2021 Aralık Anneleri

Bana dr radyoloji olmasın diye özellikle uyardı tam anlamayabiliyormuş
Canım valla kime sorduysam ona yönlendirdiler doktorum dahil ve sorduğum arkadaşların hep 2.gebeligi çok iyi imiş vs o yüzden tereddüt te bende kaldım üni de de özel hocalara gidiyorum başından beri onlarda kendi kurumlarindan perinatolog yönlendirdi ama çevremdeki arkadaşlardan yeni doğum yapan ve şuan gebe olanlar var onlarda diğerini cihazı çok iyi imiş vs burada tekmis diye .yoksa bende ilkin öyle düşünmüştüm

Dun bayram temizligi yaparken onlqrca oglumun usg kagidini buldim bide saklad8klarimda cabasi yani en az 50 kez usg girmisligim vardir
Valla belli bizim de öyle olacak böyle giderse bugün çalışma saatim 5.bucukta bitiyo bitmeseydi kesin yine doktora gidecektim ,size burdan kasıkta ağrım var dedim yine vesvese tuttu . Ama sonra dua ettim geçti . Sanırım bu yolda biraz uzun emek verince insanın endişeleri daha fazla artıyor .

Kizlar iki cocugumda da 16-17 haftwlqrda net hssetmistim.ama bunda daha tik yok gobekte buyudu normalde endise etmem ama ne bilim takildim.

Sigarq icen hatunlar vaĺlahi bende cok ozledim heleki cocuklqri uyuttuktan sonra gece sakinligindeki meret tamda cigerleri bayram ediyor. Sukurki gebelikte tiksindim neyse saglikla dogsunlar ins ozmn bol bol iceriz o mereti

Ya kızlar benim sola sağa yatmaktan yanlarım çürüdü imdat
En rahat sırtüstü yatardım artık yatamıyorum tabi.
Ama gece de bacağımın ağrısına uyanıyorum resmen
Şu hamile yastıkları çözüm olur mu acaba?

Kuşum sen mega medipolden aldım demiştin orayı sevmiyo benim koca doktora bile götürmek istemiyor. Bakırköyde buldum bir tane doç perinatolog baya memnun arkadaşım gitti
Niye kız sevmiyor Ali ekiz diye iyi bi dr varmış muayeneye birde Altan Cebeci bu Beylikdüzü’nde onları da bi sor
Medicana Bahçelievler de düzgün bey varmış arkadaş önerdi çok iyi bi dr Muş

Kuşum sen mega medipolden aldım demiştin orayı sevmiyo benim koca doktora bile götürmek istemiyor. Bakırköyde buldum bir tane doç perinatolog baya memnun arkadaşım gitti
Şaka bi yana Bnde sevmim hamilelik dışında Gitmeyi düşünmüyorum çocuk dr bile başka yere gidiyom bi doğum yapım

Günaydın kızlar. Normalde 16 hafta sonrasında yattığımda karnımda pıtırtı hissediyordum günde en az bir kaç kez. Şimdi 18 bitti dünden beri hiç hissedemiyorum normal mi arada durması. Doktora gitmeli miyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…