2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çokk teşekkür ederim benimkide biraz psikolojik olarak rahatlama isteği heralde ınşallah çok güzel olucak hepimiz için

Ben suan 36+5 haftaligim benim yaklasik 3 haftadir boyle oluyor ama siz yinede cok sık olursa iciniz rahat etsin diye bi acile gidebilirsiniz yada doktorunuzla iletisime gecebilirsiniz bekleyin bugun bakalim yarn duzelr belki

Çokk teşekkür ederim benimkide biraz psikolojik olarak rahatlama isteği heralde ınşallah çok güzel olucak hepimiz için
Olur canım tabi ki neden olmasın, benim ilk başlarda sütüm gelmedi. Tecrubesizlikten cocuğu çok emzirmedim sarılık oldu ama hiç sütüm gelmez diye de düşünmedim. İki sene emzirip iki bebeğin de süt annesi oldum şimdiden düşünme bunları elinden geleni yap. gelmezse de yapacak bişey yok zaten çok şükür yerine konabilecek mama var hepsi büyüyor bı şekilde

Ahhh ne de güzel olmuş süt annelik bende aklımdan çıkarıyorum ve pozitif halime geri dönüyorum hemen dediğin gibi çok şükür çaresi var

Ben suan 36+5 haftaligim benim yaklasik 3 haftadir boyle oluyor ama siz yinede cok sık olursa iciniz rahat etsin diye bi acile gidebilirsiniz yada doktorunuzla iletisime gecebilirsiniz bekleyin bugun bakalim yarn duzelr belki
Aynen yarın bir duruma bakayım artık.

Bir ara hic bitmeyecek sandim ama cok şükür boyadim, vernikledim, bitirdim ve içini yerlestirdim. Iste 90lar kahvesinden ikea beyazina döndürdüğüm dolaplarim. (Bu bir zafer ve gurur postudur.)

Eklentiler

• 20210713_113240.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 73
  • 20210713_113128.jpg
    90 KB · Görüntüleme: 77
  • 20210814_230306.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 78
  • 20210814_230252.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 72
Aynı haftadayız aynısı bana oldu eşime karnım yarılacak sanki dedim o derece gerildi ve sertleşti ve o haldeyken bir de yavruşum ittiriyordu aynı anda sonra geçti

Ayy aynı aynı benimki suan benimle aynı evde olduğu için mecbur kalıyor yapmaya ama yarım yamalak yani 1 tabak yemek kalıyo dünden mesela bugüne yemek var diyo, onu 3 kişiye yetirecek, ben az o diyorum yok yeter diyor, eşim geldi o illa az bu deyince aksamin bi körü ben açlıktan bayılacak duruma gelene kadar ek yapmak zorunda kaldı. İnsan oglunu düşünür adam en son öğlen 12de isyerinde yemis biliyosun, eve geliyo 6 bucukta, açtır hazırlayım da gelince yeriz demesi lazimken esim gelip acıktım vs demeden yemek yapmaya girmiyo, en erken 8de oturuyoruz sofraya.. cok garip yaa tamam kendi evlerinde kendi düzenleri gec yemek ama bizde öyle degil bunu biliyo.. cok acikmisim bu saate kalmiyoduk biz diyorum e tabi sen hamilesin duramazsin diyo ama durduruyo ya sabir diyorum gececek diyorum napiyim...

Ben de Aslanım iki kuzenim başak biri titiz diğeri değil burçlara çok da takılmayın bence herkesin iyi ve kötü yanları vardır önemli olan bunun farkında olup kötü yanlarımızı törpüleyip iyi yanlarımızı öne çıkarmak

Bende arifoglunun anne çayı var, ablamdan kalmış tarihi de geçmemiş duruyor dolapta.. cogu anne/süt çayında aynı bitkiler oluyo aşağı yukari, ben daha çok incir kompostosuna bulgura dereotu ve helvaya abanmayi düşünüyorum dogumdan sonra ins

Canım sen direkt "Anne acıktım, bana yemek hazırlar mısın?" demezsen senin kv anlamayacak. 1 tabak yemek kime yeter. Hamile insan o kadar aç kalabilir mi?

Gerçekten ülkemizde çok garip şeyler oluyor. Sezeryan yaptığı doktordan savunma isteyen sistem. Bebek öldüğünde de savunma istiyor mu acaba. Hiç sanmıyorum. Çünkü bu çarpık sistemde insan canının bir değeri yok. Allah bebeğini kaybedenlere sabır versin. Çok zor.

Canım sen direkt "Anne acıktım, bana yemek hazırlar mısın?" demezsen senin kv anlamayacak. 1 tabak yemek kime yeter. Hamile insan o kadar aç kalabilir mi?
Aynen canım. Bugün eşim uyardı geciktirmeyin yemegi diye, önümüzdeki günlerde bakicaz ins düzelme olur beni strese sokmasin giderim anamın evine kendisi oğluyla durur burda

Kızlar incir kompostosu en güzeli de bir de incir uyutmasi var belki bilenler vardir, sadece süt ve incirle yapılıyor, tarifini netten bakarsınız. Lohusalikta veya simdi de yenebilir şeker ihtiyacımızi da karsilayacak hem besleyici hem lezzetli hafif bi tatlı. Ben yeni yaptım hergun bi kase yiyorum inşallah löp löp et olsun ogluma

Sanırım öyle ya umarım faydası olur. Saydıkların benimde aklımda bakalim neler olucak inşallah bol bol sütümüz olur hicbir şeye gerek kalmadan

Tabikide iş burçla bitmiyor hepimizin huyu suyu farkli iyisiyle kotusuyle 4 4luk degiliz onemli olan iyi niyetli vicdan sahibi merhametli olabilmek

Bir ara hic bitmeyecek sandim ama cok şükür boyadim, vernikledim, bitirdim ve içini yerlestirdim. Iste 90lar kahvesinden ikea beyazina döndürdüğüm dolaplarim. (Bu bir zafer ve gurur postudur.)
Çok güzel olmuş eline emeğine sağlık ben de kahverengi sehpalarımızı ve vestiyerimizi beyaza boyamıştım çok zahmetli ama değiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…