2021 Aralık Anneleri

aynen ikinci görüş almakta fayda var. ben ayrıntılıya perinatoloğa gidicem zaten o yüzden takılmadım çok. insanlar artık bu yaşlarda yeni evleniyolar biz yine iyiyiz bence

Ben dünyadaki tüm eksi şeyleri yemiş olabilirim hamilelikte
Olmamış erikleri seçip seçip yedim daha da ekşi olsun diye
Eğer benim erkek çıkarsa o iş tamamen palavra
Sonbaharda olan kara erikleri yedim bu hamileliğimde annemin kuruttugu olmamış elma kurularini yiyorum durmadan ve erkek geliyor.yazarken bile ağzım sulanıyor

aynen ikinci görüş almakta fayda var. ben ayrıntılıya perinatoloğa gidicem zaten o yüzden takılmadım çok. insanlar artık bu yaşlarda yeni evleniyolar biz yine iyiyiz bence
Doğru diyon 30 da yeni evlenenler 20 lik gbi geziyor bizde yaşlanmış gibi riskli olupda 40 yaşındayız sanki demi

Sonbaharda olan kara erikleri yedim bu hamileliğimde annemin kuruttugu olmamış elma kurularini yiyorum durmadan ve erkek geliyor.yazarken bile ağzım sulanıyor
Valla bnde bunda hiç tatlı yemedim desem yeri erik elma ekşi jelibon offf bnm de ağzım sulanıyor

Kizlar ikinci üçüncü gebeliği olanlar bana bı desin hele, benim karnım dışardan belli olmaya başladı hele öğlen yemeğini yiyince hiç saklayamiyorum, ayaktayken dokunduğumda sert oturunca tabi biraz yumuşak yağ mi bebek mi yoksa ben kilo mu aldım ilk göbeğiniz çıkmaya başladığında sizin nasıldı bir tarif edin hele en son 53 kg olmuştum

Evet belli olmaya başlıyor bu aylarda sert dediğin bebişin işte

Bide soslu fistik var o da cok lezzetli zararlari aynidir onu yiyecegime direk cipsimi yerimniye guzel seyler hep zararli acaba

Bide soslu fistik var o da cok lezzetli zararlari aynidir onu yiyecegime direk cipsimi yerimniye guzel seyler hep zararli acaba
Aynen onu da çok severim işte belki de o kadar güzel değildir aburcuburlarda bagimlilik yapıcı madde var dusmusuz bu çukura bir kere, belki de o kadar güzel değildir çok yemeyenlere lezzetli gelmiyor eşim yemez mesela cips

Evet bnm eşimde tadını bile bakmaz ve sevmiyor bn bayılıyoreeee hergün olsa yerim. Yaaa sonrada suya abanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…