2021 Aralık Anneleri

Merhaba arkadaşlar kanalıma hoş geldiniz beleş kitap hizmetleri ayağınıza geldi.

Eklentiler

• image.jpg
    172,9 KB · Görüntüleme: 56
  • image.jpg
    155,5 KB · Görüntüleme: 52
  • image.jpg
    199,1 KB · Görüntüleme: 46
  • image.jpg
    199,5 KB · Görüntüleme: 44
  • image.jpg
    221,6 KB · Görüntüleme: 44
  • image.jpg
    136 KB · Görüntüleme: 43
  • image.jpg
    182,2 KB · Görüntüleme: 44
  • image.jpg
    128,3 KB · Görüntüleme: 40
  • image.jpg
    213 KB · Görüntüleme: 37
  • image.jpg
    122,1 KB · Görüntüleme: 46
  • image.jpg
    187,5 KB · Görüntüleme: 36
  • image.jpg
    245,3 KB · Görüntüleme: 41
  • image.jpg
    248,2 KB · Görüntüleme: 34
  • image.jpg
    252 KB · Görüntüleme: 33
  • image.jpg
    240,5 KB · Görüntüleme: 51
Bana da normal gibi geliyor ama her an olacakmış gibi beklemek çok sinir bozucu. Hiç olmasa daha iyiydi.
Aslında süt azalmıyor, sadece akışı baskılanıyor. O da hormonlardan, stresten. Stresini azaltacak bi şeyler yapabilirsen sorun yaşamazsın.
Evet ya bir yürüse o zaman kolay yıkamak ama böyle ne tam oturabiliyor ne de ayakta durabiliyor zor oluyor
Otururken de kolay aslında. Az kaldı sabır, yakında hiçbir aparata gerek kalmayacak.

Haklısın ama adet döneminde hormon saçmalamasından stres ve duygu karmaşasını emgellemekte çok zorlanıyorum
Bu dönemde süt akışını hızlandırmak için kalsiyum ve magnezyum desteği öneriyor aslında emzirme danışmanları
Vitaminimi her gün kullanmadığım için yeterli gelmiyor olabilir

2. Adetten sonra normal oluyor süt alışıyor vücut ona da

Şubattan beri ay olarak düzenli oluyordum bu aya kadar ,bu ay olmadım
Oyy seninki daha kötüymüş, acaba? Yoksa ?
Bn 1 hafta gecikmeli oluyorum hep her ay
Bilsem ona da razıyım. Bakalım kaç gün gecikecek?
Kızlar 6. Ay aşımız var bugün yan etki yaşayan var mı?
Sadece biraz huysuzlandı ve akşam uykuya biraz geç daldı. Ateş vs olmadı.
E kolay değil tabi. Ama bi yürüyüşe çıksan, sevdiğin birini arayıp sohbet etsen vs iyi gelir belki.

Bunca zaman üstüne sadece bir hay mı
Kız sen nerdasıın özet geç neler yaptın
Ay naptım ben de bilmiyom tam haziran basında yıllık izne çıkacaktık kayınpeder büyük bi rahatsızlık geçirdi. Ek gıdaya başlayalı bi kac gün olmuştu. Her şey karman çorman oldu. 3 gün kuralı uygular gibi yapıyom ama karışık vaziyetler. Bebe istahli beğendiği şeylere hala her yer yuvarlanarak gidiyo. Desteksiz oturma yok bu bugu öğrenemicek gibi bu gidişle popo durmuyo öyle iştee...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…