2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kalemle işaretleyelim

Ayy inşallah sağlıkla kavuşun canım çok sevindim. Ay çok heyecanlı azıcık kaldıı

Kızımın doğum hediyelerini yapıyorum iki gündür. Bu anahtarliklari guzel kutular içinde bebek görmeye gelenlere hediye edeceğim. 2 yumak ip aldım, kaç tane çıkarsa doğuma kadar öreceğim inşallah.
Çok güzel olmuşlar ellerine sağlık maşallah sana ne güzel yapmışsın. Ben ilkinde çokdağıttım bunda niye bilmiyorum hevesim yok yapmadım da yaptırmadım da

Kızımın doğum hediyelerini yapıyorum iki gündür. Bu anahtarliklari guzel kutular içinde bebek görmeye gelenlere hediye edeceğim. 2 yumak ip aldım, kaç tane çıkarsa doğuma kadar öreceğim inşallah.
Ellerine sağlık çok güzel olmuşş Bende amigurumi seti aldım denizci koala diye kafası şapkası bitti vücudunu da bitirdim mi tamamm. İnsan çok hevesleniyor ya bebeğine bişeyler yaparken. Tek zincir çekmeyi bilen ben neler yapıyorum şaşırıyorum kendime

Yaaa çok güzel olmuş ellerine emeğine sağlık zamanım olsa bende yapardım ama benim kendi işim olduğu için evden çalışıyorum henüz bebeğin kıyafetlerini bile yıkamaya zaman bulamadım hediyelik bende istiyorum kızlar bildiğiniz site var mı yaptırayım

Aynen canım evolviayı öne al . Önle yoğun bakımda ya her mamayı her bebekte kullandılar gaz yapmıyormuş. Bir kutu bulunduralım gerek olurda yaramazsa değiştiririz artık
Aynen öyle canim tedbirli olalım da sonra duruma göre karar veririz

Suyun şöyle bir etkisi var, bende gebelik şekeri vardı ve kontrol altına alamasaydık su fazlalığı olacaktı, su fazlalığı erkek doğuma ve sezaryen tercihine yol açabiliyor. Ben su fazlalaşmasından sezaryenden dolayı değil erken doğuma yol açar diye korkuyordum. Zaten sağlıklı olsun da hiç ama hiç önemli değil sezaryen ya da normal doğum olması.

Bi yerde okumustum parmaginizdaki alyansı hangi taraftan emzirdiysen o parmagina tak diye Ben hic alyans takmadim ama takanlar varsa bence guzel bir yontem

Ya normalde hiçbir şey aşermeyen ben toprak, kil, kömür aşeriyorum. Böyle saçma şeyleri yeme isteği olan var mı? Kömür yazınca bile ağzım sulanıyor korkuyorum bebeğimde siyah siyah lekeler olur diye

Bu tarz aşermeler vücuttaki bazı elementlerin eksikliğinin işareti diye biliyorum ben. Doktorunuza danışın bence. Detaylı tahlille çıkar ne eksikse.

Böyle şeyleri çok duydum ama ne bende ne yakınında olmadı. Bildigim kadarıyla vitamin eksikliğinden oluyor. Inşallah geçer ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…