2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende de iki gün olmuştu. Doktoruma gittim kahve lekelenmeyi çok önemsemedi bazı gebelerde olabiliyormuş. Bebek rahme yerleşirken rahim damarlarnda kanamaya sebep olabilirmiş. Progestan verdi onu kullanıyorum

Dünyayı yönetse yine sıkılmaz başak burçları zaten Ne güzel yazmışsınız bi an o günleri hayal ettim Rabbim hepimize hayırlısıyla evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Sizin bir tane oğlunuz var sanırım 2.yi ne isterdiniz ?
Evet 1oğlum var ne yalan söylim bitane de kızım olsun isterim ama oğlum olursada asla uzulmem birbirlerine yoldas olurlar diye dusunurum Rabbim gonlumuzden gecenleri nasip etsin insaalh oglumm erkek olsun cok istiyor bakalim hayirlisi

Akıntınızı süreklimi duruyormu arada

Evet 1oğlum var ne yalan söylim bitane de kızım olsun isterim ama oğlum olursada asla uzulmem birbirlerine yoldas olurlar diye dusunurum Rabbim gonlumuzden gecenleri nasip etsin insaalh oglumm erkek olsun cok istiyor bakalim hayirlisi
Ne kadarlık oğlunuzbenimde 27 aylık oğlum var

Kesinlikle katılıyorum. Benim yaptıklarımı kimse yapmamıştır düzenli kullandım yağlar kremler keseler vs vs yok harita gibi oldum

5bucuk yaşında canım bide benim gebeliģim sürpriz oldu planlı degildi yoksa ben hic istemiyordum 2.yi ama Rabbim nasip etti artık o benim canımda can oldu
Büyükmüş oğlunuz zorlanmazsınız inşallah. Sağlıcakla kucağınıza alın

Senin buraya eklediğin İstanbul için olandi sandım da. Fatih ilçesi isyerim
Canım 4 kasımda alınan kararlarda olması lazımdı.. İstanbul valisi hatta açıklama yapmış videosu haberleri var ama 4 kasımda alınan 100 no lu il kararlarında yok 65 yaş üstü hamile ve kronik rahatsızlığı olanlar... Valla anlamadım İstanbulda memur olan var mı aramızda? Kasımda yazının kurum ve personeller tebliğ edilmiş olması lazım.

Ay evet aynen. Açıp açıp okudum ama yok hamile lafı. Ama eminim tvde soylendigine. Bugün de tebliglere baktım ama yok yoook. Yarin doktora gidicem kalp atışı için. Ona soracağım. Zaten iş yerine de artık söylemem lazım çünkü yapamayacağım işler var bekleyen. Bakalım inşallah ben çözerim yarin dedigin gibi İstanbulda memur olup izin olayını cozen varsa, bizi de aydınlatırsa memnun oluruz. Ilgine çok teşekkür ederim, sen ne yapacaksın, kalp atışı için ne zaman gideceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…