2021 Aralık Anneleri

Kızlar ikili sonucum bu dr riskli dedi fetal da yaptırmamı önerdi böyle çıkıpta fetal da da normal çıkan var mı. Bir de Ankara da en uygun nereye yaptirabilirim
Screenshot_20210624-125400_Gallery.jpg

Tam olarak kac haftaliksin? INŞ benimkiside tez zamanda gecer suan bile ölüyorum bulantidan bir tane limon yedim bastirrmak icin ams fayda yok zaten agzim cesme olmus pecete havlu hic bisey dayanmiyor😬😬
16+1deyim ama en Son ultrasona göre 17+2,inşallah geçer sizinkide ben bayagi rahatladım çok şükür

Kızlar ikili sonucum bu dr riskli dedi fetal da yaptırmamı önerdi böyle çıkıpta fetal da da normal çıkan var mı. Bir de Ankara da en uygun nereye yaptirabilirimEki Görüntüle 2876831
Benimde boyle cikti testi pazartesi yaptirdim 10 gune gelecek sonuc 270 euro ya yaptirdim..gittigim hastanede hamile bi doktor arastirip bu firmaya yaptirmis...bende doktor arastirmus madem ona yaptrayim dedim..numarasini ustedim ...ankaradan bölge sorumlusu olan bi kadinla konustum siz ankaradaysaniz belki gitseniz falan fiyati konusabilirsiniz bizim telefonda olunca mecbur pazarliksiz kabul ettik o korkuyla telasla

Kizlar ikinci üçüncü gebeliği olanlar bana bı desin hele, benim karnım dışardan belli olmaya başladı hele öğlen yemeğini yiyince hiç saklayamiyorum, ayaktayken dokunduğumda sert oturunca tabi biraz yumuşak yağ mi bebek mi yoksa ben kilo mu aldım🤭 ilk göbeğiniz çıkmaya başladığında sizin nasıldı bir tarif edin hele🤣 en son 53 kg olmuştum 🌿
ben suan 16 haftalığım, ilkinde de cok cabuk cikmisti. bunda da esim dalga geciyo 3.trimestera girmis gibisin diye 😅 ozellikle aksamlari

Kizceler ya benim karnim 5 6 atlik gbi 🙈kuzenim de hamile ayni haftadayiz 2.hamileligi onun belli bile degil dogruduzgun🤭dokunuyorum yumusacik benim ki gogus altima kadar sert bildiginiz normal mi bu ya ic karinla mi alakali acaba 😴

Kizceler ya benim karnim 5 6 atlik gbi 🙈kuzenim de hamile ayni haftadayiz 2.hamileligi onun belli bile degil dogruduzgun🤭dokunuyorum yumusacik benim ki gogus altima kadar sert bildiginiz normal mi bu ya ic karinla mi alakali acaba 😴
Sertse çocuktur işte
Yağ olsa yumuşak olurdu
İç karnın geniş değildir demek ki 😬

Bukadar mi senin de 🙄 15 haftalik olduk sayilir bizde.. ama normal mi bukadar sismesi acaba 🙄

Eklentiler

• 20210624_135315.jpg
    20210624_135315.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 67
ben suan 16 haftalığım, ilkinde de cok cabuk cikmisti. bunda da esim dalga geciyo 3.trimestera girmis gibisin diye 😅 ozellikle aksamlari
Aynen bende öyleyim çalıştığım yerde iki gebe daha var biri 20 haftalik halen karnı yok diğeri 22 haftalik bizim karinlarimiz aynı 🤣🤣 sanki kendimi nispet yapar gibi hissediyorum utanıyorum yanlarından gecerken

Göğüs altından benim de işte ondan bebektir diye umuyorum göbek olsa daha altta olur heralde , yok canım iç karınla alakalıdır zaten yemek yesem hemen çıkardı karnım önceden de

Göğüs altından benim de işte ondan bebektir diye umuyorum göbek olsa daha altta olur heralde , yok canım iç karınla alakalıdır zaten yemek yesem hemen çıkardı karnım önceden de
Benim de oyle canim sabah bir nevi iyi oluyor ama ssaat 13.00den sonra sanki daha bir sertlesiyor ve buyuyor gibi hissediyorum🤭cok da yemuyorum sabah aksam ekmek yok zaten sadece meyveyi cok yiyorum kiraz ozellikle

Gaz da olabilir çok şişkinlik bi kaç gün önce 9 aylık gibiydim sonra indi

X