2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
İnşallah bir sonraki normal yollarla olur. Bende aşılamayla hamile kaldım o yüzden ikincisi kısmet bakalım inşallah normal yollarla olur.
İnşallah arkadaşım 🙏🏻😊 biz aşılama denemedik hiç direk tüp bebek yaptırdık şükür ilk tedavinin 2. Transferinde tuttu . Bakalım nasip inşallah seninde 2 . Ti istiyorsanız normal yollarla olur 🥰

Yok bende kasıktaydı sadece çok fazla, şimdi duştan çıktım sancı gitti ama kasılma var. Bende aynen bugün ağrım sızım yok dedim nazar değirdim kendime… bence son haftalarımız normal ya arada olacak doğum ben geliyorum az kaldı diyor 😅😅
Haklısın artık ufak belirtiler vermek zorunda ama ben bu topikte eğer bi sürpriz yaşamazsak en son doğuracaklardanım 😅

İnşallah arkadaşım 🙏🏻😊 biz aşılama denemedik hiç direk tüp bebek yaptırdık şükür ilk tedavinin 2. Transferinde tuttu . Bakalım nasip inşallah seninde 2 . Ti istiyorsanız normal yollarla olur 🥰
Bizde 3. Aşılamada tuttu kısmet Allah bir tane verdi ya bunada şükür hayırlı evlatlar olsunlar inşallah…

Ya ne güzel maşallah Allah 3 evladınada uzun ömürler versin 😊🙏🏻 Benim daha olur mu bilmiyorum bu tüp bebek zaten 4 yıl sonra geldi bana artık ilk ve son olabilir nasıl kısmetse artık 🙏🏻🥰
Tüp bebekten sonra normal yolla olan bebekler de varmış, hiç belli olmaz bence umudumuzu kaybetmeyelim😍

Kızlar merhaba her akşam girip bakıyorum kimler doğurmuş neler olmuş diye şuana kadar doğum yapan tüm arkadaşlara gözü aydın olsun rabbim evlatlarına sağlıklı uzun hayırlı ömürler nasip etsin inşallah 🤲
Bugün bizimde kontrol vardı 35+5 olduk 3350 gr olmuş yanaklarını gösterdi doktor sağolsun suratının yarısı yanak bir oğlum var 🤣 ve iri olmasından kaynaklı 13 eylüle kadar normali beklerim ama sonrası için tehlikeye atamam dedi 4 kiloyu geçecek dedi bende doktoruma ve oğlumun keyfine bıraktım herşeyi ❤ sırada bekleyen tüm annelerimm biz de hayırlısı ile sağlıkla doğuralım inşallah 🤲🤲
Yaa ne tesadüf, bugün bizim de kontrolümü vardı ve haftamız aynı. 35+5 olduk biz de😁 Fakat bu kez dr kilosunu da söylemedi, ben de sormayı unutmuşum😬 bizimki de biraz iri bir bebek ama doğum tarihi konusunda da birşey konuşmadık 🙈Amin, inşAllah bir çırpıda ve sorunsuz kavuşalım hepimiz🙏🏻♥️

Ya ne güzel maşallah Allah 3 evladınada uzun ömürler versin 😊🙏🏻 Benim daha olur mu bilmiyorum bu tüp bebek zaten 4 yıl sonra geldi bana artık ilk ve son olabilir nasıl kısmetse artık 🙏🏻🥰
Hmm her şeyin hayırlısı Rabbimden, ne güzel nasip olmuş sanada bir yavru kuş, Rabbim hayırla kucağına almakta nasip etsin, inşaAllah Allah C.C. Gönlüne göre versin 🤲🏻🥰🥰🥰

Yaa ne tesadüf, bugün bizim de kontrolümü vardı ve haftamız aynı. 35+5 olduk biz de😁 Fakat bu kez dr kilosunu da söylemedi, ben de sormayı unutmuşum😬 bizimki de biraz iri bir bebek ama doğum tarihi konusunda da birşey konuşmadık 🙈Amin, inşAllah bir çırpıda ve sorunsuz kavuşalım hepimiz🙏🏻♥️
Amin canım inşallah ❤ bende gebelik şekeri olduğu için dahiliye doktorumda kadın doğumcumda bir yol belirlememiz lazım dediler ondan doğum konusu geçti aslında 🤭 37 de çağırdı o zaman tüm tahlilleri yapıp kilosuna göre hareket edicez dedi ama beni çok büyük bir heyecan sardı 🤗 sizi de hafta da 1 mi çağırmaya başladı artık normal herhalde bu haftalarda

Oo bende tık yok daha kanala inmemişti ctesi günü 😅 nişan benzeri birşey yaklaşık 15 gün önce oldu ama değildir herhalde. Kızzlarrr nişan gelse ultrason da belli olur mu
Nişan gelmesi orda belli olur mu bilmiyorum da ben de geldiğinde ilk defa olunca değişik bir şey ben foto atmıştım doktora 😅 oda nişan olduğunu söyledi ve nişanında zaten tek başına etki etmediğini söylemişti doğuma önemli olan yine sancı ağrı olacakmış yada su bayağı bi gelecekmiş

