2021 Aralık Anneleri

Benim de oyle canim sabah bir nevi iyi oluyor ama ssaat 13.00den sonra sanki daha bir sertlesiyor ve buyuyor gibi hissediyorumcok da yemuyorum sabah aksam ekmek yok zaten sadece meyveyi cok yiyorum kiraz ozellikle
Aynen canım bende dikkat ediyorumm öğlen yemeğini yiyince iyice firliyo işte öne dogru

Cnm valla bende evdeyken rahatım ne ağrım oluyor ne kasılmam.. Ama işyerinde kasık ağrısı çekiyorum sürekli nedense
Bende de tam tersi evde olduğum günler bana biseyler oluyo yataktan çıkamıyorum kusma bulantı hepsi var ama çalışırken çok daha iyiyim bide bu kasik ağrısı bir kaç gündür bende de var rahim genisliyodur heralde bilemedim

Inşallah temiz çıkar sonucunuz. Ben tüm krozomlar ve tahliller 2300 e anlaştık yarın gelip alacaklar bakalım inşallah sonuç temiz gelir

Ben evde daha rahatım ağrı sızı açısından... Benim belimle beraber var ağrı...leğen kemiği bölgesinde acıma tarzı bi ağrım var bugun ve bazen ayağa kalktığımda keskin bi acı oluyor...

Gönül ister ki gerekli olan zaman da yani 32 haftada .. ama bu gidişle izne ayrılmam yada işten ayrılmam uzun sürmücek gibi.. bir de benim plesanta aşağıda buda erken doğum riski de oluşturuyor.
Anladim canim bebislerimiz ve kendi sagligimiz daha onemli ben de 30.haftaya kadar dayanabilsem diye bakiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…