2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Gerçekten harika bir şey

Son adet tarihimiz ve belirtilerimiz nerdeyse aynı. Benim de 23 Aralık ve ayni belirtiler var. Sanki her an adet olacak gibiyim daha gitmedim doktora cuma gitcem. İnşallah sorunsuz geçer hepimizin

Son adet tarihimiz ve belirtilerimiz nerdeyse aynı. Benim de 23 Aralık ve ayni belirtiler var. Sanki her an adet olacak gibiyim daha gitmedim doktora cuma gitcem. İnşallah sorunsuz geçer hepimizin
Bende doktora gitmedim henüz kendim gidip kan verdim :) 3 gün sonra yine kan veririm hersey iyi giderse sanirim 1 şubat gibi doktora giderim. Umarim bebeginiz sizinledir

Yaşıyan arkadaşlar vardı. Birkaç sayfa önce yazmışlardı. İstersenız bi doktorunuza görünün içiniz rahatlasın. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Onlara hasta olmadığını sadece gebe olduğunu söyle
Bu videoyu izleyebilirsin ailene

Allah'ım inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebeğimizi benim hiç belirtim yok başlarda vardı şimdi olmayınca sanki hamile değilmişim gibi geliyor moralim çok bozuk gözlerim doluyor
Duygulanmak, gözlerinin dolması falan da hamilelik belirtisi ki Hiç üzmeyin kendinizi, kimi kişilerde bulantı olmuyor bile Belki de o şanslı gruptansınızdır İnanın oğlumda mide bulantısı,kusma yüzünden 8 kilo vermiştim. Allah'tan ilk üç ay depolardan besleniyorlar, bi de tombiş bir insanım da sorun olmadı ☺Sağlıklı olsunlar ama o bulantı kadar hayatı zehreden bi durum yok

Bende doktora gitmedim henüz kendim gidip kan verdim :) 3 gün sonra yine kan veririm hersey iyi giderse sanirim 1 şubat gibi doktora giderim. Umarim bebeginiz sizinledir
İnşallah. Ben kan bile vermedim sadece adetten 1 gün önceden beri idrar testi yapıyorum her gün daha da belirginleşiyor. Zaten adetten 3 gün gecti

Iyiliğinizi düşünüyorlar bence. Bu kadar kafanıza takmayın Zamanla alışırlar

Gözünüz aydın. Benim ilk gebeliğimde de bi hafta lekelenmem olmuştu az az progestan kullanmıştım düşük tehliken var demişlerdi. Şimdi 2 yaşını geçti sizde sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah

Kırmızıya dönmediği sürece lekelenmeden korkmayın bende yaşadım öyle tırnak kadar da değildi fazlaydı. Ama çok dikkat edin kendinize iş yapmayın ağır kaldırmayın istirahat edin ben öyle atlattım. Bi de doktorunuza danışın belki progestan başlar

Karından ultrasonda bebek sağdaysa kız soldaysa erkek. Vajinal ultrasonda da tam tersi diyorlar. Benim çevremde herkeste tuttu bende dahil. Kendimde tekrar deniycem daha bebeği göremedik ama

Karından ultrasonda bebek sağdaysa kız soldaysa erkek. Vajinal ultrasonda da tam tersi diyorlar. Benim çevremde herkeste tuttu bende dahil. Kendimde tekrar deniycem daha bebeği göremedik ama
Merhaba, ben sizi erkek inferlitesinden tanıyor olabilir miyim yoksa karıştırıyor muyum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…