2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ya bende ebeye sordum nişana benziyor dedi emin olamadım ama nişandan ziyada demek ki sancı ve su en önemlisi. Nişan
Aynen özellikle sancının olması daha da önemli bence açılma ancak onunla oluyor ya değilse işimiz tırt inşallah kendi sancımız gelirde öyle doğururuz

Ayyy hayırlı olsun Rabbim analı babalı büyütsün hayırlı bereketli ömrü olsun bebişinin inşallah

Kızlar araba kullanan var mı? Bugün 20 dk’lık bir yere gidip geldim eşim bayağı panik oldu. Bence bir sorun yok ama kullanmamalı mıyım emin olamadım. Beni zor duruma sokabilecek bir şey olabilir mi?
Canım ben daha yazlıktayım eşim yok arabayı ben kullanıyorum heryerde bu 3. gebeliğim 38 e kadar hep ben sürmüştüm yavaş git birşey olmaz

Tüp bebekten sonra normal yolla olan bebekler de varmış, hiç belli olmaz bence umudumuzu kaybetmeyelim
Benim o hatta doktor simir testi alırken ikinci çocuk istiyorsan hızlı karar ver yaşa bağlı artık yumurtaların azalmaya baslamis dedi. İkinci çocuk kararımız da yoktu ama iki ay sonra hamileyim diye kapısını çaldık ol der ve olur biz şok doktor şok

Hayırlı uğurlu olsun sağlıcakla büyütün inşallah maşallah kuzucuga

Dün kontrole gittim .çok şükür herşey normal Doğum için 10 yada 13 Eylül dedi.bizde 13 olsun dedik.son adet tarihim 14 Aralık 37 hafta olmuşsun dedi.boyu kilosu normal.nts ye göre hemşire Doğum yakın 60 üstü sancı dedi.içimden bir ses Ağustos bitmeden gelir diyor.başka bir profa gitmiştim 5 Eylül demişti Bakalım ne olacağız

Kusmak çok kötü bir şey ya ben 1-2 kez kustum demir ilacı dokunmuştu sonra kusanlara çok dua ettim valla. Haklisin genetiği değiştirecek halim yok ben dikkat edicem gerisi Allah'a emanet artık dün haliyle üzüldüm biraz ama gerçekten geçti takılmıyorum yeterki sağlıkla gelsin

Anım kiloya takılma hiç . Hepsi 4 kg doğacak diye birşey yok. Birazda genetik bu tarz şeyler hem daha haftan var görünüyor alır biraz daha sen sıkma canını gayet normal bebeğin
Erken gelme durumu olmasa hiç takilmicam kuzum o yüzde biraz üzdü ama atlattım ınşallah bekleyecek biraz daha tutucam doğurmayacağım

Saglicakla gelsin insaallah

Saglikli sihhatli buyut minigini gozunaydin olsun canim

İnşallah arkadaşım biz aşılama denemedik hiç direk tüp bebek yaptırdık şükür ilk tedavinin 2. Transferinde tuttu . Bakalım nasip inşallah seninde 2 . Ti istiyorsanız normal yollarla olur

Bizde 3. Aşılamada tuttu kısmet Allah bir tane verdi ya bunada şükür hayırlı evlatlar olsunlar inşallah…

Tüp bebekten sonra normal yolla olan bebekler de varmış, hiç belli olmaz bence umudumuzu kaybetmeyelim
O benim 5 sene cocuk diye inledim gezmedigim doktor dökmedigim para kalmadi en son dış gebelik gecirince butun doktorlar agiz birligi yapmis gibi senin cocugun olmaz artik dediler cunku yumurtaligimin biri alindi digeri de problemliydi tüp bebek yapalim dedik benim yumurtalar falan toplandi eşim isinden dolayi sperm vermeye gelemedi kaldı transfer o arada
Ogluma kendiliginden hamile kaldim

Sonra tekrar cocuk istedik 8 sene bekledik dedik bu sefer ikinci olmuycak galiba tüp bebek deneyelim dedik tedavi oldum yumurtalar toplandi döllendi 1 embriyom oldu transferden hemen once yine hamile kaldigimi ogrendim su an dondurulmus 1 embriyom var
Rabbim ol der ve oluverir hani asla olmazdi

Gözün Aydın canım sağlıkla büyütürsün

Kızlarr galiba nişanım geldi ben şok kafamı karıştıran anlamamama sebep olan durum şu, acilde yapılan muayeneden sonra kanamam olmuştu ve dünden beri kahverengi leke oluyordu hiç kırmızı değildi az önce kahverengi ama içinde hafif beyazlık da var yoğun ve yapışkan yapıda akıntı oldu üstelik kırmızı kanla karışık. Ay cidden böyle yazdığım için çok özür dilerim mide bulandirmak istemezdim bu kahverengi lekelenme durumum olmasaydı ve bunu görseydim kesin nişan derdim ama şimdi çözemedim ya. Içerde kalan lekeler mi atılıyor yoksa nişan mı

Anladım canım Allah kolaylık versin hepimize. Ben alıştım artık zaten. Gelsin gitsin çok umrumda olmuyor ama gelmesini istemiyorum. Sesimi çıkarmıyorum kimseye birşey demiyorum sayılı gün birgün gelen birgün gidecek sabrederim.

Nişan olabilir bence senin doğum yaklaşıyor allahım hayırlısı ile sağ Salim kucağına almayı nasip etsin. Kilosu az falan diye hiç kafana takma küçük bebekler doğunca daha hızlı kilo alıyor akranlarını hemen yakalıyor

Ya dimi bende öyle düşündüm çok teşekkür ederim. Aşırı heyecan yaptım şuan ama sakin kalmaya çalışıyorum. Kilosunu dert etme sebebim kuveze girmesinden korkmam yoksa hiccc önemli değil ben onu besler büyütürüm nişan gelince doğum hemen de olabilir haftalar sonra da yazıyor nette ama hayırlısı keşke biraz daha dayansaydık

Maşallah Allah hayırlı evlat olmayı nasip etsin gözün aydın canım çok güzel anlatmışsın o an yanındaymışım gibi oldum valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…