2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Allah'ım inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebeğimizi benim hiç belirtim yok başlarda vardı şimdi olmayınca sanki hamile değilmişim gibi geliyor moralim çok bozuk gözlerim doluyor

Ay bende bunu merak ediyorum arastirdim biraz elimde 7. Haftanin fotografi var anlayan olursa atabilirim

En son 10-16 saatleri arasında çalışmaya ait bir genelge yayınlandı ya onda yazıyordu.. her şehirde karar sayısı farklıdır. İl hıfzıssıhha kurul kararları olduğu için. Bize gelen bu canım.
Sabahtan beri bu kararı arıyorum bulamıyorum. Bana atar mısın rica etsem? Istanbul için olan di mi?

Allah'ım inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebeğimizi benim hiç belirtim yok başlarda vardı şimdi olmayınca sanki hamile değilmişim gibi geliyor moralim çok bozuk gözlerim doluyor
Canım neden moralini bozuyorsun benimde yok sayılır belirtilerim bence şanslıyızz oğlumdada yoktu sadece karnım şişmişti

Merhaba kızlar,
Eylül annelerine bir danışmak istedim.
Takvime göre 6+1 günlük hamileyim.
Geçen hafta öğrendim.
3-4 gündür çok hafif kahve rengi lekelenmem var (tırnak kadar)
Aynı durumu yaşayan var mı, normal mi?

Canım neden moralini bozuyorsun benimde yok sayılır belirtilerim bence şanslıyızz oğlumdada yoktu sadece karnım şişmişti
Baştan beri olmasa takmazdım başta olup sonra olmayınca korkuyorum artık hamile değilmiyim diye çok takıyorum az önce ağladım cuma günü kalp atışını duyarım inşallah 13 yıl sonra kendiliğinden hamile kaldım bunun da verdiği bir duygusallık var

Düzeltiyorum 5+1

Bebeği öğrendiğim ilk hafta (adetten 5 gün önce) adet günü gecene kadar hergun sürekli kasık ağrım vardi, gün geçince ağrı bıçak gibi kesildi baska da belirtim yok, az bi göğüs ağrısı dışında. Bebek o süreçte yerleşme cabasindaydi ondan oluyodu ağrı ve çok şükür yerlesti ağrı kalmadi diye düşünüyorum. Kendini yıpratıp da bebegi de üzme lütfen

Düzeltiyorum 5 +1

Eşim ve annem aşırı derecede beni germeye başladı kızlar ya sanki düşük tehlikem varmış gıbi veya ben hic dikkat etmiyomusum gibi sürekli uyariyo eşim. Öyle kalkma, ayran çalkalama, gerinme falan diyo surekli kızıyorum bak bu bebek bu kadar ufak biseyden gidecekse zaten sağlıklı degildir yerlesememistir gidecektir zaten, insanlar aylarca otobuslerle ise gidip ayakta durarak çalışıyor yine bisey olmuyor abartma diyorum. Biraz onu ikna etmisken simdi de annem aradi dışarı çıkcaz dedim bi ton laf etti ilk üç ay bari çıkma o yokuşu nasıl tirmancaksin otur oturduğun yerde bilmem ne diyerek canımı cok sıktı. Ben de dikkat ediyorum hicbiyere uzanmiyorum ağir kaldirmiyorum ev bile süpürmuyorum ama onlar mı abartiyo ben mi bilmiyorum. Ben zaten kendimi normalde de cok yoran biri değilim simdi ekstra dikkat ediyorum artik kafayi yicem yaa

Aminnn inşaAllah Ama sen hiç moralini bozma canımm benimm bebişide üzme hem.. bazısı baştan sona hiç belirti yaşamıyor bazısı baştan sona yaşıyor bazısı ise bir uyanıyor hiç belirti kalmamış. Her hamilelikte her anne de her bebekte çok özel ve tek çünkü ama seni elbette anlıyorum batmalarım vardı onlar çok azaldı Allah allah demekten kendimi alamıyorum mide bulantım olduğu halde .. sanırım kucağımıza alana kadar bu tedirginliklerimiz hiç bitmeyecek ama ağlayıp yıpratma sakın kendini

Haklısın tabikii ama anın tadını çıkar ilk başta bendede göğüs hassasiyeti vardı şimdi oda yok cumaya az kaldıı inşallahh duyarsınn bende salıyı bekliyorumm

Evet hiç canını sıkma bence de herkesin hamileliği farklı hormonlar iniyor çıkıyor değişebilir düzen. 13 yıl sonra kendiliğinden nasıl oldu. İlk Bebek mi

Evet hiç canını sıkma bence de herkesin hamileliği farklı hormonlar iniyor çıkıyor değişebilir düzen. 13 yıl sonra kendiliğinden nasıl oldu. İlk Bebek mi
İlk evliliğimi 23 yaşımda yapmıştım 4 kez tüp bebek denemesi negatif sonuçlandı bu ikinci evliliğim 1 yıl olmuştu tam evlilik yıldönümü hediyemiz oldu 37 yaşımda normal yolla hamile kaldım 13 yıldır anne olma hayali kuruyorum ilk gebeliğim inşallah herşey yolunda gider çok endişeliyim

Sabahtan beri bu kararı arıyorum bulamıyorum. Bana atar mısın rica etsem? Istanbul için olan di mi?
Yok canım ben İstanbula değilim artık.. İnşallah martta orada olucam. ama senin için bir saat sonra falan bir de ben bakayım hangi ilçedesin onu da mesaj at istersen bunu da atayım sana. Pc ye geçince

Rabbimin mucizesi ne güzel saglikla kucaginiza alin insallah, moralinizi bozmayin, en guzel ve özel evlilik yil dönümü hediyesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…