2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bana da aynısı dün oldu. Dışarıda idim korkudan eve döndüğümden beri yatıyorum diyebilirim. Şuan için sıkıntı yok. Tabi takip etmek lazım 🤔
Ben zaten maşallah.hic durmuyorum .oğlum 5 yaşında canı solsun hiç durdurmaz anne bunu ver anne gel anne gidelim gezmeye :) kıyamıyorum .hiç uzanmak yok bende

Genelde doktorlardan ve hastaneden herkes memnun ama hepimizin özel durumları şartları olabiliyor. Mesela ben doğal doğumcu bi doktor istiyorum😅 doğal şeylerde ısrarcı biri. Aynı şekilde hastane şartları nedir neye izin var neye yok bunlar da önemli benim için. O yüzden yakın zamanda Pendik Medipol de doğum yapan arkadaşlar bilgi verirse seviniriz ☺️

Merhaba bu sorunuza cevap alabildiniz mi acaba
Pendik medipolde dogum yapan ve memnun kalanlar yazabilir mi
normal dogumu destekleyen iyi bir hekim var mi
Merhaba, ben Pendik Medipol’e gidiyordum. Mine Fisun hoca. Biz doktoru çok sevdik, çok enerjik tatlı bir kadın. Fakak bir doğum planı gösterdik, müdahalesiz, doğal doğum istiyoruz diye. Genel olarak baktı plana ve biz sizinle pek uymuyoruz sanırım dedi. Bir de hastane eşleri doğuma almıyormuş. O nedenle Gebze Medikalpark’ta Ömer hocaya gitmeye başladık. Bir arkadaşım yeni doğum yaptı onunla. İlk gittiğimizde Mine hoca çok iyi vajinal doğum yaptırır, bence bana gelmeyin dedi :) Bir de referansınız olmasaydı bu kadar geç kabul etmezdim dedi. Gebze doğumlu olacak bebişimiz 😃 Doğum önemli bir şey, umarım hepimiz travmasız, güzel bir doğum yaşarız 🙏

Sorma ya bende gelmeye başladı sağ göğsümden geçen duşta sarı sarı aktı biraz ucunu elimle kapatıp gelme sen oğluma lazımsın diyordum 😂 bende sıvı gibi akıntılar da ağrılar sızılar da çok erken oldu göğüslerimi uyurken azıcık sıkıştırayım akıyordu. Bir aydır olmamıştı ne güzel 😔
Azicik aziciktan bisi olmaz canim
Bazilari acaba gelcek mi diye meraktan sıkıyolarmis baya geliyomus onu diyorrum ben

Benim 22. Haftamdan beridir sütüm geliyor :KK43: giden gitti kalan sağlar bizimdir. suanda hala geliyor goğüs pedi koyuyorum ıslanıyor çünkü

Kızlar bakın ne buldum 😅

Screenshot_20210815-095446_Twitter.jpg

H Hayalumutbasari nin da dediği gibi kendini şartlama bence. Sütünün bol bol geleceğini ve yeteceğini düşün. Ben biberon alırken bile niye alıyorum deyip durdum. Sütümüzün olacağına inanalım 🤗 Bir aksilik olursa alırız zaten.
Benim çok sevdiğim bir tanıdığım gelinine kuru inciri kaynatmıştı. Aklımda öyle kaldığı için hemşireye sormak da aklıma gelmedi tabi.

Insallah bolca emziririz cok teşekkür ederim😍 inciri de hep duyuyorum ama hiç araştırmadım inşallah gerek kalmaz hicbir şeye 🙏
Kuru incirde aflatoksin riski çok yüksek oluyor, engellenemiyor bildiğim kadarıyla. O yüzden dikkat etmekte fayda var.

Kuru incirde aflatoksin riski çok yüksek oluyor, engellenemiyor bildiğim kadarıyla. O yüzden dikkat etmekte fayda var.
Bu bilgi için teşekkürler 😊evet toplama saklama koşulları önemliymiş şimdi okudum. Pahalıya gelecek ama ambalajli markalı incire yukleniriz artık. Açık satilan incirlerde muhtemelen bunun kontrolü saglanamiyordur.

Bu bilgi için teşekkürler 😊evet toplama saklama koşulları önemliymiş şimdi okudum. Pahalıya gelecek ama ambalajli markalı incire yukleniriz artık. Açık satilan incirlerde muhtemelen bunun kontrolü saglanamiyordur.
Ambalajlılar için de söylediler aynı şeyi 😕 biraz içindeyim bu işin, çok açık etmeyeyim kendimi ama 😃 ben de bir ara alıp yiyordum, bunu duyunca almamaya başladım. Açık kuruyemişlere hiç güvenemiyorum zaten.

Ben hastane çantama humana sitil tee bir de malt içeceği koydum süt arttırıcı olarak tarihi baya ileri açmadıkça bir şey olmaz herhalde bir de bestlak damla almayı düşünüyorum
İnstagramdan mühendisinoğlu diye bir sayfa var kadın her şeyi araştırıp içeriklerini sunmuş bu çaydan da bahşediyor istersen bak çok güzel markalarla tanıştırıyor.

Merhaba, ben Pendik Medipol’e gidiyordum. Mine Fisun hoca. Biz doktoru çok sevdik, çok enerjik tatlı bir kadın. Fakak bir doğum planı gösterdik, müdahalesiz, doğal doğum istiyoruz diye. Genel olarak baktı plana ve biz sizinle pek uymuyoruz sanırım dedi. Bir de hastane eşleri doğuma almıyormuş. O nedenle Gebze Medikalpark’ta Ömer hocaya gitmeye başladık. Bir arkadaşım yeni doğum yaptı onunla. İlk gittiğimizde Mine hoca çok iyi vajinal doğum yaptırır, bence bana gelmeyin dedi :) Bir de referansınız olmasaydı bu kadar geç kabul etmezdim dedi. Gebze doğumlu olacak bebişimiz 😃 Doğum önemli bir şey, umarım hepimiz travmasız, güzel bir doğum yaşarız 🙏
Gebze medikal park alıyor mu eşleri doguma

X