2021 Aralık Anneleri

Kendi doktorum 12haftalıkken gördü emin olmadığı için söylemedi ama 14te kesin erkek dedi şimdi 17deyim devlette göremedi bi türlü
Böyle okudukça cinsiyet değişecek diye diken üstündeyim tırsmıyor değilim gerçi iki dr da kız dedi. Ama

Hiç insan muamelesi görmedik en cok o yordu bizi hep sağlıkçılar hariç diye kısıtlandığı, ekrana yansıttıkları ödeme vs herşey yalan keşke öğretmen olsaydım mesleğiniz çok güzel size çok özeniyorum en güzeli de her koşulda birlik oluyorsunuz Maşallah size

Kızlar merhabalar . 19 haftalık gebelikte kasık ağrısı olmasi normal mi uzanırken ,yatarken, genellikle dogrulurken sol kasığımda ağrı hafif oluyor ama anlık olsa da sanki içinde doluluk var gibi . İnsan endiselenmiyor değil ilk gebeliğim ,lütfen cevap yazabilir misiniz?

ya valla karisik hareket soyle iyice netlessin istiyor insan 20 haftadan once zor sanrm
Kızlar ben 18+4te belli belirsiz hissetmeye başladım. Su an 19+4üz kıpır kıpır ediyor ya içim huzur doluyor sanki. Allah her isteyene tattırsın bugün tetanoz aşısı yaptırdım kolumda çok ağrı var, normal mi dersiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…