2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ya sorma
Bakarsan dogacak kizimin abisi ya da ablasi donmus bi sekilde bekliyo bizi 🤣
Kız ben 37 yasıma geldim zaten hamileliklerimde dogana kadar kusuyorum berbat bi hamilelik geciriyorum delik desik oldu heryerim kan sulandirici ignelerden 3. Ye hic hevesim yok
Bu seferde kıyamiyorum yavrumu atın çöpe diye napcam ben de bilmiyorum😆
Walla ben olsam 1 yadaa 2 yıl ara sonra hemen tüp bebeğimi yaptırırım. Kimseye de bişi söylemem kendiliğinden olmuş gibi. Yazık günah o kadar uğraşmışsınız 😁

Bugün son temizlik Faslı için kuaföre gidicem ama bi yandan da tırsıyorum ya acırsa kendimi kasarsam falan diye 😂
Bende geçen serinliği fırsat bilip gittim. Lazerli olduğum için çok yoğun değil ama kaç aydır işlem görmedi sonuçta 🙈 çok korktum ama korktuğum gibi olmadı. Kızın eli mi hafifti anlamadim hemencik acımadan bitti ya da kendimi çok acıyacak diye şartladim hafif geldi 😁

Walla ben olsam 1 yadaa 2 yıl ara sonra hemen tüp bebeğimi yaptırırım. Kimseye de bişi söylemem kendiliğinden olmuş gibi. Yazık günah o kadar uğraşmışsınız 😁
Turkiye sartlarinda 3 cocuk buyutmek benim icin cok zor canim bi oglanin masraflarina yetisemiyoruz iyi kaliteli bi egitim alsin istiyoruz bu sene 3. Sinifa 39 bine yazdirdik hangi birini iyi yetistirmeye calisacaksin
Hamileligim zaten inanilmaz zor geciyor
Rabbim isteyenlere versin insallah

Kızlarr galiba nişanım geldi ben şok 😬😬😬 kafamı karıştıran anlamamama sebep olan durum şu, acilde yapılan muayeneden sonra kanamam olmuştu ve dünden beri kahverengi leke oluyordu hiç kırmızı değildi az önce kahverengi ama içinde hafif beyazlık da var yoğun ve yapışkan yapıda akıntı oldu üstelik kırmızı kanla karışık. Ay cidden böyle yazdığım için çok özür dilerim mide bulandirmak istemezdim 😑 bu kahverengi lekelenme durumum olmasaydı ve bunu görseydim kesin nişan derdim ama şimdi çözemedim ya. Içerde kalan lekeler mi atılıyor yoksa nişan mı 🤔🤔
Canım nişan öyle anlattığın gibi bir şey. Hiç endişe etme nişan geldi diye doğum olacak değil, sen sakin kal bebeğin zamanını biliyor ❤️

Haklısın canım . Zaten kim istiyorki gelmelerini kvlerin 😁 dün baya yoruldum bende hiç bi işyapmadan tezgahın başında sadece salatalık soyuyorum kalakaldım elim bacağım adeta kesildi oturdum kaldım . Eşim de gördü diyo annemi çağırayım gelsin yardım etsin diyo hemen kalktım iyiyim ben dedim harıl harıl iş yaptım 🤣🤣
İlahi hiç güleceğim yoktu 🤣🤣🤣

Amin canım inşallah ❤ bende gebelik şekeri olduğu için dahiliye doktorumda kadın doğumcumda bir yol belirlememiz lazım dediler ondan doğum konusu geçti aslında 🤭 37 de çağırdı o zaman tüm tahlilleri yapıp kilosuna göre hareket edicez dedi ama beni çok büyük bir heyecan sardı 🤗 sizi de hafta da 1 mi çağırmaya başladı artık normal herhalde bu haftalarda
Amin🙏🏻😊 çok az kaldı gerçekten günler geçtikçe beni de heyecan ve endişe sarıyor😁 evet, beni de haftada bir çağırmaya başladı doktorum. Haftaya salı günü ilk kez nst’ye gireceğim😊♥️