Kızlar bu saat olmuş kasılmadan uyuyamadım kaç kere uykumdan uyandırdı nefesim kesiliyor kan ter içinde kalıyorum hafif de bel ağrısı oluyor sağ bacağıma vuruyor ağrı gaz sancısı da var mahvoldum bu gece akşam üstü vajinama çok baskı yapıyordu ordan çıkacakmış gibi gece de taş gibi oldu karnım üç dört kez beni kasılma ağrısı ile yataktan kaldırıldı bebiş de aynı anda çok hareketli bakayım geçecek mi uyumaya çalışıyorum

Kızlar bu saat olmuş kasılmadan uyuyamadım kaç kere uykumdan uyandırdı nefesim kesiliyor kan ter içinde kalıyorum hafif de bel ağrısı oluyor sağ bacağıma vuruyor ağrı gaz sancısı da var mahvoldum bu gece akşam üstü vajinama çok baskı yapıyordu ordan çıkacakmış gibi gece de taş gibi oldu karnım üç dört kez beni kasılma ağrısı ile yataktan kaldırıldı bebiş de aynı anda çok hareketli bakayım geçecek mi uyumaya çalışıyorum
Önce biraz hareket et istersen evde biraz yürü otur kalk falan hareketler belki iyi gelebilir daha sonra uyumaya çalış bende de öyle olduğunda bazen en iyisi hareket oluyor yataktan kalkmak oluyor sonrası geçiyor zaten inşallah geçer de o haftalar da da normal hele ki bacak ağrısı kasılması falan çok şükür şuanlık kalmadı ama o haftalarda niyeyse bende yaşadım bunları hatta alt tarafım falan da acayip ağrırdı baskı olurdu şuan pilatese başladım pelvik kaslara iyi geliyormuş ağrıyı azaltıyormuş bebeği doğum kanalına sokuyormuş falan biraz rahatım artık vajina ağrısı ve baskısından eskisi kadar olmuyor yani demem o ki her şey biraz hareket ile düzeliyor sanki ya 😅

Kizlaar günaydın anca vaktim oldu yazabildim,23 Agustos 18.45 de (yani dün akşamüstü)normal doğumumu yaptım çokşükür 🥰 biliyorsunz zaten 3cm açılmam vardı ama o açılma boyutu daha fazla ilerlemedi suyumda gelmedi sadece nişan geldi.hocamz p.tesi yatış yapacağz demisti zaten yatış yapıldı alttan kontrol edildi hala 3cm di ama rahim yumuşams dedi ,ve suni sancı verilmeye başlandı ilk başlarda pek birsey hissetmedm hocamzda ağrı eşiğimn zaten yüksek olduğunu söyledi,böyle olacaksa suni sancı iyiymş dedim icimden,neyse sonra bu verdikleri dozaj açılmamı arttrmaynca ebe ile kendi doktorm dozajı sıklaştıraraak yükseltti herdefasnda git gel yükselt derken suyumuda hoca patlatinca bir ağrm arttı kızlar anlatamam yani afedersnz bu suni sancının b.ktanlığı size soluk aldırmadan sancının geliyor olması daha öncede normal doğum yapmş insanm hani biliyorm diger sancıyı enazndan anneye nefes alacak zaman tanıyor o arada dinleniyorsn hiç olmassa,ama bu suni sancıda malesef kızlar nefes aldrtmıyor artık acıdan dayanamıyordum ama açılmam hızlı şekilde ilerleyince tabi hocamla ebenin hoşuna gidoyordu ama benm anam ağladı:KK43: neyse uzatmıym beni doğm odasna indirecek zamanları bile olmadı normal yatırdıkları odada doğum yaptm evet hemoroid basurum çıktı evet minik keside yemişim alt takm.gitti yani🙈ama o güzelliği kucağnza aldığnz an hersey bitiyor 🥰 şuan hala inanamıyorum kuzuma kavuştmmu ben şimdi diyerek heyecandan uyuyamıyorm bile🥰 oysaki okadar yorgunmki,sağlıkla kucağma aldım ya herbiseyi unutuyor insan💙 darısı başınıza kızlar. sizlerde sağlıkla kuzularınza kavuşun inşallah🤲🥰 ha buarada 3kilo 100 gr doğdu 36+3 de🧿🥰
Dipnot: kesinlikle suni sancıyı önermiyorm hani azar azar verilse belki tamam ama o soluksuz verilen mod berbat bişey valla almayn derim (tabi normal dogm yapacak arkadaşlarma tavsiyedr)

Ilık bir duş al istersen canım.

Canım geldi mi bebişin inşallah sağlıkla kavuşmuşsundur, ikinizde iyisinizdir 🙏 güzel haberlerini bekliyorum 🥰
Geldi canm açıklamayı aşagıya şimdi yaptm görürsn birazdan🥰 buarada dediğim gibi Agustos annesi oldum yaw:)) bekleyemedi benm kuzu
Darısı sizlerin başlarna güzel hamişler öpüyorm😘

X