2021 Aralık Anneleri

Bilmiyorum ki valla
Ol deseydi ben de hemen olacaktım
20. Haftadan önce olma dedi
Biontechi de çalışma verileri daha çok olduğu için önerdi
Sinovac kötü demedi zaten sadece daha az çalışma var dedi yani

Bi de kendi doktoruma soracağım
Bakalım o ne diyecek

Ay bi de balıkyağı yazdı bana
Onu aldım eczaneden

Hiç bu kadar erken tahmin edilen yok belki pozisyonu çok uygundur. Burda hala öğrenemeyip kıvranan arkadaş dolu Bence bi kontrol daha bekleyin alışveriş için.

Hiç bu kadar erken tahmin edilen yok belki pozisyonu çok uygundur. Burda hala öğrenemeyip kıvranan arkadaş dolu Bence bi kontrol daha bekleyin alışveriş için.
Ay ben oturup ağlayayım 11. Haftada öğreniliyorsa
Hayır bi de çocuk olabildiğine açmıştı her yerini
Yine de erken dedi

Ay ben oturup ağlayayım 11. Haftada öğreniliyorsa
Hayır bi de çocuk olabildiğine açmıştı her yerini
Yine de erken dedi
Yavrum bana da erken dedi devlet hastanesindeki doktor. Ben usgdeki çalışanla radyolog sanıyorum uzun uzun inceledim bacak arasını kızdı yani. Ki ultrasonu koydu aa bak yüzü dedi sonra az oynattı hemen kız mı dedi. Yani belli olur artık ya niye böyleyapıyolar anlamıyorum.

Ay ne bileyim
Görünüyorsa görünüyordur sonuçta
Söyleyeydi nolurdu
Bu arada bi de 8 gün ilerideydi ya
Artık sadece 1 gün ilerde
3 haftada tembellik yapmış

Kizceler ya benim karnim 5 6 atlik gbi kuzenim de hamile ayni haftadayiz 2.hamileligi onun belli bile degil dogruduzgundokunuyorum yumusacik benim ki gogus altima kadar sert bildiginiz normal mi bu ya ic karinla mi alakali acaba
Ay benim de 3-4 gundur cikti o gobis ama bianda cikabilir mi? Dumduzdu yani
benim de yumusak suan, gaz desen gazim yok kabizlik yok kilom da ayni anlamadim gitti

Benim göbüş kocaman oldu 14 haftalığım valla 4 kilo aldım bile

Kızlar ikili sonucum bu dr riskli dedi fetal da yaptırmamı önerdi böyle çıkıpta fetal da da normal çıkan var mı. Bir de Ankara da en uygun nereye yaptirabilirimEki Görüntüle 2876831
Dünde bana riskli dedi yaş riski ank şehir hastanesine gidiyorum ben hemen elime kağıt verdi 2000 TL ye fetal yapılıyor diye yaptrımam suda aldırmam dedim

Kuzum, nasılsın? Nasıl gidiyor hamileliğin
Ramzi için ben da sana göndersem yorum yapar mısın

Kızlar istisnasız herkes bana kız dedi ramzi nub herşeyde kız çıktı ama oğluş geliyor pipişini gösterdi doktor bugün büyümüş bile bak gözüküyor artık dedi
Yaaa herkes kız deyipde oğlan duyunca insan kötü oluyor demi olsun erkek olsun sağlıklı sıhhatli olsun da hayırlı evlat olsun canım

Ama benim gaz ve kabızlık problemimde var yaa

Kizceler ya benim karnim 5 6 atlik gbi kuzenim de hamile ayni haftadayiz 2.hamileligi onun belli bile degil dogruduzgundokunuyorum yumusacik benim ki gogus altima kadar sert bildiginiz normal mi bu ya ic karinla mi alakali acaba
Benimde çabuk çıktı benimde öyle büyük sorma yaa ama kabızlık ve gaz var bende

Pztsi belli olcak insallah benm de tahmin dogrumu diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…