Kızlar ya bana acayip bir duygusallık geldi. Allah kimseyi evladından ayırmasın bu ayrılık bile sayılmaz dillendirmeye utanıyorum ama büyük kızımdan ilk ayrilisim olacak ve bu beni hormonlardan mi nedir çok zorluyor. Resmen şu an onun için üzülüyorum. Kardeşi olacak diye bizden uzak kalacak sevgisi ilgisi bölünecek diye çok acayip duygular içerisindeyim 😢 rabbim evlatlarimiza eşit ilgiyi sevgiyi adaleti gösterecek gücü sabrı versin 🤲

O benim 5 sene cocuk diye inledim gezmedigim doktor dökmedigim para kalmadi en son dış gebelik gecirince butun doktorlar agiz birligi yapmis gibi senin cocugun olmaz artik dediler cunku yumurtaligimin biri alindi digeri de problemliydi tüp bebek yapalim dedik benim yumurtalar falan toplandi eşim isinden dolayi sperm vermeye gelemedi kaldı transfer o arada
Ogluma kendiliginden hamile kaldim

Sonra tekrar cocuk istedik 8 sene bekledik dedik bu sefer ikinci olmuycak galiba tüp bebek deneyelim dedik tedavi oldum yumurtalar toplandi döllendi 1 embriyom oldu transferden hemen once yine hamile kaldigimi ogrendim su an dondurulmus 1 embriyom var 🤣
Rabbim ol der ve oluverir hani asla olmazdi
Ayyy resmen mucize olmuş, maşAllah🤩 çok sevindim sizin adınıza... Allah kimseye aratmasın gerçekten çok zor bir durum. Ancak yaşayan anlar... İnşAllah benim 2. de böyle mucize olur😁 bana da normal yoldan olmaz dediler, sebepsiz infertilite denildi. Oysa herşeyimiz normal, yumurta rezervine bakarken maşAllah demişti dr.😁 sadece kistim vardı ama o da rezervini ve kalitesini etkilemediği için zararsız denildi. İnsan üzülüyor, keşke direkt olmaz demeseler ama o zaman da gerçeğin farkında olamayız. Çok şükür ki kavuşuyoruz bebeklerimize, o günler geride kaldı diyebiliriz. Bebeğinizi sağlıcakla alın kucağınıza🙏🏻😍

Haklısın canım . Zaten kim istiyorki gelmelerini kvlerin 😁 dün baya yoruldum bende hiç bi işyapmadan tezgahın başında sadece salatalık soyuyorum kalakaldım elim bacağım adeta kesildi oturdum kaldım . Eşim de gördü diyo annemi çağırayım gelsin yardım etsin diyo hemen kalktım iyiyim ben dedim harıl harıl iş yaptım 🤣🤣
Yaa çok güldürdün beni😂😂😂

Ay keşke bende gidebilsem. Herkesin aksine ağda yaptırmayı çok seviyorum ben kaşınıyor ya ağda hoşuma gidiyor 😂 acıyor ama hoşumada gidiyor 😬 kuaför olmadığı için eşim ben yaparım dedi muhtemelen bu hafta ona yaptırıcam😁 şimdi kimis beni ayıplar eşime yaptırıyorum diye ama mecburum bide bizimki çok hevesli sürekli
Ben yaparım diyor yapsın bakalım ☺️
Valla ben de bi kaç kere eşime jilete vurdurmuştum napayım göremiyoruz sonuçta ama oda keserim falan diye korkup tam alamıyordu 😂😂

