıktım artık karnımı tuta tuta zor dönüyorum

Bana doktor bel ağrıları normal artık karnın öne doğru çekiyor daha da artar bile demişti canım

Ya ne güzel maşallah Allah 3 evladınada uzun ömürler versin Benim daha olur mu bilmiyorum bu tüp bebek zaten 4 yıl sonra geldi bana artık ilk ve son olabilir nasıl kısmetse artık
Ayy hiç olur mu deme bir doktor meslektaşım kendisi 40 yaşında bir çocuğu tedavi ile 31 yaşında iken olmuş daha da olmuyordu. Kadın neler denedi yani. Sonra her şeyi bıraktı artık olmucak belli dedi yaşım da ortada dedi. Tedavi falan her şeyi bıraktı ki onun şeker hastalığı falan da vardi sağlıklı da değil. Her şeyi bıraktı 2 ay içinde kendiliğinden hamile kaldı yani belli olmuyor rabbim nasip ederse ediyor sen bunu bir dogur inşallah devamı gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…