2021 Aralık Anneleri

Sizler nasılsınız beybiler. Dışardan takip edemedim çok uzun süre olunca. Emeklemeler başladı mı?

Yooo bizim hafif geçti tabi calpol baş tacı
Calpol ben de verdim bakalım
Çok geçmiş olsun
Bebişle her şeyin yolunda olmasına sevindimm
Bizimki de aynı kuduruk olduğundan oturtamıyoruz ama emekleme başladı yavaş yavaş

Çok geçmiş olsun
Bizimki de aynı kuduruk olduğundan oturtamıyoruz ama emekleme başladı yavaş yavaş
Seninki maşallah en hareketlisi ya emekleme bekliyordum ilk senden. Başka var mı ki emekleyenler? Diş geldi mi peki? Bi de boy kilo ne sizde?

Çok geçmiş olsun
Kız şimdi Bn kan ilacını 1 gün verip 1 vermesem nasıl olur işleri çok zor oluyor dünden beri yapmaya çalışıyor parça parça bide bizim yeşil olmadı kaka normal mi

B BirGunesDoguyor senin bebe emeklemeyi nasıl yapıyor anlat bakim Bn emekleme ne bilmim direk koşan bebem olduğu için
Bide sana tutunup ayağa kalkıyor mu?
Yattığı yerden geri kendi oturuyor mu?

Benim de hem azaliyor hem de bebis az iciyor reglken gayet duzenli sekilde gidiyo bu kadar duzen beklemiyordum hemen, ne gerek vardi
Kızlar 6. Ay aşımız var bugün yan etki yaşayan var mı?
Hicccccbir sey yapmadi calpol falan vermedik atesi yokken bos yere. Artik buyudukleri icin vucutlari daha iyi basa cikiyor sanirim bizimkinin de haftasonu bexsero var, siz yaptirmis miydiniz bu dozlarini huloooogg?

Bexero 2. Doz mu biz yaptırdık
1. Cisine göre hafif geçmişti

Ben galiba artık geceleri taşıyamıcam bu bebeyi tombik bebeği olanlara güç kuvvet diliyorum benim 8.5luk oğlum gece 80 defa indir kaldır yaptırtıyor sabah kendime gelemiyorum her yerim ağrıyor. Bu gece bi ara kaldıramadım artık güç bitti kolumda uyku halide olunca. Memeye sağdan başladıysa gazı cıkınca sağdan devam etmiyor asla solu verince alıyor yada tam tersi evir çevir gazı varsa cıkarsın diye kaldır emmek harici birde diş sorunu içinde kalkıyoruz kürdan ucu kadar cıkmış bir kısmı kalanı mı gelcek ondan mı ağlıyor geceleri anlayamıyorum sabahları zombi gibiyim kendime gelemiyorum

Tamamen damak yarılana kadar sürer sonra rahatlar dişten bu sıkıntılar hep
Bnmde saçını çekmeye başladı sanırım üstler başlıcak uykusuz her gece mod

Tamamen damak yarılana kadar sürer sonra rahatlar dişten bu sıkıntılar hep
Bnmde saçını çekmeye başladı sanırım üstler başlıcak uykusuz her gece mod
Normalde acıktığı için uyandıysa eh meh sesler cıkarıyo sakin kalkıyorDU. Gazı varsa birtek ağlayarak kalkıyorDU. Geçmiş zamanda yazmak beni cok üzüyor. Şimdi 12 den sonra birşey oluyo sanki gece gaz için değil açlıkta değil he memeyi versem susuyor ama daha emeli 1 saat olmuşken bağıra bağıra ağlayıp uyanıyo en fazla 2 saat uyuyup uyanıyo susturuyorum yatırıyorum yine ağlıyo en son ne zaman uykumu alabildim bilmiyorum. Dişse neyse çekerim de başka bişey mi oluyo diyorum afallıyorum.

Bizde öyleydik hasta değilse geçiyor bi şekil işte

Seninki maşallah en hareketlisi ya emekleme bekliyordum ilk senden. Başka var mı ki emekleyenler? Diş geldi mi peki? Bi de boy kilo ne sizde?
Diş geldi geçen hafta bitane
Boy kiloyu bu akşam ölçeceğiz bakalım
Bizim kuduruğun da iştahı iyi maşallah ama o kadar hareketli ki sanmıyorum çok kilolar alacağını
Kız şimdi Bn kan ilacını 1 gün verip 1 vermesem nasıl olur işleri çok zor oluyor dünden beri yapmaya çalışıyor parça parça bide bizim yeşil olmadı kaka normal mi
Ocean çok kabız yapmazmış aslında ama yine de 1 hafta gün aşırı dene istersen
Kakayı da çok değiştirmeyebiliyormuş sarıysa sıkıntı yokmuş

Teşekkürler beybi
Bakalım kayısı haşladım suyunu içşin bağırsakları boşaltsın

Ay bizim de aşıda hiç ağlamadı nerdeyse dayanıklı oğluşuum
Aynenn regl etkisi hiç değişmiyor gece bir aç uyandı göğse saldırdı önce azcık emdi döndü totosunu uyudu 2 gün falan böyle yapıyor hep
bexseroları biz 1 yaştan sonra yaptırıciiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…