2021 Aralık Anneleri

Arada durur canım telaş yapma

Niye kız sevmiyor Ali ekiz diye iyi bi dr varmış muayeneye birde Altan Cebeci bu Beylikdüzü’nde onları da bi sor
Medicana Bahçelievler de düzgün bey varmış arkadaş önerdi çok iyi bi dr Muş
Ali ekize aldım ben işte randevu :) ama daha iyi duyarsam diye soruyom yine. 5 ağıstosa aldım ama 3 çekerim belki dayanamazsam

Aynen ya çok gıcık bir hastane aşırı paracılar koç iyiydi ama doktor bulamadım koçta bir de doğuma 10-11 diyor
Koç 3-4 sene önce özel sağlıkla bile 7 bindi
Sorma selam versen ücret Alcaklar
İşte hem yakın hemde üniversite hastanesi diye mecburi gidiyorum yoksa çok tercih ettiğim bi yer değil

Ben aldim bir tane yorunlari gayet iyidi trendyoldan benim aldigim hafta cok bozmuslar elyaftan birsey gonderdiler iade edecegim ama iyi olanlarin gayet kullanisli oldugu soyleniyor

Ben aldim bir tane yorunlari gayet iyidi trendyoldan benim aldigim hafta cok bozmuslar elyaftan birsey gonderdiler iade edecegim ama iyi olanlarin gayet kullanisli oldugu soyleniyor
Evet ya bnde okudum çok az elyaflı diye vazgeçtim dolgun olması lazım alcaktım vazgeçtim idare edicisi hava sıcak yatışmıyor kışın belki bu kadar olmaz

Himm en son ne zaman gittin doktora kuzum hic panik yapma 20.haftadan sonra net hissediliyor diyorlar ben de haftada 1 falan hissedersem ne ala
Geçen cuma gittim 4 gün oldu iyiydi aşağıda dedi sdc enfeksiyon vs vardı ilaç verdi. İnş iyidir duramazsam kontrole giderim olmadı. Sağol canım

Bnce. Acıbadem o zmn
Bn 2 sene önce memorial dahiliye gittim Prof du bide genel tahlil yaptırdım tiroid sınıra yakın çıkmıştı hiç bişi yok çok iyisiniz dedi yolladı o zmn diyet yapıyordum diyetisyen tiroid hormonuna bakın dedi
Burda sıradan bi hastaneye gittim çok iyi bi dr denk geldim yine sınır çıktı ve bunda tuhaflık var ultrason çekilince lenfler şiş ve tiroid çıktı o zmn ilaca başladım 2 kutu antibiyotik içmiştim dr covidden ölmüş yoksa dahiliye için adam bi numaraydı
Memorial hiç bişi anlamadı Atakent Acıbadem yakındır sana onu tercih et edersen

Neden yatamıyorsunuz sırt üstü , ağrınız mı oluyor

Çok üzüldüm ya allah rahmet eylesin şimdilik memleketteyim ayrıntılıdan sonra artık karar vericem hastaneye bu gidişle doktor bulamadan doğuma kadar gezmeseydim

Müzik açtım yüksek sesle karnıma tuttum sonra hareket geldi panik yok kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…