Kızlar ya bana acayip bir duygusallık geldi. Allah kimseyi evladından ayırmasın bu ayrılık bile sayılmaz dillendirmeye utanıyorum ama büyük kızımdan ilk ayrilisim olacak ve bu beni hormonlardan mi nedir çok zorluyor. Resmen şu an onun için üzülüyorum. Kardeşi olacak diye bizden uzak kalacak sevgisi ilgisi bölünecek diye çok acayip duygular içerisindeyim 😢 rabbim evlatlarimiza eşit ilgiyi sevgiyi adaleti gösterecek gücü sabrı versin 🤲
Çok normal kuzum senin kızın bide büyükmüş benim kız daha 10 aylık bi bende bi annemde nasıl vicdan yapıyorum ilgilenemiyorum diye yanına gittiğimde direk babasına atlıyor bi 5 dk geçiyor sonra bana geliyor

Ay keşke bende gidebilsem. Herkesin aksine ağda yaptırmayı çok seviyorum ben kaşınıyor ya ağda hoşuma gidiyor 😂 acıyor ama hoşumada gidiyor 😬 kuaför olmadığı için eşim ben yaparım dedi muhtemelen bu hafta ona yaptırıcam😁 şimdi kimis beni ayıplar eşime yaptırıyorum diye ama mecburum bide bizimki çok hevesli sürekli
Ben yaparım diyor yapsın bakalım ☺️
Eşin yapabilecekse ne güzel işte canım. Ben lazerliyim ama arada atış yaptırmam gerekiyor. Ince tüyleri görmüyor ya makine. Hamile kalınca yalan oldu tabi bu atışlar. Tek tük çıkıyor, ama uzuyor. Epilasyon aleti ile kendim almayı denedim zar zor aldım. Eşime güvensem ona derdim ama, bizim ki makineye kaptirirdi beni. Ağda yapsa rezil oluruz zaten 😂 O kadar yani güvenim 🤭 Doğum planlı olursa ağdaya gideceğim artık, tek tük ne varsa gördüğünü alsın.

Kızlar benim sürekli belim ağrıyor. Bugün 4.günü artık. Her gün bir önceki günden daha çok ağrıyor. Sadece bir taraf ağrırken bugün iki taraf da ağrıyor. Kasılmam falan yok, ama bu ağrı da mahvetti beni. Acaba karnım büyüdü, sürekli yan yatıyorum, sırt üstü yatamadigim için mi ağrıyor? Doğuracak gibi hissetmiyorum çünkü.

Kızlar benim sürekli belim ağrıyor. Bugün 4.günü artık. Her gün bir önceki günden daha çok ağrıyor. Sadece bir taraf ağrırken bugün iki taraf da ağrıyor. Kasılmam falan yok, ama bu ağrı da mahvetti beni. Acaba karnım büyüdü, sürekli yan yatıyorum, sırt üstü yatamadigim için mi ağrıyor? Doğuracak gibi hissetmiyorum çünkü.
Benim uyanınca özellikle sol taraftan belim çok ağrıyor sağa dön Ağrı sola dön Ağrı bıktım artık karnımı tuta tuta zor dönüyorum 🤦‍♀️

Bana doktor bel ağrıları normal artık karnın öne doğru çekiyor daha da artar bile demişti canım

Ya ne güzel maşallah Allah 3 evladınada uzun ömürler versin 😊🙏🏻 Benim daha olur mu bilmiyorum bu tüp bebek zaten 4 yıl sonra geldi bana artık ilk ve son olabilir nasıl kısmetse artık 🙏🏻🥰
Ayy hiç olur mu deme bir doktor meslektaşım kendisi 40 yaşında bir çocuğu tedavi ile 31 yaşında iken olmuş daha da olmuyordu. Kadın neler denedi yani. Sonra her şeyi bıraktı artık olmucak belli dedi yaşım da ortada dedi. Tedavi falan her şeyi bıraktı ki onun şeker hastalığı falan da vardi sağlıklı da değil. Her şeyi bıraktı 2 ay içinde kendiliğinden hamile kaldı 🥰 yani belli olmuyor rabbim nasip ederse ediyor sen bunu bir dogur inşallah devamı gelir 😅

X