2021 Aralık Anneleri

Ben de istiyorum ama artik 4 haftada bir bir sikinti olmazsa
Valla yalan soylemiyim ben sırf cinsiyet tahminini kesinleştirmek için 4 ayrı ücretli doktora gittim ,hepsi de zaten özel . Bişey olmaz dedim Allah'tan 4 ünde de 10 günde ücretsiz hak var 4 ne de ayrı zamanlarda 1 hafta arayla her hafta da 1 gittim sırf ne de olsa ücretinden ötürü hakkım var diye .

Hahahah yedirmem kontrol hakkimi diyorsun ben bir kere yedirdim ya dr cagirmayinca nasil gidiyim
Kız kocası dr olsa adam almaz o kadar bnm ki kontrole bile gerek yok diyor bi kere gittim düşün
Dogru koca bile bikar

Hahahah yedirmem kontrol hakkimi diyorsun ben bir kere yedirdim ya dr cagirmayinca nasil gidiyim

Dogru koca bile bikar
Yoo ben dedim hocam biliyosunuz 2 sene sonra çocuğumuzun haberini almışız o yüzden kendisini görmeye geldim bişey demiyorlar sagolsunlar ama şu var işte aynı hastaneden olunca görüyorlar diğerlerine de muayane olduğumuzu . Bişey olmaz az çok anliyolarlar ki bu hasta biraz vesveseli

Ayyy dogru diyon bisi demez aslinda ben de gideyim birdahakine tup bebek benmde derm:)

O zaman benim 3 günde 1 gitmem lazım Eylül'de 9 yılımız doluyor da

Ayyy dogru diyon bisi demez aslinda ben de gideyim birdahakine tup bebek benmde derm:)
Kuzum ben seni biliyorum konuşmuştuk ama ismimi değiştim eski nickim rya3592 idi ,bende tüp bebek tedavisi gördüm ama tüp bebekle olmadı . Sonra aşılama tedavisi ile nasıp oldu belki hatırlarsın ,larissaca tanışmamiza vesile olmuştu . Seninle aramızda hamile olduğumuzu öğrendiğimiz bı kaç gün var . Kesinlikle git , bu senin hakkın kimse laf edemez kaldı ki ücretli . Olabilir insan endiselenmesine gerek kalmadan görmekte isteyebilir değerlendir yani

O zaman benim 3 günde 1 gitmem lazım Eylül'de 9 yılımız doluyor da
Valla ben detaylıyi bekliyorum bayramdan sonra detaylıya başka bir radyoloji uzmanı var çok iyi cihazı varmış ona görünelim hayırlısı ile sonra yine doktoruma giderim bazen eşime bile demiyorum gizlice gidiyorum birde örnek bir günde 2 ayrı doktora ücret kestirdim ,çalışan kadınım eşim laf edebilir bu halime

Ay masallahh hatirladim canim goruyormusun nasip asilamayla olmus

Benim de detaylım bayramdan sonra, güzel hayırlı haberler alalim inşallah

Canım hangi şehirdesin istanbulsa bana da söyle detaylı için iyi doktor

Bana dr radyoloji olmasın diye özellikle uyardı tam anlamayabiliyormuş

Bana da doktorum Perinatolojiye git dedi, ki zaten Perinatolojide de düzenli kontrol oluyorum.
Belki doktora ve cihaza göre değişiyor da olabilir, bilemiyorum.
Belki de bana da özellikle radyoloji değil perinatalog olsun dedi uyardı riskli gebelik mi sizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…