2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
İki gündür seni sürekli takip ediyorum girip bakıyorum ne oldu diye Allahım hayırlı doğumlar kolay doğumlar nasip etsin. O kendi vaktini ayarlayacak belli baksana Umarım bir iki hafta daha kalır ama kalmazsa da sağlıkla gelsin

Çok teşekkür ederim inşallah vaktinde sağlıkla gelsin, gelmek istiyorsa zorla tutacak değiliz ne yapalım. Hâlâ doğuracağımı kabullenmek istemiyorum cok erken oldu diye ama emin olunca yazicam burdan artık doğuruyorum diye inşallah hepimizin bebekleri sağlıkla vaktinde gelsin

Ultrason ölçümleri çok sapabiliyor. Ayrıca hangisi ikiniz için de daha sağlıklıysa öyle olsun. Heyecanla bekliyoruz haberlerini artık

Gelmis gecmis bundan sonra guzel gunler sizi bekliyor saglicakla buyutun gozunuzaydin darisi bekleyenlerin basina insallah

Ultrason ölçümleri çok sapabiliyor. Ayrıca hangisi ikiniz için de daha sağlıklıysa öyle olsun. Heyecanla bekliyoruz haberlerini artık
Artık saldım ya napalim nasibimizin önüne gecemeyiz stres yapıp ağlasam daha kötü olucak en iyisi iyi düşünmek inşallah güzel haberler veririm size burdan

Şimdi nasılsın peki? Tekrar ağrı oldu mu?

Bu nişan olayını ben de merak ediyorum, gelince nasıl ayırt edeceğiz diye. Nişan gelirse doğum hemen olmayabilirmiş diye biliyorum. Inşallah biraz daha anne karnının tadını çıkarır bebeğin. Gelmek isterse de sağlıcakla gelsin canım

Nişan heralde canım ama hemen doğum olmayabilir dur bakalım panik yapma akışına birak evde dinlenmene devam et tabi doktoruna söyle de. Ablam nişandan 2 hafta sonra dogurdu mesela Hadi hayırlısı olsun bakalım ne zaman gelecek

Icerde kalan lekeler atiliyodur insallah
Hazir yeni muayene oldun ya ara sor doktorunu ya da hemen git bi baksinlar bakalim supheyle durma

Canım hemen kendi dr una haber ver kolay doğumlar dileriz haberdar edersin bizide allah yardımcınız olsun

Bu arada doktorun sana progestan fitil vermis miydi? Acaba onun kalintilariyla o lekelenmen karşısınca nişan mı sandın diye aklıma geldi bir ihtimal. Ben kullanıyorum çünkü wc gittiğimde cok yoğun krem gibi erimis halde oluyor da

Ay bende hep merak ederdim hatta bu leke işi olmasa ben bu duruma kesin nişan derdim ama şimdi kafam karıştı ınşallah sağlıkla gelir çok teşekkür ederim

Allah analı babalı büyütsün inşallah kuzum

Inşallah bende 2 hafta sonra doğururum ama benim ki 2 gun bile durmayacak gibi his var içimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…