2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Gözün aydın Allah analı babalı büyütsün

Eşimi kaldırdım hastaneye gidelim dayanamıyorum diye yolda ağrım azaldı baya geri döndürdüm sabah doktora yazarım gel derse gideriz dedim şimdi biraz daha iyiyim bakalım

Gözün aydın canım Allah analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah

Gözünüz aydınn Allah analı babalı büyütsün

Gözün aydın sağlıkla büyüsün inş

Hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah ne mutlu şükür ki sağ salim tatlı tatlı kavusmussn yavruna

Gözünüz aydın Darısı başımıza. Bebeğimi kucağıma aldığımı hayal etmek bile inanılmaz heyecanlandırıyor beni
Merak ettim, ağrının kendisinin başlamasını neden beklemediler? Sorun olabilecek bir durum mu vardı?

Yaaa ikidir geceleri sancım oluyor uyanıyorum bende sanırım kanala girmeye çalışıyor ama tam çözemiyorum tabi. Başka da belirti yok benim sancılar da yatarken oluyor gün içi onca harekette tık yok

Yaaa ikidir geceleri sancım oluyor uyanıyorum bende sanırım kanala girmeye çalışıyor ama tam çözemiyorum tabi. Başka da belirti yok benim sancılar da yatarken oluyor gün içi onca harekette tık yok
Gece uyurken belim ağrıdi dedim uyumaya devam ediyim artarsa zaten uyuyamam dedim sabah olmuş

Gelmiş geçmiş olsun cnm
Çok şükür kurtuldun
Sağlıkla büyüt
Darısı başımıza

Gözünüz aydın güle güle büyütün bebeğinizi masallah 36+3de 3 kiloyu geçkin gelmis cok iyi

Valla kocacım 5-5.5 gibilerinden doğmuş ben 1800deve ve kulak misali. Ben erken o tam doğum.bizden ne çıkacak merakla bekliyoruz

Ya bende ebeye sordum nişana benziyor dedi emin olamadım ama nişandan ziyada demek ki sancı ve su en önemlisi. Nişan

Hayırlı olsun geçmiş olsun

Gozunuz aydin Allah anali babali buyutsun

Eşimi kaldırdım hastaneye gidelim dayanamıyorum diye yolda ağrım azaldı baya geri döndürdüm sabah doktora yazarım gel derse gideriz dedim şimdi biraz daha iyiyim bakalım
İyi olmana sevindim adama yazık olmuş ama yine de aklında kalacağına doktor kontrolü hep iyidir ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…