2021 Aralık Anneleri

Firmanın ismini ve telefonunu bana yollayabilir misiniz acaba? Her il ile çalışıyorlar mı ? Bir de kargoyla nasıl yolluyorsunuz soğuk kargo şeklinde mi gidiyor? Bozulmuyor mu?
Genoks idi bizim firma. direkt numarayı aradık (444 8 732 ), onlar bizi bizim bölgedeki temsilciye yönlendirdi, o şekilde ilerledi süreç. soğuk kargo falan değildi. kit hangi kutuda geldiyse aynı kutuya koyup gönderdik.

Yok bence hepsinde bakilmiyor hatta imzaladigim kagida baktim suan cinsiyet istegi yok yaziyor 😁😁😁 hic aklima gelmedi dikkatte etmedik ikili riskli gelince sadece sendromlara odaklanmisim yarin arayip cinsiyette istiyorum dicem 🤣🤣
biz ilk sorduğumuzda yasak söylemiyoruz dediler biz de pek üstelemedik. ama sona ben bazı forumlarda okudum cinsiyet bilgisini aldıklarını, sonra bi daha aradık, sıkıştırdık epeyce başka tanıdıklar var onlara verilmiş cinsiyet bilgisi falan diye epey sıkıştırdık :KK70: sonra işte bize doktorunuza iletebiliriz ancak dediler, biz de tam o sırada doktordan çoktan çıkmıştık, dedik bizim muayene bugündü, biz çıktık doktorun yanından, az daha zorladık, işte alışveriş yapıcaz bebek odası alıcaz vs vs zorla öğrendik yani aşırı ısrar sonucu :KK70: doktorun ordayken aklımıza gelseydi, doktora direkt söyleyeceklerdi yani

biz ilk sorduğumuzda yasak söylemiyoruz dediler biz de pek üstelemedik. ama sona ben bazı forumlarda okudum cinsiyet bilgisini aldıklarını, sonra bi daha aradık, sıkıştırdık epeyce başka tanıdıklar var onlara verilmiş cinsiyet bilgisi falan diye epey sıkıştırdık :KK70: sonra işte bize doktorunuza iletebiliriz ancak dediler, biz de tam o sırada doktordan çoktan çıkmıştık, dedik bizim muayene bugündü, biz çıktık doktorun yanından, az daha zorladık, işte alışveriş yapıcaz bebek odası alıcaz vs vs zorla öğrendik yani aşırı ısrar sonucu :KK70: doktorun ordayken aklımıza gelseydi, doktora direkt söyleyeceklerdi yani
Tamamdir insallah sonucum bu sekilde guzel gelirde bende doktorumla konustururum 😍😍😍

Doktorum 32 haftadan önce heyet raporu verirmi bilmiyorum eğer verirse doğuma kadar raporla idare ederim..zaten geri dönmücem mecburen işe ..
Verir ya niye vermesin covitten dolayı riskli çalışma ortamim de ben 4 aydır heyet alıyorum inşallah idari izin kalkmaz kalkarsa yine rapor isteyeceğim verir diye düşünüyorum bakalım

Doktorum 32 haftadan önce heyet raporu verirmi bilmiyorum eğer verirse doğuma kadar raporla idare ederim..zaten geri dönmücem mecburen işe ..
Ben d3 senin gibj dusunuyorum yani ise donmem buyuk ihtimal nebileyim en azindan biraz buyuyene kadar yaninda llmak istiyorum bebisin babanne anane var ama o donemlerini kacirmak istemiyorum insallah alabilirsin canim ben de bakacagim artik duruma gore

Verir ya niye vermesin covitten dolayı riskli çalışma ortamim de ben 4 aydır heyet alıyorum inşallah idari izin kalkmaz kalkarsa yine rapor isteyeceğim verir diye düşünüyorum bakalım
Valla çok zorlanırsam isticem cnm bende çünkü benim belim çok zorlar beni özellikle kışın.. eee bir de plesantamız da sıkıntılı..

Aa ben bugün aşıyı sordum doktora devlet hastanesindeki
20. Haftadan sonra vurul
Onu da biontech vurul
Alman aşısında gebelerle yapılan araştırma daha fazla dedi

Aa ben bugün aşıyı sordum doktora devlet hastanesindeki
20. Haftadan sonra vurul
Onu da biontech vurul
Alman aşısında gebelerle yapılan araştırma daha fazla dedi
Niye 20. Hafta acaba, ben oldum aşı bir hafta oldu çok şükür hiçbir yan etki yaşamadım biontech oldum bende varyantkara karşı daha koruyucuymus birde kaan Kocatepe varya doktor onun açıklamasını izledim iki aşı arasında pek fark yokmuş aslında

Amin canım😀buraya yazdım sonra midem bulandı yaaaa 😀😀ben üç gündür vitamini içmiyorum bugün içeyim dedim onu içince bi tuhaf oldum yine demekki vitamin yapıyor bulantı 🤔
Cnim kesinlikle vitamin ypiyor normalde hamile olmasam bile vitamin ictigimde bulantim oluyir.bulanti ypmayan icerigi zengin vitamin ocans mumyy tek gecerim👌

Selam aralık anneleri 🌸 11+6yım bugün. Doktorum cinsiyet tahmininde bulundu ve kendinden emin bir şekilde kız dedi.. bir oğlum var sizce değişme şansı var mı 🥲 12. Haftada cinsiyet tahmini alıp uymayanlar kimler? 🙏 teşekkür ederim şimdiden cevaplayanlar için 🍉

X