2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Nasilsa kullanilir bana cok gelmedi Hayirlisiyla bebeklerimize kavusup kullanalim aldiklarimizi artik insallah

Vitaminleri falan düzenli kullanıyor musun? Çünkü özellikle d vit takviyesi çok önemli kemik ağrılarına sebep olabilir.

Evet ben de gördüm çok üzüldüm ağladım kordon dolanmış kanalda sıkışmış ve kakasını yemiş yavrucak maalesef kaybetmişler bebeği 42. haftaya kadar bekletmişler üstelik de tüp bebek hiç o kadar beklenir mi illa normal doğum olsun diye devlet hastanesiymiş bir de anneyi suçlamışlar ıkınamadın diyerek

Son düzenleme:
Aman sağlıklı olsunlar da çatlak işi artık mecbur ikinci planda. Ama bence sen yine de krem kullan çünkü çatlaklar henüz yeniyken kremler kurtarabiliyo çatlakları.

Canım dün süt içtim, çikolata yedim soluma döndüm uzandım. Yok, bir türlü hareket etmedi. Hatta karnımı çok sarsmadan azıcık oynattım,salladım. Bana mısın demedi. Ilk defa olunca da tedirgin oldum tabi. Epey uzun sürdü hareketsizliği sonra normale döndü şükür. Hele akşam babannesine gidince sert bir tekme bile attı. Babannesinin sesine en başından beri çok tepki veriyor, o konuşurken cevap verir gibi hareketleniyor. Bir daha olursa çikolata falan uğraşmayıp babannesini arayacağım

Tabiki ona bakarak karar veriyorlar bebeğin kalp atışları iyiyse sancı çıkmadıysa sorun yok ama Allah korusun nst de bebeğin kalp atışları iyi değilse annede çok sancı görülüyorsa ona göre yatış ya da doğum artık ne ise doktor karar veriyor

Allah sabir versin annesine ben de cok cok uzuldum, bu saatten sonra elden bir sey de gelmez ancak hastane bosa oyaladi resmen umarim en kisa zamanda acisi hafifler diledigi gibi olur

Ben denedim ama bir saniye anca tuttum çekişi vardı korktum süt çeker doğumu tetikler diye

O kadar üzüldüm ki şimdi bunu okuyunca.. olayı bilmiyorum ama insanlara normal doğum dayatacağız diye bebeği iki hafta bekletmek nedir? Umarım dava açarlar, giden can gitti ama hatalı olanlardan da hesap sorulmalı, yazık günah devlet hastanesi normal doğum diye tutturdu diye mi şimdi öldü bu yavrucak

Yok canım ya çok değil bence de. Biseylerini silmeye de kullanıyorsun sadece popo temizliği diye düşünme. Genelde pamuk kullandım ama elimin altında da ıslak mendil hep oldu. Sağlıcakla kullanın
Aminnn canımmm
Teşekkür ederim canım hemde çok daha pratik
Nasilsa kullanilir bana cok gelmedi Hayirlisiyla bebeklerimize kavusup kullanalim aldiklarimizi artik insallah
İnşallah canım amin amin

Benim ablami da normale zorladilar, bebegin kanala inmedigini gördükleri halde, doğum ilerlesin diye suyunu patlatıp suda bebeğin kakasını gördükleri halde olabilir deyip normali beklemeye devam ettiler. En son sezeryan oldu ama bebek 2 gün kaka kustu, midesine hortum atıp çektiler temizlediler sözde ama yine kustu. Allahtan kalıcı kötü bisey olmadi ama olabilirdi de..

Bu resmen o savunmasız bebeklerin canına kast etmek, çok yazık çok

Bu resmen o savunmasız bebeklerin canına kast etmek, çok yazık çok
Devlet hastahaneleri ilgisiz maalesef mayıs annelerinde de bi anneyi ve bebeğini çok hırpalamışlardı. Bi de refakatçi de almamışlar kızın yanına. Çok üzüldüm inan. Allah'ım kimseye yaşatmasın. Yanı sezeryan yapmamak da ısrar etmek ne bileyım. Doğru gelmiyor.

Çok üzücü Allah sabırlar versin ya inşallah dava açar gideni geri getirmez ama bu düzenin değişmesi lazım devlet hastanelerinde illa normal diye diretmek nedir suçlu olanlar cezasını çekmeli. Ayrıca ben normal doğurmuşum veya sezaryen doğurmuşum kime ne ki ya. Allah hiç birimize böyle bir acı yaşatmaz inşallah sağ salim kucağımıza alırız bebeklerimizi

Bende wee aldım ama şarjlı değil elektrikli görümcem tavsiye etti. Bi denedim ama çekiş az gibi nası süt çekecek anlamadım daha önce tecrübem de yok bu konu da belki o kadar çekmeye süt geliyordur artık deneyince anlayacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…