2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aman allah korusun sen iyi düşün iyi olsun bende evham sandım ama boşa değilmiş. Sen kendini yorma azar azar yaparsın boşver senden önemli değil insallah muayenen de güzel geçer, iyi haberlerle gel insallah
Sag ol canim insallah iyi gecer muaynem. Cati muaynesinden korkuyorum bu defa umarim iyi gecer digerine dönmez. Diger muaynede cok kotu olmustum azar azar yapmaya calisacagim canim

Fragman :) uykusuzluğa alıştırıyor vücut kendini bence. Gerçi uykusuzluk olacak diye bi şey de şart değil ama emzirme vs için genelde kesintisiz uyunmuyor tabii.
Uykusuzluga hazirlaniyorum enerjim çok . Dogum kapida belli ki Allah hayirlisiyla vaktinde versin hepimizin kuzusunu

Sag ol canim insallah iyi gecer muaynem. Cati muaynesinden korkuyorum bu defa umarim iyi gecer digerine dönmez. Diger muaynede cok kotu olmustum azar azar yapmaya calisacagim canim
Çok güzel geçicek hiç korkma. Bak bana dün iki kez art arda yaptılar artık çatı mi açıklık mi bilmiyorum ama hala yıkılmadım ayaktayım 3 kez de vajinal usg oldum daha ne olsun

Çok güzel geçicek hiç korkma. Bak bana dün iki kez art arda yaptılar artık çatı mi açıklık mi bilmiyorum ama hala yıkılmadım ayaktayım 3 kez de vajinal usg oldum daha ne olsun
Canimsin ya Allah kolaylik versin insallah ❤ dogum tabi daha zordur ama ben muayneden tirsiyorum Çok sukur iyisin Allah gücünü arttirsin

Canimsin ya Allah kolaylik versin insallah ❤ dogum tabi daha zordur ama ben muayneden tirsiyorum Çok sukur iyisin Allah gücünü arttirsin
Amin canım hepimizin insallah valla bende canı tatlı insanım ama evlâdın için sıkıyorsun dişini. Baktın dayanamıyorsun bagir gitsin ya ne olacak kendini sıkmaktan iyidir

Benimki de geçen diyor ki "Evlenmeden önce ben sana 3 çocuk istediğimi demiştim. Bile bile evlendin." Bir de, tekne kazintisi olmasın mi diye duygu sömürüsü yapıyor. Ilk doğumum nasipse 34 yaşımda oluyor, tekne kazintisi ne zaman olacaksa

Bende çok karpuz ve meyve yiyorum sütte içiyorum bakalım nasıl olucak nasip artık. Belki vitaminde destek olur
Canım kendine çok yüklenme ben başından beri kullanamıyorum ilaçlarımı regenesis vermişti dr 1,5 kutu anca bitti hamileliğin başından beri. Başka hiç takviye kullanmadım daha doğrusu kullanamadım bulantıdan kusmadan ne zaman içsem çıkardım. İlk kızımda da aksine çok kullandım ilki geriden geliyordu bu da normal ilerliyor yani demem o ki bebeğin bünyesiyle alakalı. Senin depolardan o alacağını alıyor. Ha içebiliyorsan başla iç ilaçlara ama içmedim ondan küçük kaldı diye düşünme pozitif düşün lütfen

ben de diyorum o 4-5 çocuk yapanlar 18-20sinse evlenenler. Biz 29da başladık çocuk isine ben menepoza girene kadar kesintisiz hamilelik ve emzirme süreci mi yasicam hamilelik sürecimle vazgeciremedim ama çocuk büyütmek kolay değil, ablamin oglan 20 aylık, ablamla eşi tövbe etmis durumda yook 2. Cocuk falan istemiyoruz diyolar, belki bizim de öyle olur bi umut

Benim hiç bulantim olmamıştı doktor ne verdiyse kullandım 1 aydır sadece demir içiyorum acaba vitamini bıraktık diye mi oldu dedim üzüldüm açıkçası. Doğru söylüyorsun ben hep zayıf bir insandım babamız da uzun ve normal kiloda belkide genetiği bu yapicak bir şey yok. Beslenmeme dikkat edip 1 hafta sonraki kontrolü bekleyeceğim artık

Amin canım hepimizin insallah valla bende canı tatlı insanım ama evlâdın için sıkıyorsun dişini. Baktın dayanamıyorsun bagir gitsin ya ne olacak kendini sıkmaktan iyidir
Daha önce bagirmistim doktor çok sert davrandi moralim bozuldu bu defa kendimi rahat birakicam insallah Allah yardim etsin bir saniyelik biter ya

Doktor raporu alman gerekiyor diye biliyorum. Ben 32. Haftada çalışabilir raporu aldım, 37’nin sonuna kadar öyle çalıştım. Doktorunla konuş, biliyorlar zaten uygulamayı.

Ben ilk cocugu 37 de yapiyorum ikinciye Allah buyuk esim ikinci 40 dan sonra diyor

Geçen hafta ben de eşimle tartışmıştım tam da hastanedeyken üzüldüm aynı senin gibi karnımda ağrı kasılma oldu nst de de çıktı doktor iki gün sonra tekrar nst istedi tabi eşimle aramız düzeldi keyfim yerine geldi o zaman çıkmadı nst de ağrı üzülmemeye çalış dinlen geçer canım

Daha önce bagirmistim doktor çok sert davrandi moralim bozuldu bu defa kendimi rahat birakicam insallah Allah yardim etsin bir saniyelik biter ya
Derin nefes al gözünü kapat hiç bakma ne doktorun eline ne başka alete vs düşünme boşver olup bitiyor hemen o doktor cins biriymiş onu unut gitsin inşallah yarın daha hafif geçicek. Hem bak ben eğer 37ye kadar doğurmazsam 37 de kendi doktorum cati muayenesi yapıcak. Ayrıca 1 hafta sonra kontrol var orda da vajinal usg yapıcak kısalmaya bakmak için ben sana moral olayım kaç kez daha yasicam senin tek seferde biticek öyle düşün

Benim doktorum da once d vitaminim cok eksikti onu igneyle takviye etti. Sonrasinda demir hapi ic yeter modundaydi. Esim israrla sorunca 3-4 hafta once multivitamin verdi, bunu dogumdan sonra da icersin dedi. Doktorlarin tarzi da bu anlamda degisik olabiliyor. Kendine kaygi etme derim icmedim de zayif bebegim diye. Herkesin soyledigi gibi protein, kuruyemis, kasar peyniri muz vs kilo aldiriyor bebege ama o da bir yere kadar. Genetik olarak pek degismiyor. Yeter ki saglikli olsunlar kiloyu dogunca da aldiricaz insallah

Arladaşım senin dün nasıl bir ağrın vardı . Bugn sıra bende 2 saattir kasıklarım sancılanıyor. Bebiş te hareketli maşallah ama adet sancısı gibi 2 sattir sancım var.

Kaşar muzlu süt protein tahin helvası bebekte kilo yapıyor diyorlar belki onlara ağırlık verebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…