2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar araba kullanan var mı? Bugün 20 dk’lık bir yere gidip geldim eşim bayağı panik oldu. Bence bir sorun yok ama kullanmamalı mıyım emin olamadım. Beni zor duruma sokabilecek bir şey olabilir mi?

Geçmez günlerrrrr,geçmez günlerrrrr günler geçmediği gibi kavuşmada da gerçekleşemiyor... Çok bunaldım kızlar yaaaa. 38+0 dan slmlar
Gecmiyorrrrr sanci manci yok kanalda bile değil kızımda ağrıdan wc ye gidemiyordum 38+6 da doğurdum bu oğlan da da bisey yok evi temizliyorum dip köşe eğilip kalkıyorum squat yapıyorum esneme hareketleri yapıyorum yok yok banamisin demiyo

Ne durumdasın merak ettim geçti mi sancın
Hala var evin içinde volta atıyorum. Bebişte çok hareketli oda ayrı bir ağrı veriyor. Normaldir
Herhalde. Perşembe günü kontrolüm var o yüzden çok şey yapmıyorum. Eğer artarsa ağrım bi paracetemol alır uyurum. Ay sancısıdır diye umuyorum farklı bişey olsa daha farklı olur diye düşünüyorum. Suyum gelirse yazarım

Iyisin iyisin merak etme enerji harcadın yordun kendini ondan da olmuştur, zaten bir şey olunca fark ediyor insan gelmesin daha vaktimiz var tut kendini

Kızlar merhaba her akşam girip bakıyorum kimler doğurmuş neler olmuş diye şuana kadar doğum yapan tüm arkadaşlara gözü aydın olsun rabbim evlatlarına sağlıklı uzun hayırlı ömürler nasip etsin inşallah
Bugün bizimde kontrol vardı 35+5 olduk 3350 gr olmuş yanaklarını gösterdi doktor sağolsun suratının yarısı yanak bir oğlum var ve iri olmasından kaynaklı 13 eylüle kadar normali beklerim ama sonrası için tehlikeye atamam dedi 4 kiloyu geçecek dedi bende doktoruma ve oğlumun keyfine bıraktım herşeyi ❤ sırada bekleyen tüm annelerimm biz de hayırlısı ile sağlıkla doğuralım inşallah

Yaa daha biraz once kustum
Millet kilo alir ben zayifliyorum nerdeyse dogru duzgun bir sey yemiyorum surekli kusuyorum en son vitamin ilacini falan herhalde 20li haftalarda almistim
Ama sukur bebek hem.boy hem kilo olarak ilerde
Bizimde esimin de sulalesinde en kisa boylu benim benim de boyun 1.72 zaten zayif kimse yok
Hepimiz masallah dev yavrusu gibiyiz o yuzden doktorum da genetik sen ister ye ister yeme sizden kucuk bisi cikmaz dedi
Takilma bu kadar

Teşekkür ederim karnım mesela şuan semsert sanirim bu kasılma

Çok haklısın canım ama anlayan yokki hep bi pürüz çıkıyor işte dört dörtlük olan yok en iyisi takmamak lazım kulağını tıka gözünü kapa bebeğini düşün boşver

Eşimde öyle dedi aslında ilk annen gelsin sonra annem gelir dedi ama ben o strese girmek istemiyorum. Ben zaten kv den yardım istemiyorum o yüzden sonrasında tek kaldığımda gelmesini hiç çekemem herkes bir anda gelip gitmiş olsun diyorum. İki tarafında ilk torunu kimseye gelme de diyemiyorum yoksa gerçekten tek kalsam daha iyi
Boşver gelcem dediyse gelsin

Ayyy senin ilk heyecan , o da ayrı güzel, benim 3. Ama amannnn bebek işte ne olmuş havasında değilim Ya, heyecan dorukta
Ya ne güzel maşallah Allah 3 evladınada uzun ömürler versin Benim daha olur mu bilmiyorum bu tüp bebek zaten 4 yıl sonra geldi bana artık ilk ve son olabilir nasıl kısmetse artık

Anım kiloya takılma hiç . Hepsi 4 kg doğacak diye birşey yok. Birazda genetik bu tarz şeyler hem daha haftan var görünüyor alır biraz daha sen sıkma canını gayet normal bebeğin

Arladaşım senin dün nasıl bir ağrın vardı . Bugn sıra bende 2 saattir kasıklarım sancılanıyor. Bebiş te hareketli maşallah ama adet sancısı gibi 2 sattir sancım var.
Al benden de o kadar dün ağrım yok diyordum . Bugün adet ağrısı var hep ve aynı zamanda sanki gazımda var anlamış değilim . Ağrı sırtımda da oldu belimde de bir an belime bıçak saplanır gibi oldu seninde öyle mi

Ya ne güzel maşallah Allah 3 evladınada uzun ömürler versin Benim daha olur mu bilmiyorum bu tüp bebek zaten 4 yıl sonra geldi bana artık ilk ve son olabilir nasıl kısmetse artık
İnşallah bir sonraki normal yollarla olur. Bende aşılamayla hamile kaldım o yüzden ikincisi kısmet bakalım inşallah normal yollarla olur.

Yok bende kasıktaydı sadece çok fazla, şimdi duştan çıktım sancı gitti ama kasılma var. Bende aynen bugün ağrım sızım yok dedim nazar değirdim kendime… bence son haftalarımız normal ya arada olacak doğum ben geliyorum az kaldı diyor

Ya bu kilo olayı benim de kafamı karıştırıyor. Kaç kilo alması lazım . Açıkcası ben fazla iri bebek olsun istemem ama benimki 10 günde 500 gram almıştı ve anne baba olarak bizler çok iri doğmuşuz baba 4 kg ben 4.900 en son 32 de gittim şimdi 34 üm çarşamba gideceğim bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…