2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim eşim hep 3 isterdi. Ama hamileliklerim zor geçince vazgeçti. Iki tane yeter sana üzülüyorum diyor şimdi. Elhamdülillah kızımı da sağlıkla kucağima alıyım yeter. Zaten ülke şartlarında maddi açıdan da çok zor artık çok çocuk

Canim Allah sana da kolaylik versin insallah ❤ senin de muaynen iyi gecsin canim 37mhaftayi goreceksin ben inaniyorum gozumu kapatip beklicem

Evet her doktor farkli valla. Bende iyice muz, yumurta, kaşar soda, yogurt, pekmez yüklemesi yaptım bugün daha ne olsun 1 hafta her gün yesem bence normale döner e baktım ki buna rağmen olmuyor o zaman yapicak bir şey yok sağlıklı bir kiloda olsun da kaç olduğu önemli değil valla saldım artık o kısmı

Arladaşım senin dün nasıl bir ağrın vardı . Bugn sıra bende 2 saattir kasıklarım sancılanıyor. Bebiş te hareketli maşallah ama adet sancısı gibi 2 sattir sancım var.
Amanınnn dikkat et kendine. Benim hiç adet sancım yoktu ama 10dk da bir bazen 8 dk da bir karnım taş gibi oluyordu, kasılıyordu. Baya uzun bir sure bu sekilde oldu en son 2 kez adet sancısı ve gaz sancisi aynı anda birden bir geldi elim ayağım kesildi 2 dk arayla. Biraz da bel ağrısı yaptı bende.

Canim Allah sana da kolaylik versin insallah ❤ senin de muaynen iyi gecsin canim 37mhaftayi goreceksin ben inaniyorum gozumu kapatip beklicem
Hepimize insallaahh hayırlısıyla vakti ne zamansa o zaman gelsin. Şimdi tutmaya çalışıyorum belki de sonra çıksın diye uğraşıcam belli mi olur

Doktor kan akisina bakmis miydi? Eger onda da sorun yoksa sikinti yok. Dopingini de yap boyle tabi zaten zayifsin ye gitsin

Geçmez günlerrrrr,geçmez günlerrrrr günler geçmediği gibi kavuşmada da gerçekleşemiyor... Çok bunaldım kızlar yaaaa. 38+0 dan slmlar
38+3 ve saatler ilerledikçe olacak 38+4 yani olacaz mı tam 9 aylık geriye kalıyor bi 10 günü ve cidden asla ama asla geçmiyor üstelik üç gün önce nişan geldi ama ne bi ağrı ne bi sancı hiçbir şey yok ne zaman olacak diye bekliyorum

Oo bende tık yok daha kanala inmemişti ctesi günü nişan benzeri birşey yaklaşık 15 gün önce oldu ama değildir herhalde. Kızzlarrr nişan gelse ultrason da belli olur mu

Evet evet baktı gayet güzel dedi. E artık bunlarla da kilo almıyorsa doğurayım gitsin sütümle beslerim
Kilo işini çok zayıf değilse dert etmeyin bende dert ettim ama sonra akışına bıraktım. 15 günde 450 Gr aldı ama son bi haftada 400 Gr aldıdoktorun gözü korktu sıkı diyet yap daha gelecek gibi değil aşırı kilolu olmasın diyo özetle ileriki haftalarda kilo alımı daha da artar inşallah hayırla

İnsallah cok teşekkür ederim. Şuan 2.383 tam 35+0 bakalım 1 hafta sonra nasıl olucak inşallah biraz daha alır fazlasında gözüm yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…