2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sadece bilgilendirmek amaçlı yazmıştım. Bu konuyu sizden başka okuyanlarda var sonuçta. Ben her konuya cevap yazmasam da tüm sayfaları okuyarak arkadaşların durum ve tecrübelerinden yararlanıyorum. Belki kolastaz ve gebelik zehirlenmesini hiç duymamış olanlar burada görüp araştıracaklar. Çok fazla polyanna olmaya gerek yok. Gerçeklerle yaşamak lazım.
Sizin adınıza her şeyin yolunda olduğuna sevindim. Benimkini de gebelik egzamasına benzetti doktor. Önceden çok fazla deterjan kullanırsam çok az ellerim kaşınıyordu. Gebeliğin son haftalarında direnç düştüğü için daha çok ortaya çıkıyormuş. Sabun, deyerjan, şampuan konularında dikkat etmem gerekecek.
Sağlıklı doğumlar dilerim.

Rahmetli Annanem incir uyutmasını çok güzel yapardı bende bitek onun elinden yerdim. Ne güzel anmıs oldum

Aynı haftadayız aynısı bana oldu eşime karnım yarılacak sanki dedim o derece gerildi ve sertleşti ve o haldeyken bir de yavruşum ittiriyordu aynı anda sonra geçti
Evet benimki de itip durdu bugün beni. Sanki benimki de bı azaldı gibi bakalım yarını bekleyeyim.

Kızlar yalancı sancı mıdır gerçek mi bilmiyorum. Bayağı sancı geldi az önce bana .biraz midem bulanıyor hafif başım ağrıyor. Tansiyon ölçüm 12 5.5 .. yorumluyamadim bu halimi

Tesekkur ederim artik akisina birakcaz galiba olmadi doktora sec diycem
Basak kadininin da kotu ozellikleri var aslan kadinininda
Başak için arkadaşım da bana diyor aman olmasın çok karamsar takıntılı diyor kendisi de şahsen öyle biz bir kaç günle terazi olcaz ama bakalım günü değişmezse. Anne akrep baba yengeç anlaşırız teraziyle

Kaç yıllık kadın yaa o saattir de yemek mi kalır . İnsanın işi olur bişey olur kalabilir tabi bunu demiyorum. Ama ben şuan bu halimle hem evden çalışıyorum hem evimi süpürüyorum saat3-4 diyincede yemeğim pişmiş olur eşim gelince soğursa ısıtırım en fazla

Çocuklar için böyle yakınlar çok üzücü oluyor. Benim babaannem de anlattığınız gibiydi. Hatta adımı bile bilmezdi. Asla ilgilenmezdi sevmezdi. Ben kardeşlerimden daha çok hatırlarım yaşım büyük olduğu için. Vefat ettiğinde hiç üzülememiştim bile. Ama bana çok dokunmamıştı sevgisizliği ilgisizliği keza babam da aynı insanın erkek hali gibidir. Ne sever ne umursar olduğum bazı amelliyatları bile bilmez. Bir süre sonra alışmak da üzücü oluyor. Hele büyürken hiçbir şeyin değişmediğini görüyorsun ve pes ediyorsun sevgi beklemekten. Annemi çok yormuşlardır babam ve onun tarafı. Gencecik kadında çıkmayan rahatsızlık kalmadı sayelerinde. 44 yaşına geldi 65 yaşındaki anneannem annemden daha sağlıklıdır. Her şeye her zaman tek başına koşturmak zorunda kaldı benim annem. Bize bakamadı bile anneannemizle büyüdük 3 kardeş. Gene de en çok annesiyle büyüyen çocuk bendim amelliyatlıydım 4-5 yaşlarımda ama sonrası hep çalıştı. Allah herkese ona destek olacak insanlar versin tek başına herşeyle uğraşmak zorunda bırakmasın kimseyi...

Cok da iyi degil simdiden sut gelmesi bosver
Ilk basta koyu renkli bi sut geliyor ya o bebek icin dehset faydali bosa gitmesin iste bebegini kucagina alinca gelsin o ilk sutler annesi
Sorma ya bende gelmeye başladı sağ göğsümden geçen duşta sarı sarı aktı biraz ucunu elimle kapatıp gelme sen oğluma lazımsın diyordum bende sıvı gibi akıntılar da ağrılar sızılar da çok erken oldu göğüslerimi uyurken azıcık sıkıştırayım akıyordu. Bir aydır olmamıştı ne güzel

Bir ara hic bitmeyecek sandim ama cok şükür boyadim, vernikledim, bitirdim ve içini yerlestirdim. Iste 90lar kahvesinden ikea beyazina döndürdüğüm dolaplarim. (Bu bir zafer ve gurur postudur.)
İkisi de çok güzel olmuş eline emeğine sağlık bende halim olursa oğlumun odasına gece lambası almıştım desenli ahşap onu asıp iki yanına resim çizeceğim bakalım ne zaman ama ayrıca kulplar çok hoş olmuş nereden aldın acaba bende beşiğin kulplarını değiştirmeyi düşünüyorum da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…